Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Gambie Bijol Island

Dovolená Gambie Bijol Island


Pokud hledáte exotickou dovolenou plnou slunce, pláží, palmových stromů a teplého moře, může se vám líbit Gambie. Tato africká země se rozprostírá podél řeky Gambia a na západním pobřeží Afriky. Mezi mnoha místy, které si můžete užít během dovolené v Gambii, patří i Bijol Island.

Bijol Island, nebo také Bolong Fenyo, je malý ostrůvek v deltě řeky Gambia, který se nachází asi hodinu jízdy autem a krátkou plavbou lodí od hlavního města Banjul. Ostrůvek měří asi 4 km² a je domovem mnoha druhů ptáků, včetně pelikánů a ibisů. Okolní tropická vegetace se skládá z mangrovů a palmových stromů, což dává ostrovu typický vzhled pro tuto oblast.

Bijol Island je oblíbený turistický cíl díky svým krásným bílým plážím, které jsou ideální pro opalování a koupání. Voda je teplá a čistá, pláže nejsou přeplněné a velmi často si je můžete užít sami pro sebe. Pokud rádi šnorchlujete nebo potápíte se, můžete se těšit na rozmanité podmořské scenérie, plné ryb a korálů.

Na ostrově se nachází menší hotel se základním vybavením, ale pro ty, kteří hledají méně turistická místa, jsou k dispozici i místní ubytování, více autentická a levnější, která vám umožní prožít dovolenou s místními lidmi a doznat také toho, jak se zde žije.

Bijol Island nabízí také různé aktivity pro turisty jako výlety s lodí po řece Gambia nebo procházky v mangrovových lesích. Můžete se také vydat na rybaření, kde si můžete chytit například kaprovité ryby nebo tilápie, které jsou místní specialitou a našly si svoje místo i v nabídce mnoha místních restaurací.

Pro ty, kteří hledají dovolenou plnou relaxace a klidu, aby si nabrali novou energii do dalších dní, je Bijol Island ideální volbou. Krásná příroda a odpočinek od každodenního shonu vás rozhodně nezklamou.


Letenka Gambie Bijol Island


Gambie, ležící na západním pobřeží Afriky, je známá svou bohatou přírodou a úchvatnými plážemi. Mezi těmito krásami se nachází také skrytý poklad - Bijol Island. Tato malá ostrůvková země je rájem pro milovníky přírody a dobrodruhů, kteří touží po autentickém zážitku v odlehlém ráji.

Letenka do Gambie je vstupenkou do tohoto exotického ráje. Po přistání na gambijském letišti přejdete na lokalní dopravu, abyste se dostali do přístavu, odkud vyplouvají lodě na Bijol Island. Cesta lodí je jedinečným zážitkem samotnou. Když připlujete na ostrov, budete nadšeni jeho nedotčenou přírodou a nekonečnou pláží s jemným pískem.

Bijol Island je velmi speciální místo, kde se stýká příroda s místními tradicemi a kulturou Gambie. Ostrov je domovem mnoha druhů exotických rostlin a zvířat, které jsou chráněny a uchovávány ve svém přirozeném prostředí. Po příjezdu se doporučuje při návštěvě ostrova zajít do místních informačních center, kde vám odborníci poskytnou podrobnější informace o biodiverzitě ostrova.

Bijol Island je také domovem Gambijských rybářů, kteří se na ostrově usadili před mnoha lety. Můžete se setkat s místními a dozvědět se více o jejich tradicích a způsobu života. Pokud budete mít štěstí, můžete dokonce sledovat, jak rybáři přivádějí své čluny na břeh a přinášejí svůj úlovek.

Pláže na ostrově jsou téměř nekonečné a nabízí ideální podmínky pro odpočinek a relaxaci. Butler Beach a Paradise Beach jsou dvě nejpopulárnější pláže na Bijol Island. Můžete se slunit na písčitém břehu, koupat se v azurově modrém oceánu nebo se projít podél vln a nasát atmosféru ostrova.

Pro ty, kteří touží po dobrodružství, můžete se vydat na prozkoumání tropických deštných lesů po ostrově. Zamířete-li do vnitrozemí, objevíte úžasnou flóru a faunu. Les je domovem mnoha druhů ptáků, opic a dalších zvířat. Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, doporučuje se také potápění a šnorchlování kolem korálových útesů, které se táhnou podél pobřeží.

Na ostrově najdete také místní restaurace a obchůdky, kde si můžete vychutnat tradiční gambijskou kuchyni a zakoupit si místní suvenýry. Ubytování lze rezervovat v jednom z několika malých hotelů a bungalovů, které se nacházejí na ostrově. Není však mnoho, takže se doporučuje rezervovat dostatečně dopředu.

Při plánování své dovolené si užijte nezapomenutelný zážitek na Bijol Island v Gambii. Letenka do této skryté perly země vám otevře dveře do přírodního ráje. Nechte se unést vůní květin, zvukem šumění palm a hřejivými paprsky slunce na pláži. Bijol Island vám poskytne pobyt plný památek, zážitků a dobrodružství, které budete dlouho pamatovat.


Nejčastější dotazy a odpovědi Gambie Bijol Island


Není mi známo, že by existovalo takové místo jako "Gambie Bijol Island". Zdá se, že se jedná o neexistující nebo chybně napsané místo. Budu rád, když Vám pomohu s jinými dotazy týkajícími se Gambie.


Ubytování Gambie Bijol Island


Bijol Island, také známý jako "Malá Gambie", je jedním z nejmalebnějších míst na planetě a nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek z ubytování. Toto malé ostrov v Atlantském oceánu je domovem bohatého ekosystému, kde se pohybuje mnoho druhů volně žijících zvířat a vzácných rostlin.

Jednou z největších atrakcí Bijol Islandu je jeho krásná pláž. Průzračná voda a jemný bílý písek jsou zde na denním pořádku. Je to ideální místo pro ty, kteří si potřebují odpočinout od každodenního shonu a vychutnat si klidné chvíle na slunci. Pláž je dokonale čistá a není přeplněná turisty. Toto místo je skutečným rájem pro milovníky pláže.

Pokud jde o ubytování, Bijol Island nabízí mnoho možností od luxusních hotelů po levnější možnosti. Pro ty, kteří se chtějí zabydlet v blízkosti pláže, existují nádherné plážové chatky a bungalovy vyrobené z místních materiálů. Tyto ubytovací jednotky jsou vkusně zařízené a nabízejí maximální pohodlí. Některé z těchto chat jsou vybaveny vlastní kuchyňkou a terasou, kde si můžete vychutnat úchvatný výhled na oceán.

Pro ty, kteří preferují luxus a pohodlí, jsou k dispozici luxusní hotely na pobřeží. Tyto hotely nabízejí prvotřídní služby a širokou škálu vybavení. Návštěvníci se mohou těšit na bazény, wellness centra, restaurace s špičkovou kuchyní a další luxusní vybavení. Tyto hotely jsou ideální pro ty, kteří si chtějí pořádně užít svou dovolenou a zároveň si dopřát maximum komfortu.

Bijol Island také nabízí širokou škálu aktivit pro milovníky dobrodružství. Můžete se vydat na potápění, kde objevíte nádherný podvodní svět s úchvatnou faunou a flórou. Další možností je projížďka na lodi, kde si můžete prohlédnout okolní ostrovy a pozorovat místní zvířata. Pokud jste příznivci rybaření, můžete se vydat na rybaření v oceánu a užívat si klidný den na moři.

Když navštívíte Bijol Island, můžete si být jistí, že zažijete nezapomenutelný zážitek. Toto malé kousíček Gambie nabízí nádhernou přírodu, úchvatné pláže a skvělé ubytování. Bez ohledu na to, zda preferujete luxusní hotel nebo rustikální chatku na pláži, Bijol Island má vše, co potřebujete k dokonalé dovolené. Přijeďte a nechte se unést tímto malým rájem v oceánu.


Počasí Gambie Bijol Island


Gambie je malá západoafrická země, která se nachází na pobřeží Atlantského oceánu. V této zemi se nachází mnoho krásných ostrovů, které přitahují turisty ze všech koutů světa. Jedním z těchto ostrovů je Bijol Island.

Bijol Island se nachází v deltě řeky Gambie, což znamená, že je obklopen vodou z všechny strany. Díky tomu panuje na tomto ostrově tropické podnebí. Teploty se zde pohybují od 25 až do 35 stupňů Celsia po celý rok.

Nejlepší období pro návštěvu tohoto ostrova je od listopadu do května, kdy je na ostrově méně vysoká vlhkost a zároveň tu není takové množství dešťových srážek. Období od června do října je nazýváno dešťovou sezónou. Během této doby se mohou vyskytnout silné dešťové přeháňky, které mohou trvat celé hodiny i dny. Pokud se chystáte na Bijol Island během této doby, je nutné si s sebou vzít vhodné oblečení a obuv a být připraven na změnu počasí.

Pokud se plánujete věnovat vodním sportům, jako je potápění a šnorchlování, doporučuje se navštívit ostrov během období od prosince do března, kdy je voda nejjasnější a teploty jsou nejlepší pro tyto aktivity.

Celkově je Bijol Island rájem pro milovníky slunce a krásné přírody. Pokud se plánujete navštívit tento ostrov, doporučujeme si předem prohlédnout předpovědi počasí a vybavit se vhodným oblečením a obuví.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky