Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Bahrajn Royal Golf Club

Ubytování Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club se nachází na ostrově Bahrajn a zahrnuje nejenom golfové hřiště, ale také luxusní hotel s vynikajícím ubytováním pro návštěvníky.

Hotel Bahrajn Royal Golf Club nabízí celkem 52 pokoje a apartmány, které jsou vybaveny veškerým moderním vybavením a kvalitním nábytkem. Každý pokoj je prostorný a světlý, s krásným výhledem na okolní krajinu nebo na golfové hřiště. Všechny pokoje mají klimatizaci, minibar, satelitní TV, rychlovarnou konvici a bezdrátové připojení k internetu.

Kromě standardních pokojů nabízí hotel Bahrajn Royal Golf Club také apartmány s jednou, dvěma nebo třemi ložnicemi. Tyto apartmány jsou ideální pro rodiny a skupiny přátel, kteří chtějí mít větší prostor a soukromí. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň a obývací pokoj s pohodlnými sedačkami a jídelním stolem.

Pro hosty, kteří chtějí být ještě blíže golfovému hřišti, nabízí hotel Bahrajn Royal Golf Club také luxusní vily s vlastním bazénem. Tyto vily mají dvě až čtyři ložnice a jsou vybaveny nejmodernějšími zařízeními. Hosté se zde mohou bavit na soukromé terase nebo u vlastního bazénu.

Kromě ubytování nabízí hotel Bahrajn Royal Golf Club také mnoho dalších služeb a zařízení. K dispozici je například krytý bazén, fitness centrum, sauna, masáže, salón krásy a tenisové kurty. Hotel také nabízí vynikající gastronomické zážitky v restauracích s mezinárodní kuchyní.

Okolí hotelu Bahrajn Royal Golf Club je také velmi atraktivní pro turisty. V blízkosti se nachází mnoho zajímavých památek, jako je třeba mešita Al Fateh, muzeum kasického paláce nebo nákupní centrum Bahrain City Centre.

Celkově lze tedy říci, že ubytování v hotelu Bahrajn Royal Golf Club je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí spojit luxusní ubytování s golfovými zážitky a vynikajícími službami. Hotel je ideální pro páry i rodiny s dětmi, a přijímá i domácí mazlíčky.


Počasí Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club je jeden z nejprestižnějších golfových areálů na Středním východě a přilákává golfisty z celého světa. Nachází se na východním pobřeží Bahrajnu, v oblasti Riffa, a tvoří ho celkem 18 jamek rozprostřených na ploše tří set a čtyřiceti tisíc metrů čtverečních.

Kromě samotného golfového hřiště nabízí Bahrajn Royal Golf Club i komplex luxusních hotelových pokojů, různé restaurace a bary, wellness centra, bazény a další vybavení pro volný čas.

Jedním z faktorů, který ovlivňuje golfisty a turisty při výběru místa k návštěvě, je počasí. V Bahrajnu panuje aridní podnebí, což znamená vysoké teploty a minimální srážky. Teplota v létě se může vyšplhat až na 50 stupňů Celsia, což je mnohým lidem příliš. Proto se nejlepší měsíce pro návštěvu golfového klubu nacházejí v průběhu zimy, kdy teploty klesají na příjemnější úrovně. Nejlepšími měsíci jsou leden, únor a březen, kdy průměrná teplota dosahuje 20 až 25 stupňů Celsia a pohybuje se kolem 15 stupňů Celsia v noci.

I během zimy však mohou být rozdíly oproti Evropě poměrně výrazné. V noci dochází k výraznému ochlazení a může být potřeba se oblékat tepleji. Proto je důležité se před cestou informovat o předpokládaných teplotách a vzít s sebou dostatek vhodného oblečení.

V období, kdy hřiště není přesyceno turisty, mohou golfisté dokonce vychutnat hru za méně příznivých podmínek, jako jsou teploty během letních měsíců. Z toho důvodu jsou ceny za ubytování a zábavu v Bahrajn Royal Golf Clubu během léta o něco nižší, než v období zimy.

Celkově lze ale říci, že Bahrajn Royal Golf Club poskytuje golfistům unikátní zážitek během celého roku. Podnebí zde sice může být náročné, avšak poutavou krajinu, vynikající vybavení a skvělou péči o zákazníky jistě ocení každý zájemce o tento sport.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Royal Golf Club


1. Jak se dostat na Bahrajn Royal Golf Club?

Z Bahrajnu Rcailway Station sjeďte na Zinj Avenue a po dvou blocích zabočte vpravo na Gulf Hotel Avenue. Golf Club bude po vaší pravé straně.

2. Je nutné mít členství v Bahrajn Royal Golf Clubu?

Ne, není nutné mít členství v klubu. Klub je otevřený pro veřejnost a nabízí jednodenní a vícedenní balíčky, které zahrnují přístup na hřiště, zapůjčení golfového vybavení a další služby.

3. Je možné si zapůjčit golfové vybavení v Bahrajn Royal Golf Clubu?

Ano, je možné si zapůjčit golfové vybavení v klubovně. Klub nabízí širokou škálu golfových holek, vozíků a dalšího vybavení.

4. Jaká je cena za kolo na hřišti v Bahrajn Royal Golf Clubu?

Cena závisí na denní době a dni v týdnu. Pro přesnou cenu kontaktujte klub přes jejich oficiální webové stránky nebo telefonicky.

5. Nabízí Bahrajn Royal Golf Club golfovou výuku?

Ano, klub nabízí golfovou výuku pro všechny úrovně hráčů, od začátečníků po pokročilé hráče. Kurzy jsou přizpůsobeny individuálním potřebám hráčů a jsou vedeny kvalifikovanými instruktory.

6. Může se na hřiště dostat veřejnost i během turnajů?

Během turnajů mohou nečlenové hrát na hřišti pouze po předchozí rezervaci a v souladu s pokyny pořadatele turnaje. Je však možné navštívit klub a využít další služby, jako jsou restaurace a prodejny s golfovým vybavením.

7. Nabízí Bahrajn Royal Golf Club další sportovní aktivity kromě golfa?

Ano, klub nabízí i jiné sportovní aktivity, jako jsou tenisové kurty, fitness centrum a volejbalové hřiště. Klub také organizuje různé druhy tréninků a lekcí.


Letenka Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club je prestižní golfový klub nacházející se v královském městě Riffa na Bahrajnu. Klub je jedním z nejznámějších a nejvýznamnějších golfových zařízení v oblasti a je vyhledáván zahraničními návštěvníky i místními golfisty.

Svou historií sahá až do roku 1999, kdy byl založen jako první golfový klub na Bahrajnu. Club se rozprostírá na rozloze 18 jamek a nabízí krásně upravené hřiště, které splňuje nejvyšší standardy pro profesionální i rekreační golfisty.

Bahrajn Royal Golf Club je známý svojí kvalitou a elegancí. Klubového domu dominuje moderní architektura s orientálními doteky, která tvoří nádherný kontrast k okolní krajině. Golfisté zde mohou využívat nejen samotné golfové hřiště, ale i další prvotřídní služby, jako jsou tréninkové prostory, golfová akademie, prodejna golfového vybavení a restaurace.

Hřiště samotné je mistrovsky navrženo s respektem k okolní přírodě a připraveno poskytnout hráčům nezapomenutelný golf i výhledy. Účast na turnajích zde přináší nejen sportovní zážitek, ale také příležitost seznámit se s mezinárodními hráči a získat nové kontakty v golfovém světě.

Bahrajn Royal Golf Club také aktivně spolupracuje s místní komunitou a pořádá různé charitativní akce a golfové turnaje pro veřejnost. Klub se tak snaží posilovat lásku k golfu v rámci Bahrajnu a podporovat sportovní nadání prostřednictvím svého golfového programu pro mládež.

Pokud se chystáte na Bahrajn a jste golfistou, návštěva Bahrajn Royal Golf Club vám rozhodně doporučujeme. Ať už si zde zahrajete nebo jen posedíte v klubovém domě, určitě si užijete nezapomenutelné chvíle v příjemné atmosféře s výhledem na okolní krajinu.

Vychutnejte si kvalitní golfový zážitek v jednom z nejprestižnějších golfových klubů na Bahrajnu - Bahrajn Royal Golf Club vás přivítá s otevřenou náručí.


Dovolená Bahrajn Royal Golf Club


Dovolená Bahrajn: Exkluzivní zážitek na Bahrajn Royal Golf Club

Bahrajn je malým ostrovem ležícím v Perském zálivu, který je známý svými luxusními letovisky a krásnými plážemi. Pro ty, kteří hledají jedinečný a elegantní zážitek během své dovolené, je Bahrajn Royal Golf Club tou správnou volbou.

Bahrajn Royal Golf Club (BRGC) se nachází v městě Riffa, které je jedno z nejluxusnějších sídel na ostrově. Klub je umístěn v blízkosti královského paláce Al-Areen, a toto místo je známé svou krásou a kvalitou. BRGC nabízí nejen luxusní hřiště, ale také prvotřídní ubytování a stravování.

Golfoví nadšenci si zde mohou užít hraní na mistrovském hřišti s 18 jamkami, které bylo navrženo Halrem-Naroyanem a otevřeno v roce 1999. Hřiště je známé svými náhorními terény a zelenými loukami, které poskytují nádhernou kulisu pro hru. Profesionální hráči ocení náročný design hřiště, který vyžaduje strategii a preciznost.

Ale Bahrajn Royal Golf Club není jen pro golfisty. Klub nabízí širokou škálu aktivit pro všechny návštěvníky. Můžete si vychutnat relaxaci v luxusním wellness centru, kde jsou k dispozici masáže, kosmetické procedury a vířivky. Pro ty, kteří chtějí zlepšit svou kondici, klub disponuje moderním fitness centrem vybaveným nejnovějšími zařízeními.

Pokud se rozhodnete strávit noc v BRGC, nemusíte se bát o ubytování. Klub nabízí širokou škálu luxusních pokojů a vil, které mají výhled na zelené hřiště. Všechny pokoje jsou zařízeny elegantně a nabízejí veškeré vybavení potřebné pro pohodlný pobyt.

Co se týče stravování, BRGC má několik restaurací a barů, které nabízejí širokou škálu kulinářských specialit. Můžete ochutnat tradiční bahrajnskou kuchyni nebo si dopřát mezinárodní speciality připravené špičkovými kuchaři. Příjemnou atmosféru a kvalitu potravin ocení jak golfisté, tak i ostatní návštěvníci klubu.

Pokud jste příznivci golfového sportu a toužíte po exkluzivním a luxusním zážitku během dovolené, Bahrajn Royal Golf Club je pro vás to pravé místo. Tento prvotřídní klub vás nadchne svou krásou, elegance a kvalitou služeb. Navštěvování klubu vám umožní zažít jedinečný a nezapomenutelný pobyt na Bahrajnu.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky