Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Barbados Harrison's Cave

Nejčastější dotazy a odpovědi Barbados Harrison's Cave


Dotazy a odpovědi o Harrisonově jeskyni na Barbadosu:

1. Jak se dostat do Harrisonovy jeskyně?
Odpověď: Harrisonova jeskyně se nachází v center ostrova Barbados. Nejsnáze se sem dostanete automobilem, taxíkem nebo organizovanými výlety.

2. Jaké jsou vstupní poplatky do Harrisonovy jeskyně?
Odpověď: Vstup do Harrisonovy jeskyně pro dospělého je 30 USD, zatímco děti do 12 let platí 15 USD. Existují také různé balíčky a slevy, které můžete využít.

3. Jak dlouho trvá prohlídka Harrisonovy jeskyně?
Odpověď: Prohlídka trvá přibližně 1 hodinu. Zarazíte se pěšky přes podzemní chodby a obdivujete jeskynní formace.

4. Je prohlídka Harrisonovy jeskyně vhodná pro malé děti?
Odpověď: Ano, prohlídka je vhodná pro děti všech věkových skupin. Malé děti by však mohly potřebovat trochu pomoci s chůzí po nerovném terénu.

5. Je možné fotografovat v Harrisonově jeskyni?
Odpověď: Fotografování je povoleno pouze ve vyhrazených oblastech jeskyně. Poplatek za fotografování je 10 USD.

6. Je potřeba se na prohlídku rezervovat předem?
Odpověď: Rezervace předem nejsou nutné, ale je doporučeno, zejména během turistické sezóny, abyste si zajistili vstup.

7. Jsou v Harrisonově jeskyni k dispozici toalety a občerstvení?
Odpověď: Ano, v areálu jeskyně jsou k dispozici toalety a můžete zde zakoupit občerstvení.

8. Jak je klimatizována Harrisonova jeskyně?
Odpověď: Harrisonova jeskyně je přirozeně chlazená, protože se nachází pod zemí. Nicméně, venkovní teploty se mohou v průběhu roku lišit, takže je vhodné se přizpůsobit dobrým oděvům.

9. Existují vývodky nebo eskalátory pro ty, kteří mají problémy s chůzí?
Odpověď: Bohužel, Harrisonova jeskyně neobsahuje eskalátor nebo výtah. Je třeba počítat s chůzí po nerovném terénu.

10. Mohu si v Harrisonově jeskyni zakoupit suvenýry?
Odpověď: Ano, v areálu jeskyně je obchod se suvenýry, kde si můžete zakoupit památky a suvenýry spojené s Harrisonovou jeskyní a Barbados.


Dovolená Barbados Harrison's Cave


Barbados je karibský ostrov, který je známý svou krásnou přírodou a úchvatnými plážemi. Jedním z nejznámějších turistických atrakcí na ostrově je Harrison's Cave, přírodní jeskyně, která je často označována jako jedno z divů Barbadosu.

Harrison's Cave se nachází v blízkosti vesnice Allen View, která se nachází ve středu ostrova. Při vstupu do jeskyně návštěvníci jsou vítáni přátelským personálem, kteří poskytnou všechny potřebné informace a pomohou vám se připravit na vaší prohlídku.

První věc, kterou si turisté všimnou, je impozantní vstupní dvůr, který je plný krásných rostlin a exotické vegetace. Po získání vstupenek a rychlé bezpečnostní překontroly, se vydáte na krátkou jízdu vláčkem do útrob jeskyně.

Jakmile se ocitnete uvnitř Harrison's Cave, vaše smysly budou okouzleny. Rozlehlé stanice jsou osvětleny zářivými světly, které odrážejí krásné formace vápníku, vytvořené mnoha miliony let eroze a krasovými útvary.

Prohlídka jeskyně probíhá po vyhrazených chodnících, které jsou bezpečné a pohodlné. Průvodce během prohlídky poskytuje detailní informace o historii a geologii jeskyně, což vám umožní lépe porozumět, jak byla tato ohromná přírodní krása vytvořena.

Během prohlídky uvidíte mnoho ohromujících formací a útvarů, včetně sloupců vápence, závěsných kamenných útvarů a vodopádů. Nejimpresivnější částí jeskyně je The Great Hall, obrovský prostor zdobený všemi těmito úžasnými útvary.

Jedním z nejoblíbenějších momentů pro turisty je projížďka na podzemní řece. Turisté se mohou posadit na malý člun a plout přes krystalově čistou vodu, která se leskne na stěnách jeskyně. To je zážitek, který si jen těžko můžete představit jinde.

Prohlídka Harrison's Cave trvá zhruba hodinu a na konci si můžete koupit suvenýry nebo stávkovat v kavárně. Vstupní poplatek je velmi rozumný, a prohlídka jeskyně je skvělou aktivitou, která stojí za to během dovolené na Barbadosu navštívit.

Navíc Harrison's Cave je království pro fotografy. Všechny ty úžasné formace a scény nabízejí nespočet příležitostí pro úchvatné fotografie, které budou sloužit jako skvělé vzpomínky na dovolenou na Barbadosu.

Doporučuji navštívit Harrison's Cave při vaší návštěvě Barbadosu. Je to jedinečná přírodní krása, která vás určitě ohromí svou krásou a jedinečností. Prozkoumat tuto nádhernou jeskyni je něco, co si rozhodně nenecháte ujít!


Počasí Barbados Harrison's Cave


Barbados je nejen krásný karibský ostrov s úchvatnými plážemi a turistickými atrakcemi, ale také skrývá jedinečné přírodní divadlo - Harrison's Cave. Tato jeskyně je jedním z největších a nejimpresivnějších podzemních útvarů na světě.

Harrison's Cave se nachází na severu ostrova, asi 16 kilometrů od hlavního města Bridgetown. Jeskyně byla objevena v roce 1790 skupinou průzkumníků, kteří prozkoumávali Karibik. Od té doby je tato přírodní kráska přístupná veřejnosti a patří k jedněm z nejpopulárnějších turistických atrakcí na Barbadosu.

Dech beroucí krása Harrison's Cave vás zavede hluboko pod povrch země, kde můžete objevit úžasný svět krystalů, vodopádů a formací stalagmitů a stalaktitů. Jeskyně se rozkládá na ploše přes 2,3 kilometru a nabízí turistům výjimečný zážitek.

Při prohlídce jeskyně budete mít jedinečnou příležitost vidět impozantní vodopády, které se sypejí z okrajů, tváří v tvář úchvatným krystalovým stěnám. Nejlépe je to vidět při svícení, kdy se voda leskne a vytváří úchvatné odlesky.

Harrison's Cave je známa také pro své podzemní jezírka, kde si můžete prohlédnout krásu takových přírodních úkazů, jakými jsou jasné modré, zelené a tyrkysové vody. Jejich čistota a krása vytváří magickou atmosféru, která vám vezme dech.

Prohlídka jeskyně je unikátní zážitek, který vám umožní poznat krásy podzemního světa a zároveň se seznámit s historií a geologií ostrova Barbados. Průvodci jsou vám k dispozici a ochotně vám poskytnou všechny potřebné informace o vzniku a formování jeskyně.

Kromě samotné prohlídky jeskyně zde najdete i návštěvnické centrum, kde se můžete dozvědět více o ekosystému a ochraně přírody na Barbadosu. V areálu jeskyně je také restaurace a suvenýrový obchod, kde si můžete zakoupit originální suvenýry a tradiční umělecké předměty.

Harrison's Cave je přírodní poklad, který si nesmíte nechat ujít během návštěvy Barbadosu. Je to kombinace krásy, vzrušení a vzdělání, která vás vtáhne do podzemního světa a nechá vás s nezapomenutelnými zážitky. Při plánování vaší další dovolené na Barbadosu si nezapomeňte Harrison's Cave zařadit do seznamu must-see atrakcí.


Letenka Barbados Harrison's Cave


Harrison's Cave na Barbadosu: Kouzelné dobrodružství pod zemí

Pokud hledáte nezapomenutelnou a unikátní zážitkovou aktivitu na Barbadosu, pak navštěva Harrison's Cave by neměla být vynechána. Tato nádherná jeskyně je jedním z nejrušnějších turistických cílů na ostrově, a to s dobrým důvodem.

Harrison's Cave se rozprostírá pod rozsáhlou povrchovou krajinou Barbadosu. Přístup k jeskyni je poměrně snadný a pohodlný, protože na návštěvu je vybudován moderní a dobře vybavený turistický komplex. Procestujte se vtahovým vagonem přes intrikující síť chodeb a sálů, které se táhnou pod zemí na téměř 2,5 km.

Po vstupu do jeskyně se ocitnete ve fantastickém světě. Veškerý oblázek je pokryt jemnou vápencovou vrstvou, která vyzařuje zářivě bílý lesk. Světlo se lomí a hrává na zemském povrchu, což dává celému prostoru téměř magickou atmosféru. Přistupte k blíže u řady neuvěřitelných formací a zastavte se u impozantního "The Great Hall", který je největší místností v jeskyni. Když zahlédnete tajuplné vodopády, podzemní řeky a podzemní jezera, nemůžete než být omračován fascinujícím přírodním bohatstvím.

Prohlídka Harrison's Cave nabízí víc než jen pozorování jedinečných geologických útvarů. Turisté se také dozvídají o historii jeskyně a jejího vlivu na ostrov. Průvodci sdílí zajímavé příběhy a faktoidy, které zvýší váš povědomí o místě i Barbadosu jako celku. Pro ty, kteří se chtějí dozvědět ještě více, je také možné navštívit přilehlé muzeum, které podrobněji mapuje historii a geologii oblasti.

Harrison's Cave není jen pro dospělé. Je ideální pro rodiny, protože nabízí zábavu a vzdělání zároveň. Děti budou fascinované pohádkovou atmosférou jeskyně a jedinečnými přírodními útvary, které mohou vidět. Navíc, turistickým komplexem je také vybaven pomocnými prostředky, které umožňují i návštěvu těm, kteří mají omezenou schopnost pohybu.

Pokud plánujete návštěvu Barbadosu, Harrison's Cave by měla být jednoznačně na seznamu míst, které chcete navštívit. Tato podzemní lokalita nabízí nejen krásu přírody, ale také možnost objevovat, učit se a zažít jedinečná dobrodružství. Přesvědčte se sami o kouzlu Harrison's Cave a odnesete si nezapomenutelné vzpomínky z vaší cesty na Barbados.


Ubytování Barbados Harrison's Cave


Barbados je ostrov, který nabízí nejen slunečné pláže a tyrkysové moře, ale také mnoho dalších zajímavých a unikátních přírodních krás. Jednou z těchto nezapomenutelných atrakcí je Harrison's Cave - fascinující jeskynní systém, který láká návštěvníky z celého světa.

Harrison's Cave se nachází ve východní části Barbadosu, v blízkosti obce Allen View. Tato jeskyně je jednou z největších a nejznámějších na celém ostrově a její výjimečnost spočívá v jedinečné skladbě krystalických formací a podzemních řek a jezer.

Navštěva Harrison's Cave je zážitek samotný o sobě. Návštěvníci se mohou podívat dovnitř jeskyně z malého vláčku, který projíždí úzkými, chladnými chodbami. V průběhu jízdy jsou zobrazeny fascinující a fantastické formace vápencových krystalů, které vytvářejí ohromující panoramatické pohledy. Hledisko je podporováno zvukovými a světelnými efekty, které ještě více umocňují atmosféru tohoto přírodního divadla.

Návštěvníci mají také možnost prozkoumat jezero v hlubinách Harrison's Cave. Můžete se vydat na malou loďku a plout po podzemní řece, která prochází jeskynním systémem. Cesta je plná tajemství a krásy, a poskytuje úplně nový pohled na jeskyni a její formace.

Pro ty, kteří chtějí získat ještě hlubší porozumění této jedinečné přírodní památce, je k dispozici průvodce, který poskytne podrobné informace o historii, geologii a ekosystému jeskyně. Chytrý průvodce je zařízení, které je k dispozici v několika jazycích, a umožňuje návštěvníkům objevovat a učit se o tomto přírodním zázraku ve vlastním tempu.

Po prohlídce jeskyní mohou návštěvníci také navštívit přilehlé návštěvnické centrum, kde najdou obchod se suvenýry, restauraci a kavárnu. Je to ideální místo k odpočinku a občerstvení po dobrodružství v jeskyni.

Pokud se rozhodnete navštívit Barbados, nemůžete vynechat neuvěřitelnou jeskyni Harrison's Cave. Toto místo je dokonalým ukázkou přírodní krásy a zázraku, které existují na tomto karibském ostrově. Nabízí nezapomenutelný zážitek a nekonečnou inspiraci pro všechny, kteří se otevřou kráse přírody.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky