Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Kostarika Playa Flamingo

Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Playa Flamingo


1) Jak se dostanu z letiště do Playa Flamingo?
- Nejbližším letištěm je Letiště Daniel Oduber Quirós v městě Liberia. Zde si můžete pronajmout auto, vzít si taxi nebo využít veřejnou dopravu, aby jste se dostali do Playa Flamingo.

2) Jaká je nejlepší doba roku k návštěvě Playa Flamingo?
- Nejlepší čas k návštěvě Playa Flamingo je období od prosince do dubna, kdy je suché období a teploty jsou příjemné. Během těchto měsíců můžete očekávat slunečné a teplé počasí.

3) Jaké aktivity a atrakce jsou k dispozici v Playa Flamingo?
- V Playa Flamingo si můžete užít šnorchlování, potápění, surfování, rybaření a plavání. Existují také různé výlety a jiné outdoorové dobrodružství, jako například jízda na koni, hiking v blízké přírodě nebo prohlídky výrobního procesu kávy.

4) Kde se nachází nejlepší pláže v Playa Flamingo?
- Mezi nejlepší pláže v Playa Flamingo patří Playa Flamingo samotná, Playa Potrero, Playa Brasilito a Playa Conchal. Tyto pláže nabízejí bílý písek, klidné vody a skvělé možnosti pro vodní sporty.

5) Existují restaurace a obchody v Playa Flamingo?
- Ano, v Playa Flamingo najdete různé restaurace, které nabízejí místní i mezinárodní kuchyně. K dispozici jsou také malé obchody, kde si můžete koupit potřeby a suvenýry.

6) Jaké je místní jídlo v Playa Flamingo?
- Kostarická kuchyně je známá pro své čerstvé suroviny a jednoduchost. V Playa Flamingo si můžete vychutnat čerstvé mořské plody, tropické ovoce a typické kostarické pokrmy, jako je Gallo Pinto (smíchaný krajec rýže s červenými fazolemi) a Casado (smíchaný talíř s rýží, fazolemi, zeleninou, masem a salátem).

7) Existují ubytovací možnosti v Playa Flamingo?
- Ano, v Playa Flamingo najdete různé možnosti ubytování, včetně hotelů, resortů, apartmánů a penzionů. Je doporučeno rezervovat si ubytování předem.

8) Jak je s bezpečností v Playa Flamingo?
- Playa Flamingo je oblastí s relativně nízkou mírou kriminality. Nicméně je vždy důležité zůstat ostražitý a dbát opatření, jako například dodržovat základní bezpečnostní pravidla a nechávat cenné věci v bezpečí.

9) Jaké jsou blízké turistické atrakce od Playa Flamingo?
- Od Playa Flamingo můžete snadno navštívit další oblíbené turistické atrakce v Kostarice, jako je národní park Rincón de la Vieja, Arenal Volcano National Park, Monteverde Cloud Forest Reserve a Tamarindo Beach.

10) Jaká je místní měna v Playa Flamingo?
- Místní měnou v Kostarice je kostarický colón (CRC). Nicméně, většina turistických míst a obchodů v Playa Flamingo přijímá také americký dolar.


Počasí Kostarika Playa Flamingo


Playa Flamingo je malebná plážová destinace nacházející se na severozápadě Kostariky. Toto místo je známé svými bílými písečnými plážemi, azurovým mořem a bohatým zeleným přírodním prostředím. A samozřejmě nemůžeme zapomenout na jedno ze základních témat - počasí.

Kostarika je známá svým tropy, což znamená tropické podnebí s vysokou vlhkostí a sklonem ke krátkým, intenzivním dešťům. Playa Flamingo není výjimkou, ale to neznamená, že by vám to zkazilo dovolenou zde. Právě naopak, vlhkost vzduchu a mírné teploty vám umožní vychutnat si příjemné koupání v oceánu a relaxaci na pláži.

Cesty do Playa Flamingo vedou většinou přes Santa Cruz, což je město, které se nachází asi 20 km od pláže. Během jízdy si můžete všimnout, jak se krajina mění - od suchého pásma až k oblázkovému pobřeží Playa Flamingo. V těchto oblastech se setkáte s teplotami okolo 27-33°C (80-91°F) po celý rok.

Pro návštěvníky je důležité vědět, že na Playa Flamingo je typický období dešťů v průběhu let. Nejsilnější deště jsou obvykle od května do listopadu. Je to však zároveň období, kdy je příroda nejkrásnější a pláže jsou nejklidnější. Voda v oceánu zůstává teplá po celý rok, což znamená, že se můžete bez obav koupat i během deštivých dní.

Pokud preferujete slunečnější počasí a chcete vyhnout se období dešťů, nejlepší čas na návštěvu Playa Flamingo je od prosince do dubna. Tyto měsíce se považují za suché sezóny a teploty se pohybují okolo 27-30°C (80-86°F). Toto období je také ideální pro vodní sporty, jako je potápění a šnorchlování, protože voda je typicky klidnější než během deště.

Celkově lze říci, že počasí v Playa Flamingo je příjemné po celý rok, s minimálními výkyvy teplot a spoustou slunečných dní. Bez ohledu na to, kdy se rozhodnete navštívit tuto plážovou destinaci, můžete očekávat krásnou přírodu, klidné pláže a nezapomenutelný pobyt.


Letenka Kostarika Playa Flamingo


Playa Flamingo: Exotický ráj na Kostarice

Kostarika, známá také jako "zelená perla střední Ameriky", je jednou z nejatraktivnějších turistických destinací na světě. Tato malá země je bohatá na přírodní krásy, což z ní činí ideální místo pro dovolenou. Jedním z nejvíce vyhledávaných míst na Kostarice je bezesporu Playa Flamingo.

Playa Flamingo se nachází na severozápadním pobřeží Kostariky na poloostrově Nicoya. Je to přímořské městečko, které láká každoročně tisíce turistů svou bílou pláží se zlatým pískem a tyrkysově modrým mořem. Tato pláž je velmi oblíbená mezi milovníky vodních sportů, jako jsou surfování, šnorchlování a potápění.

Jednou z největších výhod Playa Flaminga je jeho relativní klid a odlehlost od ostatních turistických letovisek Kostariky. I přes svou popularitu zde stále najdete ticho a klid, který je ideální pro relaxaci a odpočinek. Ať už si chcete užívat slunečního záření na pláži, procházet se po malebných uličkách či vychutnávat tradiční kostarickou kuchyni, Playa Flamingo vám nabídne všechny tyto možnosti.

Další výhodou pobytu v Playa Flamingo je jeho strategická poloha, která umožňuje snadný přístup k dalším okolním zajímavostem. Například můžete navštívit národní park Santa Rosa, který je jedním z největších národních parků v Kostarice. Tento park je domovem různých druhů rostlin a živočichů, včetně vzácných kočkodanů a papoušků.

Dalším zajímavým místem v blízkosti Playa Flaminga je národní park Rincón de la Vieja, který je známý svými termálními prameny, gejzíry a sopečnou aktivitou. Park je také ideálním místem pro pěší turistiku a pozorování divokých živočichů.

Na Playa Flamingo také není nouze po luxusních resortech, hotely a soukromých vilách, které nabízejí prvotřídní ubytování a vybavení. Zde si můžete dopřát komfort při své exotické dovolené.

Ať už plánujete dovolenou plnou dobrodružství nebo relaxace, Playa Flamingo na Kostarice je ideálním místem, které vám poskytne nezapomenutelné zážitky. Nespočet aktivit, krásná příroda a pohostinní lidé vytvářejí atmosféru, která vás uchvátí a donutí vás se sem vracet.

Pokud ještě váháte, kam se vypravit na svou další dovolenou, Playa Flamingo by mělo být na vašem seznamu. Zde zažijete dokonalé spojení přírody, dobrodružství a relaxace, které vám poskytne nezapomenutelnou dovolenou na Kostarice.


Dovolená Kostarika Playa Flamingo


Kostarika je krásný a exotický kus světa, který si zaslouží být navštíven a prozkoumán. Pokud hledáte dokonalé místo k relaxaci, Playa Flamingo je tou správnou volbou. Toto místo nabízí všechny ingredience pro vzrušující dovolenou. Zde jsou některé z nejlepších aktivit, které můžete v této oblasti provádět.

Pláže: Playa Flamingo má nádherné pláže, které zahrnují Playa Flamingo, Playa Brasilito, Playa Prieta a Playa Pan De Azúcar. Všechny tyto pláže nabízejí svůj vlastní zvláštní půvab a krásu. Můžete se opalovat, plavat, surfovat, nebo jen relaxovat s nádherným výhledem na oceán.

Západy slunce: Playa Flamingo je známá pro své spektakulární západy slunce. Po celý den se můžete opalovat a užívat si krásu pláže, ale nepochybně byste se měli vrátit na pláž ke krásnému západu slunce.

Potápění: Playa Flamingo leží v nejbohatší oblasti podmořského světa. Můžete se tedy potápět a poznávat korálové útesy, ryby a další obrovskou diverzitu podmořského světa. V této oblasti se najdou i populární potápěčské lokality.

Další outdoorové aktivity: Pokud máte rádi outdoorové aktivity, Playa Flamingo nabízí celou škálu zážitků. Můžete si pronajmout kajak a prozkoumávat zálivy a malé ostrůvky v okolí, užít si trochu jízdy na koni, půjčit si člun a rybařit, nebo dokonce navštívit nedaleký národní park a pozorovat tamní zvířata.

Restaurace a bary: Kostarická kuchyně je jedinečná a plná chutí. V Playa Flamingo můžete ochutnat široké spektrum jídel, od klasického zeleninového rizota po místní speciality v rybách a mořských plodech. To vše v doprovodu osvěžujícího koktejlu, smoothie nebo místního piva.

Koupaliště s minerálními prameny: Hlavní atrakce této oblasti jsou koupaliště s minerálními prameny. V této přírodní oáze můžete relaxovat, nechat se hýčkat horkou vodou a prohloubit tak svou relaxaci. Pro osvěžení můžete využít i koupání se v přírodním vodopádu.

Playa Flamingo je skvělým místem k relaxaci a zároveň k adrenalinovým zážitkům. Pokud hledáte krásné místo v Kostarice, není třeba hledat dál. Playa Flamingo nabízí vše, co potřebujete k dokonalé dovolené.


Ubytování Kostarika Playa Flamingo


Kostarika je oblíbenou turistickou destinací pro mnoho lidí z celého světa. Země nabízí nádherné pláže, dech beroucí přírodní krásy, bohatou flóru a faunu a mnoho dalšího. Pokud hledáte ubytování na pobřeží Tichomoří, neměli byste minout Playa Flamingo.

Playa Flamingo se nachází na severozápadě Kostariky a může se pochlubit 2,5 km dlouhým písečným pobřežím a azurovými vodami. Je to ideální místo pro plány rodinné dovolené, jako i cestovatelé, kteří hledají klid a relaxaci.

Začneme s luxusními ubytovacími možnostmi. Playa Flamingo má mnoho luxusních hotelů a apartmánů, kde si můžete užít klid a krásu oblasti. Mezi nejlepší patří například Plazamar, Villas Flamingo, Alegranza Luxury Resort a další. Tyto hotely a apartmány nabízejí nádherné výhledy na oceán a nabízí bohaté vybavení jako bazény, restaurace, fitness centra, kurty na tenis, sauny, a další.

Pro ty, kteří hledají něco více přátelského k peněžence, jsou v oblasti k dispozici velké počty lodních a rybářských chat, resortů a dalšího ubytování s nižšími cenami, ale s dobrou kvalitou a výhodným umístěním. To se může hodit pro rezervační plány ve větším počtu nebo pro méně náročné cestovatele.

Jediné co by vás snad mohlo odradit od ubytování v Playa Flamingo, je to, že během nejvyšší turistické sezóny mohou být oblasti přeplněny turisty, což může omezovat vaše zážitky a zábavu. Proto, jestli plánujete dovolenou během této sezóny, doporučujeme si zajistit ubytování dopředu a zarezervovat si dopředu své zážitky a aktivity.

Závěrem je třeba dodat, že Playa Flamingo vám nabízí ideální kombinaci kvalitního ubytování a nádherného prostředí pro dokonalou dovolenou. Ať už se chcete relaxovat, poznávat okolí nebo užívat si dobrodružství, Playa Flamingo bude jistě tou správnou volbou.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky