Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Egypt Hurghada Sakkala

Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Sakkala


1. Jaké jsou lety do Hurghady?

Lety do Hurghady jsou obvykle k dispozici z mnoha evropských destinací, jako jsou Frankfurt, Vídeň, Londýn a Paříž. Frekvence a ceny letů se mohou lišit v závislosti na sezóně a odletovém letišti.

2. Jaký druh měny používat v Hurghadě?

Oficiální měnou v Egyptě je egyptská libra (EGP), nicméně americký dolar (USD) a euro (EUR) jsou široce přijímány v turistických oblastech a běžně používány pro platby za hotely, restaurace a další služby.

3. Měl bych si vzít očkování, pokud chci jet do Egypta?

Pro cestovatele do Egypta nejsou žádná povinná očkování, nicméně doporučuje se očkování proti hepatitidě A a B, tyfu, tetanu a zápalu plic.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Hurghady?

Nejlepší čas na návštěvu Hurghady je v období od října do května, kdy jsou teploty příjemné a slunečné s minimálními srážkami.

5. Jaké jsou nejběžnější aktivity v Hurghadě?

Mezi nejběžnější aktivity v Hurghadě patří potápění, šnorchlování, plavání s delfíny, vodní sporty, projížďky na velbloudech a návštěva historických památek jako jsou chrámy v Luxoru a Karnaku.

6. Jaký je průměrný denní rozpočet na dovolené v Hurghadě?

Průměrný denní rozpočet na dovolené v Hurghadě závisí na vaší preferované úrovni ubytování a stravování, ale obecně lze říci, že rozpočet v rozmezí 30-50 USD na den by měl být dostatečný.

7. Jaké jsou nejběžnější jazyky mluvené v Hurghadě?

Arabština je úředním jazykem v Egyptě, ale angličtina a němčina jsou široce používanými jazyky v turistických oblastech, jako je Hurghada.


Dovolená Egypt Hurghada Sakkala


Egypt je známý svými úžasnými plážemi, úchvatnými potápěčskými lokalitami a fascinující historií. Hurghada-Sakkala je jednou z nejznámějších turistických destinací v Egyptě, která láká tisíce návštěvníků ze všech koutů světa.

Hurghada-Sakkala se nachází na pobřeží Rudého moře a nabízí svým návštěvníkům ideální podmínky pro sluneční dovolenou. Je to ideální místo pro ty, kteří touží po relaxaci na písečných plážích a koupání v křišťálově čisté vodě. Pestrá paleta vodních aktivit včetně potápění, šnorchlování, rybaření a windsurfingu je k dispozici pro ty, kteří hledají dobrodružství ve vodě.

Potápění je jedním z nejoblíbenějších zážitků pro návštěvníky Hurghady-Sakkaly. Podmořský svět Rudého moře je bohatý na korálové útesy a exotické mořské živočichy. Podmořské potápěčské lokality, jako je Shaab Abu Ramada nebo Gota Abu Ramada, jsou známy svými nádhernými korálovými zahradami a velkým množstvím tropických ryb. Potápěči mohou také objevovat staré vraky lodí jako například Salem Express, která je domovem mnoha druhů ryb a korálů.

Pro ty, kteří mají zájem o historii, je v blízkosti Hurghady-Sakkaly mnoho zajímavých památek. Oblast je známá svými starověkými egyptskými chrámy a hrobkami. Asi 30 km od Hurghady-Sakkaly se nachází město Luxor, které je považováno za muzeum pod širým nebem. Zde se můžete podívat na slavné chrámy a hrobky faraónů, jako je například Údolí králů, Chrám Velrybí, nebo Chrám Karnak.

Hurghada-Sakkala je také skvělým místem pro nákupy. V místních trzích a bazarech můžete najít širokou škálu suvenýrů, tradičního egyptského umění a šperků. Nezapomeňte na klasickou egyptskou potravinu, jako je papyrus nebo kartuše se jménem faraóna.

Pokud hledáte dovolenou plnou slunce, kultury a dobrodružství, pak Hurghada-Sakkala je pro vás to pravé místo. S úžasnými plážemi, potápěčskými lokalitami a historickými památkami je to místo, kde si každý najde něco podle svého vkusu.


Letenka Egypt Hurghada Sakkala


Egypt je země plná fascinující historie, nádherných pláží a dechberoucích mořských útesů. Jedním z nejpopulárnějších letovisek v této oblasti je Hurghada, nacházející se na pobřeží Rudého moře. V blízkosti se nachází také oblast Sakkala, která je místem, které si turisté nemohou nechat ujít.

V případě zájmu o návštěvu tohoto kouzelného letoviska a okolních památek, může být letecká doprava velmi vhodnou volbou. Díky letenkám Egypt Hurghada Sakkala si můžete užít toto úžasné místo a využít vše, co nabízí.

Letenky do Hurghady vám umožní prozkoumat město a jeho okolí. Hurghada je známá svými krásnými plážemi s bílým pískem a tyrkysově modrou vodou. Můžete si užít opalování na pláži, plavání v moři nebo se věnovat šnorchlování a potápění. Podmořský svět Rudého moře patří mezi nejlepší na světě, a tak vás čeká jedinečný zážitek při pozorování korálových útesů a pestrobarevných ryb.

Kromě krásné přírody Hurghada nabízí také řadu zajímavých aktivit a atrakcí. Můžete se projít po malebných promenádách a prozkoumat místní obchody, restaurace a kavárny. V Sakkale se nachází také velké množství pohostinských zařízení, jako jsou luxusní hotely, butiky a trhy, na kterých si můžete zakoupit tradiční egyptské suvenýry a dárky pro své blízké.

Pokud máte zájem o historii a kulturu, při návštěvě Hurghady a Sakaly se neobejdete bez prozkoumání některých z nejznámějších egyptských památek. Nedaleko se nachází UNESCO chráněná lokalita Luxor, kde můžete obdivovat slavný Karnak Temples a Údolí králů s hrobkami faraonů.

Další zajímavou zastávkou na vaší cestě může být město Hurghada, které je považováno za bránu do Egyptského pouštního Muzea a také můžete navštívit Gebel El Mawta, což je svatá hora s náhrobními památkami.

Letenky Egypt Hurghada Sakkala jsou skvělou příležitostí, jak se dostat do tohoto nádherného letoviska a jeho okolí. Můžete si užít sluneční paprsky na pláži, prozkoumat fascinující podmořský svět, objevit starověkou egyptskou historii a zažít jedinečný dovolenkový zážitek. Hurghada a Sakkala jsou skutečným rájem pro turisty a poskytují rozmanité možnosti pro každého cestovatele.

Nebuďte váhaví a využijte příležitosti, kterou přinášejí letenky Egypt Hurghada Sakkala. Očekává vás nezapomenutelná dovolená ve stylu luxusu, relaxace a dobrodružství. Hurghada je připravena přivítat vás a ukázat vám svou jedinečnou krásu.


Ubytování Egypt Hurghada Sakkala


Egyptské letovisko Hurghada, nacházející se na východním pobřeží Rudého moře, je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů nejen v Egyptě, ale také v celé Africe. Jeho malebné pláže, bohatý podmořský život a příjemné počasí přitahují každoročně miliony návštěvníků z celého světa. Hurghada má mnoho oblíbených čtvrtí pro ubytování, přičemž jednou z nejvíce vyhledávaných je oblast Sakalla.

Sakkala je jedním z centrálních bodů Hurghady a je ideálním místem pro ty, kteří chtějí být v centru dění. Nachází se zde nespočet luxusních hotelů, resortů a apartmánů, které nabízejí svým hostům skvělý pohodlí a pestré vyžití. Mnoho z těchto ubytovacích zařízení je situováno přímo u pláže, takže návštěvníci mohou vstoupit do azurové vody Rudého moře jen pár kroků od svého pokojíku.

Sakkala je rovněž známý svým rušným nočním životem. Po setmění se ulice promění ve víru akce a návštěvníci mohou navštívit různé bary, restaurace a kluby. Místní bazary jsou také oblíbeným místem, kde si turisté mohou zakoupit suvenýry, ručně vyrobené šperky a tradiční egyptské zboží. Za zmínku stojí také několik moderních nákupních center, kde návštěvníci mohou nalézt značkové oblečení, elektroniku a další produkty.

Hurghada je rovněž rájem pro milovníky vodních sportů a potápění. V blízkosti Sakally se nachází mnoho potápěčských škol a centrální body, které nabízejí kurzy pro začátečníky i pokročilé potápěče. Voda Rudého moře je známá svou krásnou podmořskou faunou a flórou. Při potápění můžete objevit korálový útes, různé druhy ryb a dokonce i vraky lodí z doby druhé světové války.

Pokud byste raději zůstali na souši, v okolí Sakally je mnoho možností pro zábavu a aktivní trávení volného času. Můžete si pronajmout čtyřkolo a prozkoumat poušť, návštěvou Beduínských táborů, kde si můžete vyzkoušet jízdu na velbloudech a ochutnat místní speciality. Hurghada nabízí také golfové hřiště, tenisové kurty a možnost jízdy na koni.

Ubytování v sakally je ideální pro ty, kteří si chtějí užít letovisko plného pohodlí, zábavy a přírodních krás. Bez ohledu na to, zda jste milovníkem pláže, potápění, nočního života nebo dobrodružství ve volné přírodě, Hurghada Sakkala vám poskytne vše, co potřebujete k nezapomenutelné dovolené v Egyptě.


Počasí Egypt Hurghada Sakkala


Hurghada Sakkala je oblíbenou turistickou destinací v Egyptě, která se nachází na východním pobřeží Rudého moře. Jeho jedinečné klima a slunečné počasí přitahují každý rok tisíce turistů z celého světa.

Hurghada Sakkala je známá především svými teplými teplotami po celý rok. Průměrná teplota vzduchu v létě se pohybuje kolem 35 °C a může dosáhnout až 40 °C. V zimě se teploty pohybují kolem 20-25 °C, což je pro turisty příjemné a umožňuje jim relaxovat na pláži až do pozdního podzimu. Protože Hurghada Sakkala leží přímo u Rudého moře, teplota vody je také velmi příjemná - kolem 25-30 °C po celý rok, což je ideální pro vodní aktivity, jako je potápění nebo šnorchlování.

Hurghada Sakkala je obklopena pouští, což znamená, že srážky jsou zde velmi omezené. Prakticky neprší, déšť je vzácný, a tak se můžete těšit na slunečné dny a jasné nebe téměř každý den. Většinou fouká jemný vánek z Rudého moře, což zpříjemňuje vysoké teploty a snižuje pocit horka.

Pokud plánujete navštívit Hurghadu Sakkalu, je nejlepší se připravit na horké počasí a vzít si s sebou lehké a vzdušné oblečení. Nezapomeňte také na sluneční brýle, opalovací krém a klobouk, abyste se chránili před slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že v Hurghadě Sakkale prakticky neprší, je také důležité udržovat si dobrou hydrataci a pít dostatek vody.

Hurghada Sakkala je skvělým místem nejen pro dovolenou, ale také pro relaxaci, vodní aktivity a objevování podmořského života. Nezáleží na ročním období, vždy můžete očekávat příjemné počasí a slunečné dny. To je důvod, proč se Hurghada Sakkala stala tak populární mezi turisty z celého světa.

V neposlední řadě, Hurghada Sakkala je také známá svými nádhernými západy slunce, které můžete pozorovat přímo z pláže. Tyto okouzlující okamžiky vás uchvátí a přinese vám pocit klidu a harmonie.

Pokud hledáte slunečné a teplé počasí během vaší dovolené, Hurghada Sakkala je pro vás to pravé místo. Užijte si slunce, teplé teploty a krásu Rudého moře v této exotické destinaci.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky