Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Mauricius Flic-en-Flac

Nejčastější dotazy a odpovědi Mauricius Flic-en-Flac


Q: Kolik stojí ubytování v Flic-en-Flac?
A: Cena ubytování v Flic-en-Flac závisí na druhu a kvalitě hotelu nebo apartmánů. Ceny se pohybují od 30-40 EUR za noc až po luxusní hotely s cenou přes 300 EUR za noc.

Q: Kdy je nejlepší čas navštívit Flic-en-Flac?
A: Nejlepší čas k návštěvě Flic-en-Flac je v období od května do října, kdy je méně vlhké počasí a teploty jsou příjemné.

Q: Jak se dostat do Flic-en-Flac?
A: Nejbližší letiště je letiště Sir Seewoosagur Ramgoolam na jihozápadě ostrova. Z letiště je možné se dostat do Flic-en-Flac taxi nebo pronájmem auta. Cesta trvá zhruba 45 minut.

Q: Má Flic-en-Flac pláž vhodnou pro koupání?
A: Ano, pláž v Flic-en-Flac je vhodná k plavání a koupání. Má jemný bílý písek a čistou vodu.

Q: Jaké jsou nejlepší aktivity v Flic-en-Flac?
A: Mezi nejlepší aktivity v Flic-en-Flac patří koupání a potápění, šnorchlování, vodní sporty, golf a procházky po okolí. Také je možné navštívit nedalekou přírodní rezervaci Black River Gorges.

Q: Je Flic-en-Flac bezpečné místo pro turisty?
A: Flic-en-Flac je celkově považováno za bezpečné místo pro turisty, nicméně je vždy dobré být opatrný a dodržovat základní bezpečnostní pravidla, např. nezanechávat cenné předměty v nezabezpečených místech.

Q: Mluví se v Flic-en-Flac anglicky?
A: Ano, angličtina je široce používaným jazykem v Flic-en-Flac, spolu s francouzštinou a kreolštinou.

Q: Co navštívit v okolí Flic-en-Flac?
A: V okolí Flic-en-Flac můžete navštívit přírodní rezervaci Black River Gorges, národní park Casela, chráněné laguny Tamarin Bay a středověký zámek Eureka.


Ubytování Mauricius Flic-en-Flac


Mauricius, pevninská země obklopená Indickým oceánem, je nedílnou součástí seznamu cestovatelů. Tato země, plná přírodních krás a historických památek, láká turisty z celého světa. Mezi nejvíce navštěvované oblasti na Mauriciu patří město Flic-en-Flac. Toto malé město nabízí řadu aktivit a zážitků. Kromě toho je domovem mnoha luxusních ubytování. V tomto článku se zaměříme na ubytování Flic-en-Flac.

Flic-en-Flac je plné různých možností, jak si užít dovolenou. Můžete si užít relaxaci na jedné z mnoha pláží, namočit si nohy v mořské vodě, prozkoumat podmořský svět, nebo se vydat na okolní túry.

Kromě toho Flic-en-Flac nabízí mnoho možností pro ubytování. Existuje mnoho možností ubytování v různých cenových kategoriích, od luxusních hotelů až po hostely. Zde jsou některé z těch nejlepších ubytování, které jsou k dispozici v tomto městě.

Sands Suites Resort and Spa

Tento luxusní resort se nachází na břehu laguny a nabízí nádherné výhledy na oceán. Sands Suites Resort and Spa je vybaven moderními zařízeními, vnitřním a venkovním bazénem a wellness centrem. Hosté si mohou užít nejrůznější aktivity, včetně potápění, rybolovu a jízdy na koni.

La Pirogue Resort and Spa

La Pirogue Resort and Spa nabízí dokonalý pobyt pro ty, kteří chtějí zažít jedinečnou kombinaci přírodních krás a luxusu. Tento resort se nachází v těsné blízkosti pláže a nabízí řadu aktivit, jako jsou potápění, vodní sporty a jízda na koni. Kromě toho je také k dispozici wellness centrum.

La Tonnelle

La Tonnelle je menší resort, který je situován na břehu laguny mezi tropickou zahradou. Ubytování zahrnuje přátelskou a osobní atmosféru, která je perfektní pro ty, kteří hledají klidné a pohodové prostředí. K dispozici je také bazén, restaurace a bar.

VillaSun

VillaSun je krásná čtyřhvězdičková vila, která nabízí luxusní ubytování na břehu moře. Vila je obklopena tropickou zahradou a nachází se jen pár kroků od pláže. Hosté si mohou užít relaxaci v bazénu, nebo se vydat na výlet po okolních atrakcích.

Flic en Flac Beach Luxury Apartment

Toto ubytování se nachází přímo na pláži Flic-en-Flac a nabízí moderní a pohodlné ubytování, které zahrnuje prostornou terasu s výhledem na oceán. Dále je k dispozici satelitní televize a bezplatné Wi-Fi připojení.

Závěr

Flic-en-Flac je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít pobyt na Mauriciu. Nabízí mnoho krásných pláží, adrenalinových aktivit a fantastické ubytování. Zachovávejte si klid a luxus v Sands Suites Resort and Spa, nebo si užijte přátelskou a osobní atmosféru v La Tonnelle. Tyto dvě možnosti jsou z nejlepších, ale je tu mnoho dalších, takže si určitě vyberte tu, která vám bude nejvíce vyhovovat.


Počasí Mauricius Flic-en-Flac


Mauricius je ostrovní stát nacházející se v Indickém oceánu, který je známý svými úchvatnými plážemi a tropickým klimatem. Jedno z nejpopulárnějších přímořských letovisek na Mauriciu je Flic-en-Flac, které nabízí návštěvníkům malebné scenérie a skvělé počasí.

Flic-en-Flac je malé město, které se nachází na západním pobřeží Mauricia. Je oblíbené mezi turisty ze všech koutů světa díky svému teplému počasí, bílým písečným plážím a azurově modrému oceánu. Toto přímořské letovisko je také výbornou destinací pro potápění a šnorchlování díky bohatému podmořskému světu.

Nejvhodnější období k návštěvě Flic-en-Flac je od října do prosince, kdy je počasí velmi teplé a suché. Průměrná teplota vzduchu v těchto měsících se pohybuje kolem 28 °C a poměrně nízká vlhkost vzduchu umožňuje cestovatelům pohodlně prozkoumat okolí.

Během letních měsíců od ledna do března se počasí otepluje a může být dosti vlhké. Teploty mohou dosahovat až 34 °C, což může někomu připadat příliš horké. Nicméně, pobyt u moře vám poskytne příjemnou osvěžující brízu.

Pokud plánujete návštěvu Flic-en-Flac během vyšší turistické sezóny, tedy od listopadu do května, mějte na paměti, že toto období přinese vyšší vlhkost a možnost dešťových přeháněk. Nejběžnější jsou deštivé dny od ledna do března. Pokud však tyto přeháňky netrvají příliš dlouho, můžete si stále vychutnat sluneční paprsky po jejich skončení.

Na Flic-en-Flac je možné zažít tropický cyklón jen zřídka, přestože v některých obdobích mohou být ostrovy Mauricius vystaveny riziku takového jevu. Tyto cyklóny se obvykle vyskytují v létě, od listopadu do května. Turisté by měli být informováni o možnosti cyklónu a měli by dodržovat bezpečnostní pokyny poskytované místními úřady.

Celkově lze říct, že Flic-en-Flac nabízí většinu roku příjemné počasí pro turisty, kteří chtějí vychutnat slunečné pláže a pozorovat exotickou floru a faunu. Je však nezbytné sledovat předpověď počasí a místní rady během návštěvy, aby se případně předcházelo nepříjemným překvapením spojeným s přírodními elementy.


Letenka Mauricius Flic-en-Flac


Pokud hledáte úžasnou dovolenou na pláži s bílým pískem, průzračnou tyrkysovou vodou a palmovými stromy, Mauricius Flic-en-Flac je pro vás ideální destinací. Tato malebná oblast na západním pobřeží Mauricia je známá svou krásnou pláží a vynikajícími možnostmi vodních aktivit.

Cesta na Mauricius Flic-en-Flac začíná s rezervací letenky. Díky rostoucímu turistickému ruchu na Mauriciu se nyní nabízí mnoho možností letecké dopravy, což znamená, že se do této fantastické destinace dostanete snadněji a rychleji než kdy jindy.

Při rezervaci letenky si můžete vybrat z mnoha mezinárodních leteckých společností, které nabízejí lety do Mauricia. Nejlepší je vybrat přímý let, abyste se vyhnuli přestupům a šetřili čas. Let z některého evropského města, jako je Paříž, Londýn nebo Frankfurt, trvá zhruba 12 hodin, což je poměrně krátká doba pro takovou exotickou destinaci.

Po příletu na Mauricius a vyřízení formalit na letišti budete moci startovat vaši dovolenou v Flic-en-Flac. Tato plážová oblast je jednou z nejpopulárnějších destinací na Mauriciu a největší přímořskou vesnicí na západním pobřeží.

Jediný pohled na pláž Flic-en-Flac vám okamžitě vezme dech. Bílý písek, který se mírně sklání k tyrkysově modrému oceánu, je tím nejlepším místem k odpočinku a relaxaci. Pláž je dlouhá několik kilometrů, čímž poskytuje dostatek prostoru pro pikniky, procházky nebo prostě jen k zaplavání ve vodě.

Pro milovníky vodních sportů je Flic-en-Flac rájem. Oblast je známá svými možnostmi potápění, šnorchlování, jízdou na vodním skútru a windsurfingu. Díky ideálnímu podnebí a teplé vodě si můžete užít tyto aktivity po celý rok.

Pokud máte dostadíte od mořského pobřeží, můžete si prohlédnout přírodní památky, které Mauricius nabízí. Západní pobřeží je domovem mnoha zajímavých míst jako jsou korálové útesy, malebné skály a chráněná mořská rezervace, která hostí mnoho druhů exotických mořských živočichů.

Flic-en-Flac je také známé svou skvělou nabídkou ubytování. Od luxusních letovisek s výhledem na oceán po rodinné hotely a apartmány, všechny nabízejí skvělý servis a komfort pro turisty.

Jídlo na Mauriciu je také neodolatelné. Mauricijská kuchyně kombinuje vlivy africké, indické a francouzské kuchyně, což znamená, že zde najdete široký výběr chutných jídel. Od čerstvých mořských plodů až po exotické ovocné dezerty, jídlo zde určitě uspokojí vaše chuťové pohárky.

Mauricius Flic-en-Flac není jen destinací pro letní dovolenou. Tato oblast nabízí něco pro každého - od milovníků pláží a vodních aktivit po ty, kteří chtějí prozkoumat přírodu a místní kulturu. S rezervací letenky do této kouzelné destinace si můžete být jisti, že strávíte dovolenou, o které jste vždy snili.


Dovolená Mauricius Flic-en-Flac


Mauricius – to nejednou slyšíme jako velmi exotické a lákavé místo pro dovolenou, ale opravdu dokáže splnit vaše představy o exotické destinaci? Pokud si vyberete turistickou oblast Flic-en-Flac, tak jednoznačně ano!

Flic-en-Flac je oblíbenou letoviskovou oblastí na západním pobřeží ostrova Mauricius. Je to téměř 14 km dlouhé plážové městečko, které nabízí krásnou bílou písčitou pláž, průzračně modré moře a neskutečně přátelské a uvolněné prostředí. Pokud chcete užít si klidnou a relaxační dovolenou, pak je Flic-en-Flac tou pravou volbou.

Jelikož je Flic-en-Flac malou oblastí, nabízí pouze malé, soukromé hotely, ale stále však se jedná o velmi kvalitní ubytování. Většina hotelů se nachází přímo u pláže, takže si můžete užívat krásný výhled na moře a vstoupit do něj během pár sekund.

Jedna z největších výhod Flic-en-Flac je, že je umístěna v blízkosti nejlepších potápěčských lokalit na ostrově. Pokud jste do potápění, pak budete mít možnost vidět nádhernou faunu a flóru, jako například korály, ryby, žraloky, rejnoky a mnoho dalších mořských tvorů.

Přestože je Flic-en-Flac klidnou oblastí, neznamená to, že tu není žádná zábava. Plážový bar, který je otevřen celý den, nabízí nejen teplé nápoje, ale také lahůdky, jako jsou čerstvé ryby, krevety, krokety a další speciality.

Pokud rádi nakupujete, pak určitě navštivte místní trhy, na kterých si můžete koupit různé druhy zboží, jako jsou tradiční ručně vyrobené suvenýry a exotické ovoce.

Flic-en-Flac je krásnou a relaxační oblastí, která je ideální pro ty, kteří chtějí utéct od shonu a hektického rytmu velkoměsta. Proto si nezapomeňte připravit plavky a sluneční brýle a vydejte se na jedinečnou dovolenou na Mauricius do Flic-en-Flac!


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky