Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Kuba Playa Paraíso

Počasí Kuba Playa Paraíso


Kuba je krásná a exotická destinace, která nabízí nádherná místa k navštívení. Jedním z nich je Playa Paraíso, což je pláž v oblasti Varadero na severním pobřeží Kuby. Tato pláž je známá pro své tyrkysově modré vody a bílý písek.

Pokud plánujete navštívit Playa Paraíso, je důležité vědět, jaké počasí můžete očekávat. Na Kubě je klasifikované subtropické podnebí, což znamená, že v létě je horko a vlhko, zatímco v zimě je mírněji a sušeji.

Nejlepší období k návštěvě Playa Paraíso je mezi prosincem a květnem, kdy je sucho a zároveň se silnějším větrem, což zajišťuje příjemnější klima. Teploty v tuto dobu se pohybují okolo 25-28 °C v průměru a noční teploty jsou asi o 4-5°C nižší.

V létě se mohou teploty na Playa Paraíso dostat až k 32°C a noční teploty jsou kolem 25°C. V tomto období může být více srážek a vysoká vlhkost může být obtížná pro některé lidi. Proto pokud nesnášíte horko a vlhkost, může být lepší vyhnout se pláži v létě.

Během hurikánové sezóny (červenec až listopad) může být na Kubě velmi nebezpečné počasí, a to především na pobřeží. Obecně platí, že hurikány se nejčastěji vyskytují na Kubě v září a říjnu. Pokud cestujete do této oblasti během této doby, mějte na paměti, že vaše plány mohou být ovlivněny nevyzpytatelným počasím.

V závěru je třeba říci, že Playa Paraíso je krásné místo pro odpočinek a relaxaci. S přehlídkou modře tyrkysových vod a bílého písku Toto místo si užijete i když se místní klima nepřibližuje tomu ideálnímu. Pro nejlepší zážitek si však vyberte období mezi květnem a prosincem, kdy je na Kubě sušší a příjemnější počasí.


Ubytování Kuba Playa Paraíso


Kuba je známá svou krásnou krajinou, bohatou historií a kulturními tradicemi. Jedním z nejatraktivnějších turistických cílů na Kubě je Playa Paraíso, nádherná plážová destinace, která láká návštěvníky z celého světa.

Playa Paraíso se nachází na západním pobřeží Kuby, v provincii Pinar del Río. Tato oblast je známá svými malebnými plážemi s jasným tyrkysovým mořem a bílým pískem. Playa Paraíso není výjimkou - nabízí dokonalý únik z každodenního života a možnost relaxovat na pláži s jedinečným výhledem na Karibské moře.

Jedním z nejlepších způsobů, jak si užít Playa Paraíso, je ubytovat se v jednom z místních resortů. Tyto hotely nabízejí prvotřídní služby a vynikající vybavení, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Najdete zde moderní pokoje s veškerým potřebným vybavením, bazény, fitness centra, wellness centra a restaurace, ve kterých si můžete vychutnat tradiční kubánská jídla.

Mnoho resortů nabízí také různé aktivity a zážitky, které vám umožní poznat kubánskou kulturu a přírodu zblízka. Budete mít možnost si vyzkoušet potápění nebo šnorchlování a objevovat úžasné podmořské scenérie kolem Playa Paraíso. Pokud máte rádi dobrodružství, můžete také podniknout výlet na nedaleký poloostrov Guanahacabibes a navštívit národní park, který je domovem řady endemických druhů rostlin a zvířat.

Pro ty, kteří se chtějí blíže seznámit s kubánskou historií a kulturou, je v okolí Playa Paraíso mnoho zajímavých památek. Můžete navštívit město María la Gorda, bývalou rybářskou vesnici, která je nyní oblíbenou turistickou destinací. Zde se nachází také několik historických památek, jako například pevnost El Castillo de la Guerra, která poskytuje úchvatný výhled na moře.

Playa Paraíso je skutečným rájem pro turisty, kteří hledají dokonalou plážovou dovolenou. Jeho krásné prostředí, přátelská atmosféra a bohatá nabídka ubytování a aktivit vás učiní z Vaší dovolené na Kubě nezapomenutelný zážitek. Pokud tedy plánujete cestu na Kubu, nezapomeňte zahrnout Playa Paraíso do svého itineráře - jste si jisti, že nebudete litovat!


Nejčastější dotazy a odpovědi Kuba Playa Paraíso


N: Jak se dostanu na pláž Playa Paraíso?
O: Nejlepší způsob, jak se dostat na pláž Playa Paraíso, je autem nebo taxi.

N: Může se na Playa Paraíso plavat?
O: Ano, na Playa Paraíso můžete plavat a užít si čisté a teplé vody.

N: Je na Playa Paraíso možné si půjčit lehátka a slunečníky?
O: Ano, na Playa Paraíso jsou k dispozici vypůjčené lehátka a slunečníky za poplatek.

N: Jsou na Playa Paraíso k dispozici restaurace a občerstvení?
O: Ano, na Playa Paraíso jsou k dispozici různé restaurace a bary, které nabízejí jídlo a nápoje.

N: Je na Playa Paraíso možné se potápět nebo šnorchlovat?
O: Ano, na Playa Paraíso se dá potápět a šnorchlovat, ale doporučujeme využít plné mořské výbavy, kterou si můžete půjčit v některých místních obchodech.

N: Je Playa Paraíso vhodná pro rodiny s dětmi?
O: Ano, Playa Paraíso je vhodná pro rodiny s dětmi, protože má poměrně klidné vody a písečný pláž.

N: Je na Playa Paraíso omezený počet návštěvníků?
O: Ano, na Playa Paraíso je omezený počet návštěvníků, aby se udržela přírodní krása této pláže a ochrana životního prostředí.

N: Je na pláži Playa Paraíso dostačující parkoviště?
O: Ano, na Playa Paraíso je dostatek parkovacího prostoru, který umožňuje návštěvníkům snadno zaparkovat.

N: Je k dispozici turistický průvodce pro návštěvu Playa Paraíso?
O: Ano, existuje mnoho turistických společností nabízejících průvodcovské služby pro návštěvu Playa Paraíso, ale tyto služby nejsou nezbytné, protože pláž je snadno přístupná a celkem jednoduchá k prozkoumání.


Dovolená Kuba Playa Paraíso


Kuba je ostrov, který není známý jenom svými starobylými památkami a historií, ale také nádhernými plážemi. Playa Paraíso, což znamená Rájová pláž, je jedním z nejkrásnějších míst na Kubě. Tato pláž se nachází na ostrově Cayo Largo del Sur v Jižní části země. Postupem času se tato pláž stala velmi oblíbenou mezi turisty z celého světa.

Cayo Largo del Sur je malý karibský ostrov, který se nachází přibližně 177 km jižně od centra Kuby. Tento ostrov není obydlen mnoho lidmi, takže je to ideální místo pro ty, kteří si na dovolené chtějí užít klidné a romantické atmosféry. Playa Paraíso ukrývá nádhernou korálovou lagunu s azurově modrou vodou, která je domovem pro mnoho druhů ryb a korálů.

Jednou z největších předností této pláže je její křišťálově čistá voda, která zůstává teplá po celý rok. Proto je toto místo ideální pro milovníky vodních sportů, jako je šnorchlování, potápění, windsurfing, plachtění, nebo kajakářství.

Kromě toho, že tato pláž nabízí mnoho možností pro vodní aktivity, také hostí mnoho živočišných druhů, jako jsou kraby, ježci, želvy, pelikáni, a mnoho dalších. Tuto exotickou přírodu lze pozorovat jak při potápění, tak při procházení krásnými plážemi.

Playa Paraíso nabízí mnoho ubytovacích zařízení v blízkosti pláže. Tyto hotely jsou zvláště vhodné pro páry a rodiny. Díky své vzdálenosti od civilizace, se tato pláž zdá být na úplně jiné planetě. Navíc zde můžete ochutnat kubánský rum a doutníky, které jsou velmi oblíbené mezi turisty.

Pokud tedy chcete zažít dovolenou jako v ráji, tak byste rozhodně měli zvážit návštěvu Playa Paraíso na Kubě. Tato pláž není pouze krásným místem k odpočinku, ale také velmi zajímavým místem k objevování exotické přírody. Proto se neváhejte zabalit a vyrazit na Kubu, abyste prožili ty nejlepší chvíle na své dovolené.


Letenka Kuba Playa Paraíso


Letenky do Karibiku jsou snem mnoha cestovatelů a pokud se chystáte na Kuby, tak určitě musíte navštívit nádhernou pláž Playa Paraíso, která se nachází nedaleko od města Varadero. Tato pláž je velmi populární mezi turisty, kteří hledají fialový západ slunce, krásné tyrkysové moře a bílý písek na dotek.

Na Playa Paraíso můžete pozorovat různé druhy ryb a ještěrů, kteří vám ukážou, jak nádherná je místní příroda. Pláž je velkou turistickou atrakcí na Kubě a proto si vybírejte letenky dopředu, abyste si mohli užít nádhernou dovolenou na této krásné pláži.

Letenky do Karibiku jsou velmi oblíbené, a proto se doporučuje již dopředu si je zakoupit. Pokud se rozhodnete zakoupit letenky Kuba-Playa Paraíso, musíte si uvědomit, že tato oblast je na Kubě velmi populární a může být velmi rušné, zejména během sezóny.

Hodně turistů si užívá letní dovolenou na Playa Paraíso a vychutnává si krásné tropické klima. Pokud se rozhodnete navštívit tuto krásnou oblast, zajistěte si letenky dopředu a zažijte nezapomenutelnou dovolenou na pláži, kde se snoubí krása Karibiku a nádherná příroda Kuby.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky