Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Rwanda Natural History Museum of Rwanda

Nejčastější dotazy a odpovědi Rwanda Natural History Museum of Rwanda


1. Kde se muzeum přesně nachází?

Muzeum přírodní historie Rwandy se nachází v Kigali, hlavním městě Rwandy. Přesná adresa je Rue de l'Armée, Kacyiru, Kigali.

2. Jaké jsou vstupní poplatky?

Vstupné do muzea je 5 000 rwandských franků (přibližně 5 USD) pro dospělé osoby a 2 000 rwandských franků (přibližně 2 USD) pro děti do 16 let.

3. Jaké jsou otevírací hodiny?

Muzeum je otevřeno od pondělí do neděle od 9:00 do 17:00 hodin.

4. Co mohu očekávat uvnitř muzea?

Muzeum přírodní historie Rwandy nabízí návštěvníkům jedinečný pohled na bohatou přírodní historii Rwandy. Můžete se těšit na expozice s výstavami o flóře, fauně a geologii Rwandy, včetně vzácných a ohrožených druhů, archeologických nálezů a etnografických artefaktů.

5. Může se fotografovat uvnitř muzea?

Ano, návštěvníci mohou fotografovat uvnitř muzea. Nicméně, blesk a profesionální fotografické vybavení není dovoleno používat.

6. Existuje možnost si zakoupit suvenýry v muzeu?

Ano, muzeum má suvenýrový obchod, kde si můžete zakoupit různé předměty, jako jsou knihy, plakáty, šperky a další suvenýry související s Rwandou a její přírodní historií.

7. Jak dlouho trvá prohlídka muzea obvykle?

Prohlídka muzea obvykle trvá kolem jedné hodiny, ale samozřejmě záleží na individuálních preferencích a zájmech návštěvníka.

8. Existuje možnost prohlídky muzea s průvodcem?

Ano, muzeum nabízí možnost prohlídky s průvodcem. Průvodci jsou dobře informovaní o expozicích a poskytnou vám více informací o jednotlivých výstavních částech.

9. Má muzeum parkoviště?

Ano, muzeum má parkoviště pro návštěvníky, které je k dispozici zdarma.

10. Je muzeum vhodné pro rodiny s dětmi?

Ano, muzeum je vhodné pro rodiny s dětmi. Návštěvníci mladšího věku budou mít možnost se dozvědět více o přírodě Rwandy a vidět vzácné druhy z blízka.


Letenka Rwanda Natural History Museum of Rwanda


Rwanda Natural History Museum - Objevte bohatství přírodní historie Rwandy

Rwanda, malá země východní Afriky, je známá svou fascinující historií a velkou rozmanitostí přírody. Aby se návštěvníci mohli blíže seznámit s bohatstvím tamní přírody a zvířat, bylo zde otevřeno Rwanda Natural History Museum.

Nachází se v hlavním městě Rwandy, Kigali, a je to místo, kde návštěvníci mohou objevit jedinečné expozice, které přinášejí informace o tamních ekosystémech, flóře a fauně. Cílem muzea je nejen představit krásu a rozmanitost přírody Rwandy, ale také informovat o jejím ochraně a výzvách, kterým čelí.

Jedna z hlavních expozic, kterou si návštěvníci mohou prohlédnout, je expozice o horském gorilím druhu, který je jedním z nejohroženějších zvířat nejen v Rwandě, ale i ve světě. Návštěvníci se dozví o jejich životním stylu, sociálních strukturách a přežívání v divočině. Můžete sledovat realistické modely goril, které vás přenesou přímo do jejich přirozeného prostředí.

Dalším významným prvkem muzea je rozsáhlá sbírka přírodnin, která obsahuje vzorky minerálů, fosílie, rostlin a živočichů. Tyto sbírky představují unikátní příležitost pro návštěvníky, kteří se chtějí dozvědět více o místopisných a biologických aspektech země. V muzeu je k dispozici i specializovaný průvodce, který poskytuje informace o jednotlivých artefaktech a odpovídá na otázky návštěvníků.

Rwanda Natural History Museum také zdůrazňuje důležitost ochrany tamní přírody. Na řadě interaktivních panelů a videí si návštěvníci mohou přečíst o projektech na ochranu ohrožených druhů, o snahách o udržitelný rozvoj regionu a o výzvách, které souvisejí s řízením lidského a přírodního prostředí. Muzeum je tedy nejen místem zábavným a poučným, ale také výzvou k odpovědnosti ve vztahu k přírodě.

Rwanda Natural History Museum je ideálním místem pro návštěvníky, kteří chtějí lépe poznat bohatství přírody Rwandy. Kromě toho je to také skvělá příležitost pro rodiny, školy a další skupiny, které se zajímají nejen o biologii a ekologii, ale také o ochranu přírody a udržitelný rozvoj.

Pokud plánujete návštěvu Rwandy, nezapomeňte navštívit Rwanda Natural History Museum v Kigali. Toto úžasné muzeum je bránou do bohaté přírody Rwandy a přinese vám vzrušující a poučné momenty, které si jistě zapamatujete na celý život.


Dovolená Rwanda Natural History Museum of Rwanda


Rwanda Natural History Museum of Rwanda je jeden z nejzajímavějších turistických cílů v této africké zemi. Muzeum se nachází v hlavním městě Kigali a nabízí návštěvníkům fascinující pohled na bohaté dědictví Rwandy. Pro turisty, kteří jsou nadšeni přírodou, historií a kulturou této země, je to nevyhnutelná atrakce během cesty po Rwandě.

Muzeum bylo založeno v roce 1989 a soustředí se na sbírání, uchovávání a prezentaci přírodních a kulturních pokladů Rwandy. V prostorách muzea se nacházejí různé expozice, mapující geologické, botanické, zoologické, historické a etnografické aspekty Rwandy. Zahrnují rozsáhlé sbírky včetně fosilií, minerálů, rostlin, zvířat, archeologických nálezů, umění a řemesla.

Pro návštěvníky, kteří jsou zvědaví na životní prostředí Rwandy, je expozice zvířat jednou z nejpopulárnějších v muzeu. Zde se mohou turisté podívat na nejrůznější druhy savců a ptáků. Zajímavé jsou také expozice mapující endemické druhy Rwandy, které se vyskytují pouze na této africké zemi.

Další zajímavou expozicí jsou historické a etnografické sbírky, které ukazují rozmanitost etnických skupin Rwandy a jejich kulturní a společenské dědictví. V muzeu lze vidět například tradiční nástroje, zbraně, domorodé oděvy, šperky a další předměty, které vypovídají o bohaté historii Rwandy.

Pro návštěvníky, kteří se zajímají o vzdělání a výzkum, muzeum nabízí také knihovnu s více než 1000 knihami, časopisy a vědeckými publikacemi o geologii, botanice, zoologii a dalších oborech. Tyto knihy jsou k dispozici zdarma pro veřejnost.

Rwanda Natural History Museum of Rwanda je také místem pro pořádání kulturních a společenských akcí, jako jsou semináře, školení a workshopy. Díky nadšení a pečlivé práci zaměstnanců je toto muzeum jedním z nejlepších turistických cílů v Rwandě.

Výlet do Rwandy Natural History Museum of Rwanda nabízí turistům jedinečné možnosti prozkoumat krásy přírodního a kulturního bohatství Afrického kontinentu. Pokud cestujete do Rwandy, je to jednoznačně místo, které byste neměli vynechat a které byste si měli na vaší cestě náležitě užít.


Počasí Rwanda Natural History Museum of Rwanda


Rwanda Natural History Museum of Rwanda je fascinující instituce, která se nachází v hlavním městě Rwandy, Kigali. Tento muzeum se specializuje na přírodní historii Rwandy a nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost prozkoumat bohaté biodiverzity této oblasti.

Rwanda je země známá svou ohromující přírodní krásou, jako jsou například pohoří Virunga, krásná jezera a rozmanité druhy rostlin a zvířat. Natural History Museum of Rwanda má za cíl podpořit ochranu a vzdělávání v oblasti přírodní historie Rwandy.

Jeden z hlavních důvodů návštěvy tohoto muzea je jeho velká sbírka vzorků a exponátů. Návštěvníci se zde mohou dozvědět více o různých druzích živočichů, které se v této oblasti vyskytují, a také o jejich ekosystémech. Muzeum také nabízí nejen informace o současných druzích, ale také o prehistorických a fosilních nálezech.

Interaktivní zobrazovací technologie a obohacující expozice zaujmou návštěvníky různých věkových skupin. Dospělí i děti se budou moci dozvědět více o biologii a ochraně životního prostředí. K dispozici jsou také programy pro školy, které nabízejí výuku venkovním exkurzím, přednáškám a praktickým cvičením.

Mimo exponáty a vzorky nabízí muzeum také výstavy a přednášky o významu ochrany přírody a udržitelného rozvoje v Rwandě. Zábavné aktivity, jako jsou plakáty, hry a soutěže, jsou příležitosti k tomu, jak se návštěvníci mohou naučit více o přírodě a zároveň si užít zábavu.

Vedle vzdělávacích programů a výstav je Rwanda Natural History Museum of Rwanda také místo, které podporuje výzkum a ochranu přírody. Muzeum spolupracuje s místními výzkumnými organizacemi a univerzitami, aby prozkoumalo přírodní zdroje a ochranu ohrožených druhů v Rwandě.

Posláním Rwanda Natural History Museum of Rwanda je inspirovat a informovat návštěvníky o bohaté biodiverzitě Rwandy a zvýšit povědomí o ochraně přírody. Toto muzeum je pro všechny milovníky přírody a zvířat v Rwandě neodmyslitelnou zastávkou.

Pokud se rozhodnete navštívit Rwanda, nezapomeňte se zastavit v tomto fascinujícím muzeu přírodní historie. Uvidíte nejen krásu Rwandy, ale také získáte cenné znalosti o tomto jedinečném ekosystému a opatřeních na ochranu životního prostředí.


Ubytování Rwanda Natural History Museum of Rwanda


Rwanda Natural History Museum of Rwanda je jedním z nejvýznamnějších muzeí v Rwandě, které přináší fascinující pohled na přírodu a historii této afričské země. Nachází se v hlavním městě Kigali a je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v zemi.

Muzeum bylo založeno v roce 1987 s cílem zachovat bohatství přírody Rwandy a zvýšit povědomí o jejím ekosystému. Expozice v muzeu zahrnují různé formy života, od rostlin až po zvířata, a rozsáhlou sbírku fosílií a minerálů.

Jedním ze stěžejních bodů expozice je výstava o ohrožené gorile horské, které jsou jednou z hlavních atrakcí Rwandy. Muzeum poskytuje informace o životě a chování těchto vzácných tvorů, jak se stará o jejich ochranu a jaký význam mají pro ekosystém Rwandy.

Další zajímavou částí muzea je expozice o dějinách Rwandy, která posouvá návštěvníky do minulosti a seznamuje je s bohatou kulturní a historickou tradicí země. Návštěvníci se dozví o tradičním způsobu života, zvyklostech a rituálech Rwandčanů.

Rwanda Natural History Museum of Rwanda se také snaží prezentovat bohatství přírody Rwandy prostřednictvím různých vzdělávacích programů a aktivit pro děti i dospělé. Muzeum pořádá různé workshopy, přednášky a výlety do přírody, aby poskytlo návštěvníkům přímý kontakt s místní přírodou a pomohlo jim porozumět jejímu významu a zranitelnosti.

Vedle vyučovacích programů se muzeum také podílí na výzkumech, které se zaměřují na ochranu ohrožených druhů a jejich přirozený prostředí. Pracuje v těsné spolupráci s místními i mezinárodními organizacemi, aby se zaručila udržitelnost a ochrana této jedinečné přírodní a historické dědictví.

Navštívení Rwanda Natural History Museum of Rwanda je skvělým způsobem, jak objevit pestrost rwandské přírody a zkoumat historii této fascinující africké země. Muzeum nabízí zábavný a vzdělávací zážitek pro každého, kdo se zajímá o přírodu a kulturu Rwandy.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky