Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Egypt Marsa Alam Madinat Coraya

Počasí Egypt Marsa Alam Madinat Coraya


Egypt je známý svou krásnou krajinou, bohatou historií a teplým počasím. Jedním z oblíbených letovisek v Egyptě je Marsa Alam, konkrétně jeho část Madinat Coraya. Toto letovisko se nachází na pobřeží Rudého moře a nabízí svým návštěvníkům nezapomenutelnou dovolenou za krásných slunečných dnů.

Počasí v Marsa Alam je celoročně horké a slunečné. Oblast se nachází v pouštní oblasti, proto jsou zde teploty většinou vyšší než ve vnitrozemí. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy se teploty mohou vyšplhat až na 40 stupňů Celsia. V zimě se teploty pohybují kolem příjemných 25 stupňů Celsia, což z Marsa Alam dělá perfektní destinaci pro zimní únik před chladným počasím.

Nejenže má Port Ghalib v Marsa Alammnoho slunečných dní, ale také si užijete teplého Rudého moře, jehož teplota se pohybuje mezi 20 a 30 stupni Celsia. To znamená, že si můžete užívat nekonečných aktivit, jako je potápění, šnorchlování nebo projížďky na vodních skútrech. Existuje mnoho potápěčských center, které vám rády ukážou podmořský svět a jeho úžasné korálové útesy.

Pokud vás zajímá, jaký je nejlepší čas na návštěvu Marsa Alamu, můžeme vám poradit, že jara a podzimu jsou ideální. V těchto měsících se teploty pohybují kolem 30 stupňů Celsia a je o něco méně rušno než v letní sezóně.

Počasí v Madinat Coraya je tak přívětivé, že vám umožní strávit většinu dne na pláži, opalovat se a užívat si slunečního svitu. Večery jsou zde také velmi příjemné, s mírnějšími teplotami a lehkým vánkem z moře.

Celkově lze říci, že počasí v Egyptě, konkrétně v Marsa Alamovi v Madinat Coraya, je naprosto dokonalé pro ty, kteří hledají slunečnou a teplou dovolenou. Bez ohledu na roční období můžete očekávat sluneční dny, teplé teploty a příjemné podmínky pro relaxaci na pláži nebo pro objevování podmořského světa plného krásných korálových útesů a tropických ryb.

Pokud plánujete dovolenou v Egyptě, nezapomeňte zařadit Marsa Alam a Madinat Corayu na svůj seznam. Budete překvapeni krásou tohoto místa a jeho skvělým počasím, které vám umožní užít si jedinečnou dovolenou v teplém slunci.


Dovolená Egypt Marsa Alam Madinat Coraya


Na jižním pobřeží Egypta se nachází jedno z nejluxusnějších a nejrůznějších letovisek - Marsa Alam v oblasti Madinat Coraya. Tato destinace láká turisty svými nádhernými plážemi, turistickými atrakcemi, pestrým korálovým útesem a úžasným podmořským životem. Dovolená v této oblasti slibuje relaxaci, dobrodružství i poznávání lokální kultury.

Marsa Alam je oblíbená mezi milovníky potápění a šnorchlování díky svému korálovému útesu, který je považován za jeden z nejlépe zachovaných na světě. Díky čistému moři a bohatství tropických ryb a mořských živočichů, zde mohou návštěvníci ponořit se do fascinujícího podmořského světa. Existuje mnoho potápěčských center, která nabízejí kurzy a výlety pro začátečníky i zkušené potápěče.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství na pevnině, je k dispozici mnoho aktivit jako jsou safari na čtyřkách nebo výlety na velbloudech do pouště. Prozkoumejte nádherný krajinný park Wadi el-Gemal, kde se nachází nespočet krásných skalnatých útesů a pláží. Oblast je také známá svými lagunami, které slouží jako úkryt pro mnoho endemických druhů rostlin a zvířat.

Marsa Alam jde také ruku v ruce s luxusem a pohostinností. Existuje mnoho luxusních resortů a hotelů, které nabízejí příjemné ubytování, wellness centra a širokou škálu gastronomických zážitků. Místní kuchyně nabízí příležitost ochutnat velkou škálu chutí a mezinárodní kuchyně je také velmi dobře zastoupena. Dle vlastního uvážení si můžete vybrat mezi all-inclusive hotely nebo menšími ubytovacími zařízeními.

Pokud máte rádi historii a kulturu, nezapomeňte navštívit starou oblast Luxor, která je jednou z nejstarších obývaných oblastí na světě. Zde se nachází slavné egyptské památky jako jsou Údolí králů, Karnakský chrám a chrám královny Hatšepsut. Výlet do Luxoru je skvělou příležitostí pro objevování starověkých zákoutí Egypta.

Dovolená v oblasti Marsa Alam Madinat Coraya je ideální volbou pro ty, kteří hledají slunečné pobřeží, úžasný podmořský svět a dobrodružství ve víře starověké egyptské kultury. Bez ohledu na to, zda jste potápěč, dobrodruh nebo milovník historie, tato destinace slibuje nezapomenutelný zážitek pro každého.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Marsa Alam Madinat Coraya


Dotazy:
1. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Marsa Alam Madinat Coraya?
2. Které aktivity mohu dělat v okolí resortu?
3. Jaké jsou možnosti stravování v resortu?
4. Kde se nachází letiště?
5. Jsou v resortu k dispozici sportovní vybavení?
6. Kdy je možné provést check-in a check-out?
7. Jaké jsou možnosti dopravy z letiště do resortu?

Odpovědi:
1. Nejlepší období na návštěvu Marsa Alam Madinat Coraya jsou měsíce od října do dubna, kdy je méně horko a teplota vody je příjemná.
2. V okolí resortu můžete provozovat potápění, šnorchlování, windsurfing, kitesurfing, rybaření, projížďky na člunu, vodní atrakce atd.
3. V resortu jsou k dispozici několik restaurací, které nabízejí různé druhy jídel včetně tradiční arabské kuchyně.
4. Letiště Marsa Alam se nachází asi 7 km od resortu. Cesta z letiště trvá zhruba 10 minut.
5. Ano, v resortu jsou k dispozici sportovní vybavení jako např. fitness centrum, tenisové kurty, stolní tenis, volejbalové a basketbalové hřiště.
6. Check-in je obvykle možný od 14:00 hodin a check-out do 12:00 hodin.
7. Z letiště Marsa Alam můžete využít taxislužbu nebo transfer, který lze zajistit předem přes hotel nebo cestovní kancelář.


Letenka Egypt Marsa Alam Madinat Coraya


Egypt je jednou z nejpopulárnějších destinací pro dovolenou u moře. A pokud hledáte ideální místo pro relaxaci, návštěvu památek a potápění, pak byste se měli vydat do Marsa Alamu. Tento překrásný letovisko se nachází v oblasti známé jako Madinat Coraya a je jedním z nejhezčích míst na pobřeží Rudého moře.

Madinat Coraya je krásné letovisko, které nabízí nejen úchvatné pláže a křišťálově čistou vodu, ale také bohatou floru a faunu podmořského světa. Je to ideální místo pro milovníky potápění a šnorchlování, kde se můžete setkat s různými druhy korálů, mořských želv, mant, rejnoků a dalších neuvěřitelně barevných ryb. Voda je tu tak teplá, že se můžete potápět po celý rok bez jakýchkoliv problémů.

Marsa Alam je také výchozím bodem pro výlety do nedalekých mořských národních parků, jako je například Elphinstone, kde se můžete těšit na ohromující potápěčský zážitek. Tento park je známý zejména svými úchvatnými korálovými útesy a možností potkání velkých mořských živočichů, jako jsou žraloci a manty. A pokud jste šnorchlování nebo potápění ještě nezkusili, nebojte se - v Marsa Alamu jsou k dispozici profesionální instruktoři, kteří vás krok za krokem provedou vynikajícím podmořským dobrodružstvím.

Kromě potápění a šnorchlování v Madinat Coraya si můžete užívat i další aktivity, jako jsou výlety na čtyřkách pouští či relaxace na písečných plážích. Nezapomeňte také navštívit přilehlé město Marsa Alam, které nabízí zajímavé trhy, kde si můžete zakoupit místní suvenýry a ochutnat tradiční egyptskou kuchyni.

Co se týče ubytování v Madinat Coraya, máme pro vás dobrou zprávu - letovisko nabízí širokou škálu hotelů a resortů, které vyhoví každému rozpočtu a požadavkům. Od luxusních pětihvězdičkových hotelů až po útulné rodinné hotely - vše je tu k dispozici. Mnoho z nich také nabízí kompletní all inclusive služby, které vám umožní relaxovat a nechat se hýčkat po celou dobu pobytu.

Takže pokud hledáte ideální místo pro letní dovolenou, nemusíte hledat dál. Letenka do Egypta, konkrétně do Marsa Alamu v oblasti Madinat Coraya, je tím pravým řešením. Krásné pláže, úžasné potápěčské možnosti, bohatá kultura a pohostinní lidé - to vše vám nabízí tento kouzelný koutek Rudého moře. A jestliže se potápění nebo šnorchlování bojíte, nikdy není pozdě se to naučit - Madinat Coraya je přesně tím místem, kde můžete zažít své první podmořské dobrodružství.


Ubytování Egypt Marsa Alam Madinat Coraya


Egyptské letovisko Marsa Alam je známé svými neuvěřitelnými plážemi, korálovými útesy a fascinujícím mořským životem. Je to ideální destinace pro milovníky potápění a šnorchlování, kteří se chtějí ponořit do podmořského světa. Pokud hledáte ubytování v této oblasti, nemůžete si nechat ujít Madinat Coraya.

Madinat Coraya je malé letovisko, které se nachází přímo u pláže v Marsa Alam. Jeho poloha vám umožní strávit celý den na pláži a kdykoliv se vrátit do svého pokoje, abyste se osvěžili. Ubytování v Madinat Coraya je příjemné a pohodlné. Najdete zde luxusní hotely s veškerými moderními vybaveními a službami. Pokoje jsou prostorné a elegantně zařízené, aby vám poskytly maximální pohodlí během pobytu.

Kromě pohodlného ubytování Madinat Coraya nabízí také širokou škálu stravovacích a výletních možností. Ve vašem hotelu si můžete vychutnat jídlo z různých kuchyní, včetně tradiční egyptské kuchyně, stejně jako mezinárodní speciality. Na pláži nebo v blízkém okolí se také nachází několik restaurací, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a další chutné pokrmy.

Pokud jde o výlety, v Madinat Coraya je mnoho možností, jak objevovat krásy Marsa Alam a jeho okolí. Můžete si pronajmout loď a vyrazit na jedinečnou plavbu po Rudém moři, kde si můžete vychutnat potápění nebo pozorování žraloků. V okolí také najdete několik chráněných mořských rezervací, jako je například Rosalie Moller nebo Shaab Samadai, kde se můžete setkat s různými druhy ryb a korálů.

Pokud hledáte něco jiného, můžete se vydat na pouštní výlet a prozkoumat egyptskou kulturu a historii. Navštivte chrám Karnak v Luxoru nebo prastarou Alexandrii. Tyto výlety vám umožní poznat bohatou historii Egypta a uvědomit si jeho kulturní odkaz.

Pokud preferujete relaxaci, Madinat Coraya má také několik wellness center, kde si můžete dopřát masáže a jiné relaxační procedury. Nechte se hýčkat a uvolnit se po náročném dni plném dobrodružství.

Madinat Coraya je skvělou volbou pro ubytování v Marsa Alam díky své poloze a široké škále nabízených služeb a aktivit. Bez ohledu na to, zda jste dobrodruh, milovník moře nebo hledáte relaxaci, toto letovisko splní vaše očekávání. Zarezervujte si svůj pobyt v Madinat Coraya a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v Egyptě.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky