Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Kostarika Golfito

Ubytování Kostarika Golfito


Kostarika je krásná země v Latinské Americe, kterou si oblíbí milovníci exotické přírody, zážitků a kultury. Jedním z kouzelných míst na Kostarice je město Golfito, které se nachází na jižním pobřeží země u Panamského zálivu. Pokud se chystáte do Golfita, zajímá vás samozřejmě ubytování. V tomto článku vám přinášíme několik tipů na zajímavá místa k pobytu v Golfitu.

Dům na stromě Casa Los Monos

Pokud hledáte neobvyklé a zároveň stylové ubytování v Golfitu, měli byste zvážit pobyt v domě na stromě Casa Los Monos. Tento dům na stromě nabízí svým hostům krásný výhled na Kostarické pobřeží, soukromý bazén a spoustu dalších výhod. Dům na stromě Casa Los Monos je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít neobvyklou a exkluzivní dovolenou.

Hotel Casa Roland

Pro ty, kteří hledají luxusnější typ ubytování v Golfitu, je ideálním volbou hotel Casa Roland. Tento hotel se nachází v příjemné části města, a nabízí svým hostům bazén, jacuzzi a další výhody. Pokojové kapacity jsou různé a cena se odvíjí od typu pokoje, ale rozhodně stojí za to zajímavá volba ubytování.

Cabinas Palmera

Pokud máte rádi přátelské a příjemné prostředí, Cabinas Palmera je jednou z nejlepších volb pro vás. Tento rodinný penzion se nachází v malé vzdálenosti od Golfita, a nabízí svým hostům jednoduché pokoje, ale velkou srdcovost a lásku. Majitelé penzionu jsou velmi pohostinní a turistům z celého světa nabízí skvělé ubytování.

Bungalovy Hotel Papagayo

Další skvělou volbou pro ubytování v Golfitu jsou bungalovy Hotelu Papagayo. Tyto bungalovy se nacházejí na břehu moře, a nabízejí svým hostům plavání, šnorchlování a surfování. Tento hotel má stejně jako většina ubytování v Golfitu velmi pěkné prostředí a nabízí příjemné pokoje.

Kostarika je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zažít kulturní bohatství, krásy přírody a lákavé pláže. Pokud se chystáte do Golfita, nezapomeňte si vybrat ideální místo k pobytu. Ať už zvolíte dům na stromě Casa Los Monos, hotel Casa Roland, Cabinas Palmera nebo bungalovy Hotelu Papagayo, nezapomeňte si užít to nejlepší, co Golfito a Kostarika nabízejí.


Letenka Kostarika Golfito


Letenka do Kostariky: Objevte krásy Golfito, skrytého klenotu Střední Ameriky

Kostarika je známá svou nádhernou přírodou, dechberoucími plážemi a diverzitou flóry a fauny. Pokud hledáte nezapomenutelný dovolenkový zážitek, Golfito je jednou z těch destinací, která nabízí směs jedinečných atrakcí a krásného prostředí. A co ještě lepšího než prozkoumat tento skrytý klenot než letenka přímo do Golfito?

Letenky do Golfito jsou snadno dostupné z několika velkých letišť v Kostarice, jako je například San José. Cesta trvá přibližně hodinu a nabízí pohled na panoramata Kostarických hor, které vás doslova uchvátí. Po přistání v malebném městečku Golfito se dostanete do samého srdce krásy Kostariky.

Golfito je přístavní město, které je obklopeno přírodními zázraky. Můžete se těšit na deštné pralesy, horské řeky, pláže a úžasné fauně. Jednou z největších předností Golfita je jeho poloha u Golfského zálivu, kde můžete zažít bohatství oceánu a neuvěřitelnou řadu vodních aktivit.

Milovníci přírody nebudou zklamáni. Máte-li rádi trekking a turistiku, můžete se vydat do národních parků, jako je například Parque Nacional Piedras Blancas, kde můžete objevovat místní flóru a faunu. Stromy zde dosahují ohromující výšky a centrální část parku poskytuje neuvěřitelný výhled na Golfský záliv.

Další možností je návštěva Corcovado Národního parku, který se nachází asi hodinu jízdy od Golfita. Tento park je považován za jednu z nejbiologicky rozmanitých oblastí na světě a domovem mnoha ohrožených druhů rostlin a zvířat. Můžete zde potkat jaguary, tapíry, nejrůznější druhy ptáků a mnoho dalších.

Pláže v Golfitu jsou taktéž úžasné. Přístav nabízí mnoho odlehlých pláží, které jsou lemované bujnou zelení a průzračnými vodami. Ponořte se do země tukánů a kolibříků, a užívejte si slunečního záření až do večera. Nezapomeňte ochutnat místní speciality, jako je čerstvé mořské plody a tropické ovoce.

Golfito není pouze o přírodě. Můžete také zavítat do historické části města, kde najdete lákadla jako je Corcovado Historical Museum. Toto muzeum vám pomůže porozumět historii regionu a místní kultuře.

Pokud hledáte dovolenou, která spojuje přírodu, relaxaci a dobrodružství, letenky do Golfito jsou pro vás tou správnou volbou. Objevte krásy Kostariky, užívejte si výhledy na Golfský záliv a zažijte nezapomenutelné zážitky ve městě obklopeném deštným pralesem a oceánem. Golfito je skrytým klenotem Střední Ameriky, který stojí za to objevit.


Počasí Kostarika Golfito


Kostarika je nádherná země plná přírodních krás, tropických lesů a neuvěřitelně krásných pláží. Jedním z míst, které by stálo za to navštívit, je Golfito. Toto město se nachází na jihozápadním pobřeží země u hranice se Panamou a je známé nejen díky své krásné přírodě, ale i díky svému specifickému počasí.

Golfito má typické humánní tropické klima, což znamená, že zde vládne vysoká vlhkost a teploty jsou po celý rok velmi vysoké. Průměrná teplota se zde pohybuje okolo 30 stupňů Celsia, ale v nejteplejších měsících, tedy v březnu a dubnu, může být i o několik stupňů výše. Na druhou stranu, v nejchladnějších měsících – v srpnu a září – se teploty pohybují okolo 27 stupňů Celsia. Kromě toho Golfito trpí obdobím dešťů, které trvá od května do listopadu. V tomto období bývá velmi často deštivo a vysoká vlhkost může být neúnosná. Nicméně, pokud vás neodrazuje oblečení do pláště nebo podobných ochran proti dešti, můžete si být jisti, že během deštivého období uvidíte úchvatné rostlinstvo a mnoho zvířat, které se zdržují v této oblasti.

Pokud však cestujete do Golfito v období, kdy se nekonají deště, tedy od prosince do dubna, můžete očekávat úplně jinou atmosféru. V tomto období je nejen mnohem suché, ale také se zde vyskytuje méně turistů, což vám umožní prozkoumat město a jeho okolí naplno. Pokud máte rádi turistiku, nezapomeňte na to, že všude kolem sebe budete vidět zelené kopců a neprodyšný tropický les, který je domovem mnoha druhů zvířat a rostlin. Nejoblíbenější turistickou atrakcí v této oblasti je národní park Corcovado, který je domovem tucetů velryb a tun žraloků.

V největším přístavu Golfita jsou turistům k dispozici mnohé místní restaurace a bary, kde si můžete vychutnat místní speciality jako gallo pinto, tamales nebo plněné palačinky. Pokud se cítíte dobře po večeři, můžete se vydat na noční procházku, kterou si budete moci vychutnat krásné západy slunce a zvuky místního deštného lesa.

Ať už se rozhodnete navštívit Golfito v období dešťů nebo v měsících s mnohem suchším počasím, neuniknete kráse tohoto místa. Golfito je naprosto úžasné a vřele vám ho doporučuji!


Dovolená Kostarika Golfito


Kostarika Golfito je ideálním místem pro dovolenou, pokud hledáte únik z davů turistů a příležitost k úplnému uvolnění. Nachází se na jihozápadě Kostariky, v blízkosti hranic s Panamou, a nabízí neuvěřitelné množství aktivit a památek.

Golfito je malé městečko, které je obklopeno nádhernou přírodou a tropickým pralesem. Pokud máte rádi přírodu, určitě si zde přijdete na své. Okolí vás ohromí množstvím vodopádů, pláží a přírodních parků.

Jeden z těchto parků je Corcovado National Park, což je největší biosférická rezervace v Střední Americe a jedno z nejkrásnějších míst na světě. Nachází se zde obrovské množství druhů zvířat, včetně jaguárů, opic, krokodýlů a tapírů. Tento park si však vyžaduje návštěvu s průvodcem, neboť je těžkým terénem.

Kromě přírody si můžete užít také několik aktivit na moři. Golfito se nachází hned u pobřeží a nabízí množství vodních sportů, jako jsou jachting, windsurfing nebo potápění. Pokud máte rádi rybaření, neměli byste vynechat příležitost chytit si tuňáka nebo marlina.

Nejen příroda činí Golfito atraktivním místem pro dovolenou. Můžete si zde užít tradiční dračí lodí, kterou si můžete pronajmout a prozkoumat tak okolní ostrovy a břehy. Součástí tradice jsou také oblíbené fiesty, při nichž se místní obyvatelé, turisté a návštěvníci sjíždějí na centrální náměstí a tančí a zpívají celou noc.

Pokud jste milovníci golfového sportu, měli byste navštívit golfový resort Casa Rolando. Tento resort je ideálním místem pro relaxaci a nový přístup k golfu. Nachází se na úpatí hory s výhledem na moře a má k dispozici 9jamkové hřiště. Můžete si zde také zahrát tenis a užívat si bazén.

Aby byla vaše dovolená perfektní, měli byste si užít také kulinářské zážitky. V Golfitu najdete řadu restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality jako je čerstvý rybí pokrm a různé druhy ovoce.

Kostarika Golfito je skutečně krásným místem pro dovolenou. Pokud hledáte únik z ruchu velkoměsta a příležitost k relaxaci a prozkoumání krásných přírodních parků, pláží a ostrovů, bude vám tato oblast na dveřích. Bavte se!


Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Golfito


1. Jak se dostat do Golfito v Kostarice?
- Nejbližší letiště je v městě Golfito, kam lze přiletět z San José nebo některých dalších destinací v Kostarice.

2. Kolik stojí letenka do Golfito?
- Cena letenky závisí na sezóně a dostupnosti. Doporučuje se prozkoumat různé letecké společnosti a jejich nabídky.

3. Jaký je nejlepší způsob dopravy z letiště Golfito do centra města?
- Nejběžnější způsob dopravy je taxi, které lze najmout přímo na letišti. Existují také veřejné autobusy, které jezdí mezi letištěm a centrem města.

4. Co je v Golfito k vidění a dělat?
- V Golfitu můžete navštívit chráněné oblasti, jako je Národní park Piedras Blancas nebo chráněný návratník Golfito. Můžete také navštívit Golfito Bay, kde najdete několik pláží a možnost vodních sportů.

5. Kde se dá ubytovat v Golfitu?
- V Golfitu jsou k dispozici různé druhy ubytování, včetně hotelů, apartmánů a penzionů. Doporučuje se prozkoumat různé možnosti rezervace ubytování předem.

6. Jaké jsou nejlepší restaurace v Golfitu?
- V Golfitu je mnoho restaurací nabízejících různé kuchyně, včetně tradiční kostarické kuchyně a mořských plodů. Některé populární restaurace jsou Restaurante Marisqueria El Pavón, Restaurante Craig Seafood Grill a Restaurante El Refugio del Golfo.

7. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Golfito?
- Nejlepší doba na návštěvu Golfito je během suché sezóny od prosince do dubna, kdy je slunečné počasí a nižší pravděpodobnost dešťových srážek.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky