Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Kolumbie Barranquilla

Dovolená Kolumbie Barranquilla


Kolumbie je exotickou zemí na severozápadě Jižní Ameriky. Její oblíbené letovisko Barranquilla se nachází v departmentu Atlántico a je místem, kde se setkávají karibské pláže, koloniální architektura a bohatá kultura.

Začněme tím, že si něco řekneme o tom, co vám Barranquilla může nabídnout. Největší turistickou atrakcí a místem, které byste neměli vynechat je Muzeum Karnevalu v Barranquille. Nachází se zde největší karneval v zemi, který se koná v únoru a pro který je město známé. Muzeum vás zavede do historie karnevalu a ukáže vám, jak se tento barevný a zábavný festival vyvíjel v minulosti až do současnosti.

Jedním z dalších zajímavých míst je Plaza de la Aduana, náměstí ležící v centru města, které je obklopeno několika historickými budovami. Některé z nich jsou přestavěné a slouží jako galerie, galerie nebo turistické informační centrum.

Pro ty, kteří si rádi vychutnají slunce a vodu, jsou zde karibské pláže. Pláž La Serrezuela, známá také jako "přístav", je mezi návštěvníky oblíbená a nabízí spoustu vodních aktivit.

A pro ty, kteří se rádi zajímají o kulturu a umění, můžete navštívit Muzeum Umění Carla Valderramy, které obsahuje sbírky děl ze všech období kolumbijského umění a také mezinárodní díla.

Kulinární scéna v Barranquille má mnoho překvapení. Můžete vyzkoušet spéciality jako jsou plátební kuře, arepa, buñuelos či tamales. Vzhledem k tomu, že leží u moře, jsou také k dostání čerstvé mořské plody.

Barranquilla je také ideálním výchozím bodem pro návštěvy okolních měst a památek, jako jsou Cartagena, Santa Marta nebo archeologická lokalita Ciudad Perdida.

Kromě toho můžete navštívit i taneční festival Viva Barranquilla, který se koná každý rok v květnu a který přináší spoustu tance, hudby a zábavy.

Pokud plánujete návštěvu Kolumbie, Barranquilla je určitě místem, které byste neměli vynechat. S množstvím kulturních a turistických atrakcí a vynikající kuchyní vás město příjemně překvapí.


Počasí Kolumbie Barranquilla


Barranquilla, hlavní město departementu Atlántico v Kolumbii, má tropické podnebí s vysokou vlhkostí a teploty se pohybují od 25 °C do 30 °C po většinu roku.

Období dešťů trvá od května do listopadu a je charakterizováno prudkými bouřemi a občasným záplavami. Na druhé straně období sucha trvá od prosince do dubna a deště jsou omezené.

I během období sucha však mohou být teploty velmi vysoké a vlhkost může být nesnesitelná, což je důvodem, proč mnoho turistů volí v této době návštěvu jiných částí Kolumbie, které jsou méně teplé a méně vlhké.

Barranquilla je místem slavné karnevalové oslavy, která se koná před začátkem období postu a přitahuje mnoho návštěvníků z celé země. Karneval trvá čtyři dny a je plný tance, hudby, barev a kostýmů.

Barranquilla je také místem narovnaného pobřeží se zlatými plážemi a modrým mořem, které nabízejí slunce a potápění pro návštěvníky po celý rok.

Vzhledem k tomu, že se nachází na severu Kolumbie, Barranquilla je vzdálená od andských vrcholů, kde je chladnější a suchější podnebí. Proto je důležité být opatrný při návštěvě města a mít připravenou vhodnou výbavu.

Celkově vzato, počasí v Barranquille může být náročné pro návštěvníky, zejména v období dešťů. Nicméně, pro ty, kteří hledají slunečné pláže, výborný karneval a tropickou dovolenou je Barranquilla skvělým místem.


Ubytování Kolumbie Barranquilla


Kolumbie je zemí, která láká turisty ze všech koutů světa svým pestrým kulturálním dědictvím a krásnou přírodou. Mezi mnoha destinacemi, které stojí za návštěvu, je i město Barranquilla. Nachází se na pobřeží Karibského moře a je to čtvrté největší město v Kolumbii. Pokud plánujete návštěvu tohoto města, zde jsou některé varianty ubytování, které by vám mohli být užitečné.

V centru města

Pro turisty, kteří chtějí být v blízkosti památek, kaváren a restaurací, by mohlo být ubytování v centru města nejlepší volbou. V centru města je mnoho hotelů a hostinců, které nabízejí různé typy pokojů a služby. Cena ubytování se pohybuje od rozpočtových možností až po luxusní hotely.

Jeden z nejlepších hotelů, které se nacházejí v centru Barranquilly, je Hotel Dann Carlton Barranquilla. Hotel je velmi luxusní a nabízí mnoho služeb, jako jsou fitness centrum, bazén a odpočinková zóna. Pokoje v hotelu jsou prostorné a zařízeny elegantně. Pro turisty, kteří chtějí v centru města zůstat, ale nemusí mít luxus, stojí za zmínku hostel Masaya. Hostel byl postaven v koloniálním stylu a nabízí prostorné společné prostory a cenově dostupné pokoje.

U pláže

Pokud hledáte ubytování blízko pláže v Barranquille, měla by být vaší volbou čtvrť El Prado. Tato čtvrť je vzdálená pouhých několik minut pěšky od pláže a je obklopena stromy a zelení, což vytváří příjemnou a klidnou atmosféru. V této čtvrti jsou mnohé hotely a resorty, které nabízejí bezprostřední přístup k pláži, sportovním aktivitám a různým vodním atrakcím.

Jeden z nejlepších hotelů v této oblasti je Hotel Estelar Alto Prado. Hotel je velmi luxusní a nabízí úchvatný výhled na Karibské moře. V hotelu jsou bazén, fitness centrum a různé restaurace. Pokud hledáte něco cenově dostupnějšího, stojí za zmínku hotel Hotel Atrium Plaza. Hotel se nachází pouhých pár minut od pláže a nabízí pohodlné pokoje a stravování v cenově dostupných cenách.

Krátkodobé ubytování

Pokud hledáte krátkodobé ubytování v Barranquille, mohou vám vyhovovat byty a apartmány, které lze snadno najít přes Airbnb. Tyto byty a apartmány nabízejí zcela soukromé ubytování a mohou být vhodné pro rodiny nebo větší skupiny lidí. Ceník těchto ubytování závisí na velikosti, lokalitě a vybavení.

V Barranquille najdete mnoho možností ubytování podle vašich preferencí. Ať už hledáte luxusní hotely, krátkodobé ubytování, nebo cenově dostupnější trendy hotely, v Barranquille určitě najdete to, co hledáte. Navštivte toto krásné město a užívejte si jej s nádherným ubytováním, které máte v nabídce.


Letenka Kolumbie Barranquilla


Barranquilla je kolumbijské město ležící na severu země u Karibského moře. Je známé jako kulturní a ekonomické centrum regionu Karibského pobřeží a nabízí nádherné pláže a bohatou historii. Díky svému strategickému umístění se stalo oblíbeným cílem pro turisty z celého světa. Při plánování cesty do Kolumbie byste se neměli vyhýbat tomuto fascinujícímu městu.

Přestože v Barranquille neexistuje mezinárodní letiště, lze sem snadno dostat pomocí letenky do Kolumbie. Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Ernesto Cortissoz, které se nachází asi 12 kilometrů od centra města. Toto letiště nabízí přímé lety z různých destinací v Latinské Americe a také spojení s některými velkými evropskými městy.

Let do Barranquilly je zážitek sama o sobě. Při letu z výšky si budete moci vychutnat úchvatný pohled na krásnou kolumbijskou krajinu. Letadlo přistává hladce na letišti Ernesto Cortissoz a připravuje cestující na jejich dobrodružství v Barranquille.

Jakmile přistanete v Barranquille, čeká vás mnoho zajímavých aktivit a památek. Můžete se projet po městě a obdivovat jeho krásnou koloniální architekturu a malebné náměstí. Můžete také navštívit Muzeum kůže, které je jedinečné svými exponáty představujícími město a jeho historii. Pro milovníky umění je zde také Muzeum moderního umění, které uchovává díla místních umělců.

Barranquilla je také domovem karnevalu, který je považován za jeden z největších ve světě. Každoročně v únoru dochází v ulicích města k neuvěřitelnému množství tanců, hudby a barevných kostýmů. Tento festival přitahuje návštěvníky z celého světa a je skvělou příležitostí poznat kolumbijskou kulturu a tradice.

A jestliže máte chuť na dobrodružství, můžete se vydat na výlet na některou z nedalekých pláží. Barranquilla leží poblíž slavné Karibského moře, které nabízí nádherně průzračnou vodu a bílé písečné pláže. Plavání, potápění nebo opalování – máte zde nekonečné možnosti pro relaxaci a odpočinek.

Pokud se chystáte navštívit Barranquillu, můžete si zakoupit letenku do Kolumbie a zažít tyto úžasné zážitky na vlastní kůži. Barranquilla je rozhodně město, které stojí za návštěvu a které vám přinese mnoho nezapomenutelných momentů a zážitků.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kolumbie Barranquilla


1. Jak se dostanu do Barranquilly?
– Do Barranquilly můžete přiletět přímo letadlem, nebo se sem můžete dostat autobusem nebo autem.

2. Jaká je nejlepší doba roku k návštěvě Barranquilly?
– Nejlepší dobu k návštěvě Barranquilly je nejlepší od prosince do února a v období mezi červencem a srpnem.

3. Kde se nachází nejlepší pláže v Barranquille?
– Nejlepší pláže v Barranquille jsou v Puerto Colombia a El Rodadero.

4. Jaké jsou nejoblíbenější atrakce v Barranquille?
– Mezi nejoblíbenější atrakce v Barranquille patří katedrála Panny Marie a zátoka La Cienaga.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Barranquille?
– Mezi nejlepší restaurace v Barranquille patří El Boliche Cebichería, El Parche del León a Ohana Restaurante.

6. Jaké jsou nejlepší hotely v Barranquille?
– Mezi nejlepší hotely v Barranquille patří Radisson Hotel Diamond Barranquilla, Hilton Garden Inn Barranquilla a Movich Buró 51.

7. Co stojí za návštěvu v malebném městečku Cartagena, které se nachází poblíž Barranquilly?
– V Cartageně si můžete prohlédnout historické památky jako jsou opevnění města a kostely, procházet se po krásných náměstích a okouzlit se místní kulturou a kuchyní.

8. Musím se nechat naočkovat proti žluté zimnici před návštěvou Barranquilly?
– Ano, je doporučováno se nechat naočkovat proti žluté zimnici před návštěvou Barranquilly.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky