Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Srí Lanka Beruwala

Nejčastější dotazy a odpovědi Srí Lanka Beruwala


1. Jaká je nejlepší doba k návštěvě Beruwaly?
Nejlepší období pro návštěvu Beruwaly je od listopadu do března, kdy je suché a slunečné počasí.

2. Jaké aktivity lze v Beruwale podniknout?
V Beruwale je možné podniknout řadu aktivit, jako je potápění, surfování, rybolov, projížďky na lodi, procházky po pláži a mnoho dalšího.

3. Kde se nachází nejlepší pláže v Beruwale?
Nejlepší pláže v Beruwale jsou Moragalla Beach, Beruwala Beach a Kosgoda Beach.

4. Jaké jsou možnosti dopravy v Beruwale?
V Beruwale je možné cestovat autobusem, tuk-tukem nebo taxi.

5. Kde se nachází nejlepší restaurace v Beruwale?
Několik nejlepších restaurací v Beruwale jsou The Palms Restaurant, Udupila Cafe a Serendib Restaurant.

6. Jaké jsou nejlepší místa k návštěvě v Beruwale?
Mezi nejlepší místa k návštěvě v Beruwale patří Kande Vihara Temple, Galapatha Raja Maha Vihara a Barberyn Island Lighthouse.

7. Je v Beruwale bezpečno cestovat?
Ano, Beruwala je bezpečné místo k návštěvě. Nicméně, jako všude v zahraničí, je důležité být obezřetný a dodržovat základní bezpečnostní opatření.

8. Jaké jsou nejlepší hotely v Beruwale?
Několik nejlepších hotelů v Beruwale jsou The Palms Hotel Beruwala, Cinnamon Bey Beruwala a Eden Resort & Spa.


Letenka Srí Lanka Beruwala


Srí Lanka je zemí plnou fascinujících památek, úchvatných přírodních krás a nezapomenutelných zážitků. Pokud se chystáte na cestu a hledáte vhodné letenky, můžete zvážit let do města Beruwala.

Beruwala se nachází na západním pobřeží Srí Lanky a je známá svou jedinečnou atmosférou a dokonalými plážemi. Místní říkají, že se jedná o jedno z nejlepších míst na Srí Lance, kde si můžete užít relaxaci a klid. Pokud hledáte aktivnější dovolenou, nabízí se zde řada vodních aktivit, jako například potápění nebo surfování.

Pro návštěvníky, kteří rádi navštěvují kulturní a historická místa, nabízí se v okolí Beruwaly mnoho památek. Například můžete navštívit chrám Kande Vihara, který je jedním z nejvyšších budov v Sri Lance nebo starobylé město Galle, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Pro skvělý výhled na město a okolní krajinu můžete jet lanovkou na vrchol hory Barberyn, kde se nachází starobylá věž a buddhistický chrám. Zde se můžete odpočinout a užít si krásný výhled na město a okolní krajinu.

Pokud se chystáte do Srí Lanky, můžete zvážit let do Beruwaly, které je snadno dostupné z několika hlavních letišť, včetně letiště Colombo. Zde můžete najít různé nabídky letenek od řady leteckých společností.

Celkově lze říci, že Srí Lanka je nádhernou destinací plnou fascinujících míst a památek. Pokud se rozhodnete pro let do Beruwaly, můžete si být jisti, že vás čekají nezapomenutelné zážitky a úžasné dovolená. Stačí jen najít vhodné letenky a být připraven na velké dobrodružství.


Ubytování Srí Lanka Beruwala


Srí Lanka je fascinující země, která je obohacena různými kulturami a malebnou krajinou. Jedním z nejlepších míst k pobytu na této krásné ostrově je Beruwala. Tato malebná přístavní město se nachází na západním pobřeží Srí Lanky a nabízí úchvatné pláže, bohatou historii a zážitky pro každého.

Přestože je Beruwala relativně malá obec, poskytuje širokou škálu ubytovacích možností pro turisty. Na výběr máte mezi luxusními hotely, stylovými resorty, pohodlnými hotelovými apartmány a rodinnými penziony. Tyto ubytovací zařízení se nacházejí ve středu města, v blízkosti pláže nebo na samotném pobřeží, aby poskytly nádherný výhled na moře.

Jedním z nejluxusnějších hotelů v Beruwale je "The Palms Hotel". Tento pětihvězdičkový hotel nabízí moderní a prostorné pokoje s veškerým komfortem, včetně plně vybavených koupelen a balkóny s výhledem na oceán. Součástí hotelu je také bazén, wellness centrum, restaurace s místními specialitami a kavárna, kde si můžete dopřát šálek čerstvé kávy nebo exotického čaje.

Další možností je resort "Eden Resort & Spa". Tento hotel se nachází přímo na pláži a nabízí širokou škálu aktivit pro své hosty. Můžete si užít relaxaci na bílých písečných plážích nebo si zaplavat v bazénu. Resort také nabízí masáže, saunu a fitness centrum pro ty, kteří chtějí zůstat fit i na dovolené. V hotelu je také k dispozici restaurace s mezinárodní kuchyní a stylovými bary.

Pokud preferujete pohodlí hotelového apartmánu, můžete se ubytovat v "The Palms Villa". Tato dvoupatrová budova nabízí prostorná apartmá s oddělenými ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní a balkonem, který poskytuje nádherný výhled na moře. Vybavení apartmánu zahrnuje klimatizaci, televizi, rychlý internet a parkování zdarma. Hosté si mohou také užít venkovní bazén a klidnou atmosféru.

Pokud hledáte levnější možnost, doporučuje se pobyt v rodinném penzionu. "Sunrise Holiday Resort" je jedním z nejoblíbenějších penzionů v Beruwale. Nabízí jednoduché, ale pohodlné pokoje s výhledem na okolní zahradu. Penzion disponuje také venkovním bazénem a restaurací s tradiční srílanskou kuchyní.

Ať už se rozhodnete zvolit luxusní hotel, resort nebo rodinný penzion, ubytování v Beruwale vám zajistí nezapomenutelný pobyt na Srí Lance. Můžete si vychutnat dechberoucí pohled na oceán, prozkoumat okolní památky nebo si prostě jen odpočinout na pláži. Přijeďte a objevte kouzlo tohoto malebného srílanského města!


Dovolená Srí Lanka Beruwala


Srí Lanka je země plná krásných pláží, úchvatných památek a fascinující kultury. A jedním z nejpopulárnějších letovisek na této exotické destinaci je Beruwala.

Beruwala se nachází na západním pobřeží Srí Lanky a je známá svou bílou pískovou pláží a klidným mořem. Pro mnoho turistů je to ideální místo pro relaxaci a odpočinek. Pláž je dlouhá a rozlehlá, takže si každý najde svůj vlastní kousek ráje. Voda je průzračná a teplá, což příjemně osvěží každého, kdo sem zavítá.

Pro milovníky vodních sportů je v Beruwale také co dělat. Můžete si zde vyzkoušet potápění a objevování podmořského světa, nebo se projet na windsurfové prkně a užít si vítr v plachtách. Ale i když vodní sporty vám nejsou blízké, jen si lehnout na pláž a pozorovat surfaře či rybáře v akci je skvělý zážitek.

Beruwala není jen o plážích, ale nabízí také mnoho historických a kulturních zajímavostí. Tajemný přístav Kalutara leží nedaleko a stojí za návštěvu. Můžete zde navštívit staré budovy, chrámy a maják, který nabízí úchvatný výhled na okolí. Určitě nevynechejte návštěvu starého buddhistického kláštera Kande Vihara, který je jedním z nejznámějších klášterů na Srí Lance.

Ti, kteří se zajímají o tropickou přírodu, nebudou v Beruwale zklamaní. Zdejší přírodní rezervace Bentota je domovem mnoha druhů zvířat a rostlin, včetně vzácného Indického slona. Můžete si zde udělat procházku a pozorovat volně žijící zvířata v jejich přirozeném prostředí.

Pokud máte rádi místní jídlo, Beruwala má mnoho skvělých restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční srílanské pokrmy. Vyzkoušejte například kari nebo rybí speciality, které jsou zdejší specialitou.

Beruwala je opravdu jedinečným místem pro dovolenou. Je to místo, kde se můžete zcela odpojit od každodenního shonu a vychutnat si klidnou atmosféru a krásy Srí Lanky. Místní přátelští obyvatelé vás rádi přivítají a pomohou vám objevit skryté poklady této krásné destinace. Tak proč si neudělat pauzu od ruchu a stresu a vydat se do Beruwaly na nezapomenutelnou dovolenou?


Počasí Srí Lanka Beruwala


Srí Lanka je nádhernou zemí v jižní Asii, která nabízí mnoho krás. Beruwala je menší město, které se nachází na západním pobřeží Srí Lanky a je jedním z nejpopulárnějších turistických míst v této oblasti. Jedna z nejdůležitějších informací pro každého turistu je, jaké počasí se v Beruwale může čekat. Pokud cestujete do Beruwaly, měli byste si dát pozor na následující informace ohledně počasí.

Klimatické podmínky v Beruwale jsou charakteristické vysokou vlhkostí a vysokou teplotou trvající po celý rok. Přestože v období mezi květnem a červencem je nejtepleji, s průměrnou teplotou okolo 32 stupňů Celsia, teploty v jiných měsících zůstávají stále nad 30 stupňů Celsia. V prosinci až lednu bývá nejchladněji, s průměrnou teplotou okolo 27 stupňů Celsia.

Srí Lanka je zasažena dvěma monzunovými obdobími. Monzunové období na západním pobřeží trvá od května do července a na východním pobřeží od listopadu do ledna. Během těchto období může být počasí nepředvídatelné a silné deště mohou způsobit problémy v oblasti dopravy a turistika může být narušena. Pokud plánujete cestu během těchto období, měli byste být připraveni na nepředvídatelné situace.

Navzdory monzunovým obdobím se v Beruwale můžete těšit na slunečné dny, protože počasí se může náhle změnit a slunce může být náhle odkryto. Nakonec je stále spousta turistických aktivit, které můžete v Beruwale za každého počasí provádět. Extra opatrnost si však vyžadují aktivitách vokolí řek a vodopádů průběh monzunových období.

V případě, že cestujete do Beruwaly, měli byste být informováni o aktuální situaci v oblasti a vždy sledovat předpovědi počasí. To vám pomůže plánovat svou cestu a užít si svůj pobyt bez problémů spojených s nepředvídatelným počasím. Ale i když se vyčasí po silných deštích, buďte vědome rizik, jež mohou následovat z nebezpečnými proudy a zvýšeným množstvím komárů.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky