Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)

Letenka Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)


Kambodža je země plná fascinujících a nádherných míst, která ještě mnoho turistů neobjevilo. Jedno z takových míst je ostrov Koh Tonsay, známý také jako Rabbit Island. Tento raj na zemi je skvělou destinací pro ty, kteří touží po klidu, odpočinku a přímém kontaktu s přírodou.

Koh Tonsay se nachází ve východní části Kambodži, ve vzdálenosti pouhých 30 minut jízdy lodí z pobřežního města Kep. Tato malá a nedotčená destinace je skryta před turistickým ruchem a poskytuje skutečný únik z každodenního života.

Jakmile přistoupíte na ostrov, uvítají vás bílé pláže se jemným pískem a azurově modrou vodou. Ostrov je obklopen korálovými útesy, což dělá z Koh Tonsay skvělé místo pro šnorchlování nebo potápění. Ochutnejte svěží mořské plody, které jsou v tomto regionu hojně dostupné. Místní restaurace připravují své čerstvé speciality ze surovin, které rybáři denně přinášejí z okolního pobřeží. Nic není lepší, než se posadit na pláži s tanýrem ovoce a sledovat západ slunce nad hladinou.

Ostrov Koh Tonsay je také ideálním místem pro pěší túry. Objevte jeho úchvatnou přírodu, která je spojena s dechberoucími výhledy na okolní krajinu. Můžete se procházet požárními cestičkami, které vás přivedou do malých vesniček, kde místní lidé v klidu žijí a zachovávají svou tradiční kulturu.

Pro ty, kteří chtějí na ostrově zůstat přes noc, je k dispozici několik rodinných penzionů a chat. Ať už si vyberete jakoukoli možnost, určitě se zde probudíte s nádherným výhledem na moře a zvukem vln.

Rabbit Island nabízí také mnoho možností pro dobrodruhy a ty, kteří touží po aktivní dovolené. Můžete si zapůjčit kajak nebo pádlovat ve vybavení na surfování. Především si však užijete klidnou atmosféru, vzdálenou od divokého nočního života jiných oblíbených turistických destinací v Kambodži.

Pokud hledáte místo, které by vám umožnilo odpočinout si od stresu a každodenního ruchu, Koh Tonsay je pro vás ideální volbou. Nechte za sebou světové starosti a strávte několik dní na krásném a klidném Rabbit Island, kde se můžete napojit na přírodu a dohloubky se uvolnit.


Ubytování Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)


Koh Tonsay, známý také jako Rabbit Island, je malý ostrůvek ležící nedaleko kambodžského přístavu Kep. Tento malebný ostrov se stal oblíbeným turistickým cílem pro ty, kteří hledají klid a odpočinek v jednoduchém a nedotčeném prostředí.

Koh Tonsay nabízí jedinečný zážitek z pobytu na neobydleném tropickém ostrově. Hosté sem mohou dorazit lodí z kepského přístavu a okamžitě se ponořit do poklidné a klidné atmosféry tohoto místa. V dnešní uspěchané a rušné době je Koh Tonsay skvělým místem pro únik od každodenního shonu.

Co se týče ubytování, na ostrově je k dispozici několik jednoduchých bungalovů. Ty jsou levné a neokázalé, přičemž všechny nabízejí základní vybavení, jako jsou postele, sprchy a toalety. I přestože je ubytování jednoduché, poskytuje hostům vše potřebné pro pohodlný a relaxační pobyt. Především však nabízí možnost prožít něco jiného, než je standardní hotelový pokoj.

Jeden z největších půvabů Koh Tonsay spočívá v jeho přírodní kráse. Během svého pobytu zde si můžete užívat krásných pláží se bílým pískem a teplým tyrkysovým mořem. Šnorchlování a potápění jsou zde také velmi oblíbené a nabízejí nádherné panoramatické výhledy na podmořský život. Pro ty, kteří hledají adrenalinovější zážitek, je možné si vypůjčit kajak a prozkoumat okolní vody.

Na ostrově není téměř žádný provoz motorových vozidel, což znamená, že se můžete těšit na klidný a čistý vzduch. Na ostrově je také minimální elektrické osvětlení, což přispívá k pocitu autenticity a odpočinku v přírodě. Západ slunce zde můžete sledovat ve své jednoduchosti a kráse, aniž byste byli rušeni oslnivými a rušivými světly velkoměsta.

Místní obyvatelé ostrova jsou laskaví a vstřícní vůči turistům. Existuje několik malých restaurací a stánků nabízejících čerstvé mořské plody a další místní speciality. Místní gastronomie je velkým lákadlem pro návštěvníky, kteří rádi ochutnávají místní kuchyni a nechtějí se spokojit s pouhými západními jídly.

Celkově lze říci, že pobyt na Koh Tonsay je jedinečným zážitkem, který poskytuje relaxaci a únik od moderního světa. Tento malý ostrov nabízí nádhernou přírodu, jednoduché a cenově dostupné ubytování a přátelskou atmosféru. Pokud hledáte místo, kde si odpočinete od každodenního stresu a pobyt v přírodě, Koh Tonsay je pro vás tou pravou volbou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)


Dotaz: Jak se dostat na Koh Tonsay (Rabbit Island) v Kambodži?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat na Koh Tonsay, je vyjet lodí z přístavu Kep. Lodě odplouvají přibližně každou hodinu a cesta trvá asi 20-30 minut.

Dotaz: Jaká je cena lodního lístku na Koh Tonsay?
Odpověď: Cena lodního lístku na Koh Tonsay se pohybuje okolo 10-15 USD za osobu. Je však doporučeno zkontrolovat aktuální ceny před odjezdem.

Dotaz: Jaká je doba trvání pobytu na Koh Tonsay?
Odpověď: Doba trvání pobytu na Koh Tonsay záleží na vašich preferencích. Někteří turisté si zde užijí pouze pár hodin, zatímco jiní zůstávají přes noc. Doporučuje se však strávit alespoň pár hodin na ostrově a objevit jeho krásy.

Dotaz: Kolik stojí ubytování na Koh Tonsay?
Odpověď: Na ostrově Koh Tonsay je k dispozici několik ubytovacích zařízení, které nabízejí jednoduché chatky a bungalovy. Ceny se pohybují v rozmezí 15-30 USD za noc, v závislosti na sezóně a typu ubytování.

Dotaz: Jsou na Koh Tonsay restaurace nebo potraviny?
Odpověď: Na ostrově Koh Tonsay je několik restaurací, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a další kambodžské speciality. Nicméně je doporučeno vzít si s sebou nějaké občerstvení, pokud plánujete strávit delší čas na ostrově, protože nabídka potravin může být omezená.

Dotaz: Jaké aktivity lze na Koh Tonsay provádět?
Odpověď: Na Koh Tonsay si můžete užít plážování, koupání, potápění a šnorchlování. Můžete také procházet po ostrově a objevovat jeho krásnou přírodu.


Dovolená Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)


Kambodža je krásná země a nabízí mnoho krásných a exotických míst k návštěvě, včetně Koh Tonsay, také známého jako Rabbit Island.

Koh Tonsay se nachází jen asi 20 minut plavby od Kampotu, což je malé a klidné městečko v Kambodži, obklopené kopci a řekou. To znamená, že se na dovolené na Rabbit Island můžete snadno spojit s návštěvou Kampotu.

Ostrov Koh Tonsay nebo Ostrov králíků, jak se někdy nazývá, je malý ostrov o velikosti jednoho čtverečního kilometru a nemá zde žádné automobily, pouze koňská povozy a kolečkové vozíky. Takže se můžete těšit na klidnou atmosféru, čisté bílé písečné pláže, křišťálově čisté vody a nádherný podvodní svět.

Na ostrově se nachází řada malých bungalovů, které jsou ideální pro trávení několika dní v klidu a pohodlí. Tyto bungalovy jsou velmi jednoduché, avšak zařízeny základními věcmi, jako jsou postele, moskytiér a ventilátor. To znamená, že vás v letním horku udrží v chládku a při zimě jsou dostatečně teplé.

Pokud se chcete odpočinout a užít si výhled na ostrov, můžete si pronajmout koňský povoz nebo kolečkové vozíky a projet se po ostrově. Během této cesty si můžete prohlédnout nádherné pohledy na západ slunce, nebo se vydat na výlet k nedalekým chrámům a jeskyním.

Jedním z nejkrásnějších a zároveň nejzábavnějších aktivit, které se na ostrově Koh Tonsay dají dělat, je šnorchlování. Voda je zde křišťálově čistá a plná různých druhů podmořského života. Takže si můžete prohlédnout barevné ryby, korály a další živočichy, kteří zde žijí.

V neposlední řadě, pokud máte chuť na něco k jídlu nebo popít, na ostrově Koh Tonsay se nachází několik restaurací, které nabízejí různé druhy jídel, včetně čerstvých ryb, které byly uloveny přímo z okolního moře. Můžete si tedy vychutnat místní jídlo a nápoje v krásné atmosféře a užít si tak pravou kambodžskou kuchyni.

Celkově lze říci, že ostrov Koh Tonsay je naprosto vynikající cílovou destinací pro každého, kdo hledá klidné, nádherné a nezapomenutelné místo k návštěvě v Kambodži. Takže neváhejte a vydajte se na dovolenou na Rabbit Island!


Počasí Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)


Kambodža Koh Tonsay, známá také jako Rabbit Island, se nachází poblíž břehů Kampotu v jižní Kambodži. Tento malý ostrov, který měří pouhých 2 kilometry na délku a šířku, je oblíbeným útočištěm pro turisty hledající klid a odpočinek na nádherné pláži s křišťálově čistou vodou.

Kambodža Koh Tonsay má tropické podnebí, což znamená, že je teplé a vlhké po celý rok. Nejlepší období k návštěvě Rabbit Islandu je v suchém období, které trvá od listopadu do dubna. Během této doby jsou dny obvykle teplé a slunečné, s teplotami kolem 30°C.

V období dešťů, které začíná v květnu a končí v listopadu, může být počasí nestabilní. Dochází zde často k silným dešťům a bouřím, což může způsobit problémy s dopravou a turistickými aktivitami na ostrově.

Pokud se ale rozhodnete navštívit Kambodža Koh Tonsay během tohoto období, můžete si stále užít aktivit, jako je například plavání ve vodě, šnorchlování nebo rybaření. Ostrov nabízí také mnoho malých restaurací a stánků s občerstvením, kde si můžete vychutnat místní speciality.

Celkově lze říci, že Kambodža Koh Tonsay je skvělým místem pro dovolenou na pláži s tropickým počasím. Nejlepší čas na návštěvu je však během suchého období, kdy jsou slunečné dny a teploty jsou příjemné. Během deštivého období může být počasí nestálé, ale stále je to úžasné místo pro dovolenou v tradičním kambodžském stylu.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky