Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Řecko Chios Karfas

Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Chios Karfas


1. Jaká je nejbližší letiště do Karfasu na ostrově Chios?
Nejbližší letiště do Karfasu je Letiště Chios, které se nachází přibližně 4 km severovýchodně od Karfasu.

2. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Karfasu na ostrově Chios?
Nejlepší doba pro návštěvu Karfasu je od května do září, kdy je počasí teplé a slunečné. V těchto měsících je také nejlepší šance na živou atmosféru a otevření restaurací a obchodů.

3. Jak se dostat z letiště do Karfasu?
Z letiště Chios do Karfasu se dostanete autobusem, který je k dispozici před letištním terminálem. Také si můžete pronajmout auto na letišti nebo využít taxislužbu.

4. Jak dlouho trvá jízda z Chiosu do Karfasu?
Jízda z města Chios do Karfasu trvá přibližně 15-20 minut autem nebo autobusem, v závislosti na dopravní situaci.

5. Jaké jsou nejlepší pláže v Karfasu?
Mezi nejlepší pláže v Karfasu patří Karfas Beach, Megas Limnionas Beach a Agia Irini Beach. Všechny tyto pláže jsou známé pro svou čistou vodu a písečné břehy.

6. Kde se nachází nejbližší supermarket v Karfasu?
Nejbližší supermarket v Karfasu se nachází v centru vesnice. Existují také další menší obchody a pekárny, kde si můžete koupit potřeby a čerstvé pečivo.

7. Jaké aktivity a atrakce jsou k dispozici v Karfasu?
V Karfasu si můžete užívat různé vodní sporty, jako je šnorchlování a jízda na paddleboardu. Můžete se také projít po malebných uličkách vesnice a navštívit tradiční taverny a obchody s místními produkty.

8. Jaké jsou možnosti ubytování v Karfasu?
V Karfasu najdete různé možnosti ubytování, včetně hotelů, apartmánů a rodinných pensionů. Vyberte si podle svých preferencí a rozpočtu.

9. Jak daleko je od Karfasu do hlavního města ostrova Chios?
Hlavní město ostrova Chios, také nazývané Chios, se nachází přibližně 7 km východně od Karfasu. Je snadno dostupné autobusem, autem nebo taxíkem.

10. Jaké jsou nejlepší restaurace a tradiční jídla v Karfasu?
V Karfasu najdete několik restaurací, které nabízejí tradiční řecká jídla, jako jsou suflaki (grilované maso na špejli), moussaka (pečená vrstvená jídlo s masem a zeleninou) a šalát z feta sýru. Mezi doporučené restaurace v Karfasu patří Restaurant Karatzas a Taverna Athina.


Ubytování Řecko Chios KarfasŘecko je jednou z nejpopulárnějších destinací mezi cestovateli. Jeho nádherné pláže, krásná příroda a bohatá historie lákají tisíce turistů každý rok. Mezi oblíbené řecké ostrovy patří i Chios, který se nachází v Egejském moři. Pokud hledáte ideální místo pro ubytování na ostrově Chios, potom byste měli zvážit pobyt v oblasti Karfas.

Karfas je malebná vesnice ležící na jihovýchodním pobřeží ostrova Chios. Tato oblast je známá svou krásnou pláží, která patří mezi nejhezčí na ostrově. Pláž Karfas je dlouhá a písčitá, s průzračně modrou vodou, která vás jistě okouzlí. Můžete si tu užívat opalování, relaxovat na lehátkách nebo si zasurfujte na jedné z nejlepších pláží pro surfování v této oblasti Řecka.

Kromě nádherné pláže nabízí Karfas také skvělou infrastrukturu pro turisty. Zde najdete mnoho hotelů, apartmánů a rodinných pensionů, které poskytují různé typy ubytování pro každý rozpočet. Můžete si vybrat mezi luxusními hotely s výhledem na moře, útulnými apartmány nebo typicky řeckými bungalovy.

Protože Karfas je středně velká vesnice, můžete si zde vychutnat také autentickou řeckou atmosféru. Ulice jsou plné tradičních tavern, kde si můžete vychutnat nejlepší speciality řecké kuchyně, jako jsou olivový olej, čerstvé ryby a chioský mastix - slavný žvýkačkový pryskyřice, který je jedním z hlavních produktů ostrova Chios.

Navíc, Karfas je ideálním výchozím bodem pro objevování dalších krásných destinací a památek ostrova Chios. Můžete se vydat na výlet do hlavního města Chios, které se nachází pouze několik kilometrů od Karfasu. Zde si můžete prohlédnout středověkou pevnost, archeologické muzeum nebo prozkoumat úzké uličky plné tradičních obchodů.

Pokud hledáte přírodní krásy, můžete se vydat do horských vesnic Mastichochoria, které jsou známé svými úchvatnými výhledy na moře a malebnými kopcemi pokrytými rozkvetlými květinami.

Takže pokud plánujete dovolenou na ostrově Chios, neměli byste minout možnost ubytování v Karfasu. Tato malebná vesnice nabízí příjemné pláže, skvělou infrastrukturu a autentické řecké prostředí. Navíc, díky své strategické poloze, můžete snadno a rychle navštívit další zajímavá místa v okolí. Připravte se na nezapomenutelnou dovolenou v Řecku a objevte krásy ostrova Chios!


Dovolená Řecko Chios Karfas


Karfas je oblíbeným letoviskem na řeckém ostrově Chios, který se nachází v Egejském moři. Díky své krásné pláži s jemným písčitým pobřežím a azurově modrou vodou přitahuje turisty z celého světa.

Chios je známý svou bohatou historií a bohatou kulturou, a je ideálním místem pro ty, kteří touží po kombinaci relaxace na pláži a poznávání nových věcí. Karfas leží jen několik kilometrů od hlavního města ostrova, Chios, a nabízí ideální základnu pro objevování všech krás, které ostrov nabízí.

Pláž v Karfasu je bezpochyby největším lákadlem pro návštěvníky. Dlouhá a široká pláž s křišťálově čistou vodou je perfektním místem pro opalování, koupání a vodní aktivity. Můžete si pronajmout lehátka a slunečníky a relaxovat na pláži, nebo si zapůjčit vodní lyžařské vybavení, kánoe nebo paddle board a vytvořit si své vlastní dobrodružství na moři.

Po celý den můžete obdivovat nádherný výhled na Egejské moře, nebo se projít po malebné promenádě plné restaurací, kaváren a obchodů. Místní restaurace nabízejí tradiční řecké pokrmy, jako jsou gyros, sýrové placenky a čerstvé ryby, které si můžete vychutnat při stolování s výhledem na moře.

Pokud jste zvědaví na historii a kulturu ostrova Chios, můžete se vydat do Chiosu, kde se nachází mnoho historických památek. Na vrcholu kopce se tyčí hrad Chios, který nabízí velkolepý výhled na okolní krajinu a moře. V blízkosti se nachází také několik muzeí, které vám přiblíží historii a tradice města.

Další možností je prozkoumat venkovské oblasti ostrova, kde najdete tradiční řecké vesničky s bílými domy a úzkými uličkami. Procházejte se po malebných cestách, obdivujte starobylé kostely a ochutnejte místní speciality v hospůdkách.

Pro milovníky přírody je zase ideální výlet do místních hor, kde se nachází velké množství pěších tras. Během procházky po kopcovitém terénu si můžete vychutnat klid a nádherný výhled na ostrov a moře.

Nezáleží na tom, zda hledáte relaxaci na pláži, dobrodružství nebo kulturní zážitky, Karfas na ostrově Chios nabízí všechno. Strávit dovolenou v tomto krásném letovisku bude opravdovým přínosem pro vaše tělo i duši.


Počasí Řecko Chios Karfas


Chios Karfas - Krásné počasí v Řecku

Pokud se ptáte, kam vyrazit na dovolenou a zároveň si užít perfektní počasí, pak byste měli zvážit návštěvu řeckého ostrova Chios a konkrétně jeho oblíbené destinace Karfas. Tato překrásná oblast je známa svými krásnými plážemi, příjemným klimatem a slunečnými dny po většinu roku.

Ostrov Chios se nachází východně od pevninského Řecka a je součástí Egejského moře. Díky své poloze je zdejší klima teplé středomořské, což přináší mnoho slunečných dnů a mírné zimy. Na rozdíl od jiných oblastí Řecka, které mohou být v létě extrémně horké, Chios Karfas nabízí příjemné letní teploty kolem 30 °C. Většina dnů je zde slunečných a vhodných pro opalování na pláži.

Pláže v Karfasu patří k nejkrásnějším na ostrově Chios. Jedna z nejznámějších je pláž Karfas, která je přímo přístupná z centra města. Má jemný písek, azurově čisté moře a je obklopena klidnou atmosférou. Na pláži najdete dostatek lehátek a slunečníků, což zaručuje pohodlný den strávený opalováním a relaxací.

Pokud preferujete trochu více akce, můžete využít různé vodní sporty, jako je například šnorchlování, potápění, windsurfing nebo jízdu na banánu. K dispozici jsou také možnosti pro pronájem loděk, což vám umožní objevit okolní ostrovy a skryté pláže.

Turisté, kteří se sem vypraví v létě, mohou také zažít jedinečné noční životy v Karfasu. K dispozici je široký výběr různých barů, klubů a restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční řeckou kuchyni a tance do rána.

Celkově lze říci, že počasí v Chiosu Karfasu je obecně velmi příznivé pro dovolenou. Oblast je známá svým příjemným klimatem, které nabízí perfektní podmínky pro opalování a relaxaci na plážích. Nezáleží na tom, jestli jste výběravý návštěvník nebo vodní nadšenec, toto místo vám nabízí vše, co potřebujete pro nezapomenutelný dovolenou v Řecku.


Letenka Řecko Chios Karfas


Cestování do Řecka se stává stále populárnějším a není divu - země nabízí bohatou historii, nádherné pláže a nezapomenutelné zážitky. Pokud již máte představu o tom, kam se chystáte, neváhejte a vyrazte na ostrov Chios, konkrétně do letoviska Karfas.

Karfas se nachází v západní části ostrova Chios a je oblíbené mezi turisty díky své nádherné pláži s jemným pískem a klidnému prostředí. Na pláži si můžete vychutnat koupání v moři, opalování na slunci nebo si zapůjčit vodní sporty, jako je jízda na vodním skútru či surfingu.

Kromě pláže nabízí Karfas také bohatý kulturní zážitek. V blízkosti letoviska se nachází několik historických památek, jako například byzantský klášter Agios Markos nebo Hlavní náměstí.

Pokud se chystáte na ostrov Chios, doporučujeme si zakoupit letenku přímo do letiště Chios. Letiště se nachází pouze několik kilometrů od letoviska Karfas, takže vaše cesta na místo pobytu nebude příliš namáhavá.

Letenky do Řecka jsou relativně dostupné po celý rok a v období mimo sezónu můžete najít velmi výhodné ceny. Nicméně je třeba mít na paměti, že v období od června do září je Řecko oblíbenou destinací pro dovolenou a letenky bývají dražší.

Celkově lze tedy říci, že letenka do Řecka a následný pobyt na ostrově Chios v letovisku Karfas patří mezi skvělé volby pro ty, kteří hledají krásnou přírodu, kulturní zážitky a také klidné prostředí pro relaxaci. Navíc si můžete vychutnat skvělé řecké jídlo a zároveň se naučit něco nového o místní kultuře a tradicích.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky