Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Rakousko Kitzbühel

Nejčastější dotazy a odpovědi Rakousko Kitzbühel


1. Jak se dostat z Rakouska do Kitzbühelu?
Odpověď: Nejlepší způsob je cestovat vlakem z Vídně nebo Salcburku do Kitzbühelu. Existuje také možnost cestovat autem nebo autobusem.

2. Jaké jsou nejbližší letiště k Kitzbühelu?
Odpověď: Nejbližší mezinárodní letiště jsou v Salcburku (70 km) a v Mnichově (160 km).

3. Jaké jsou nejlepší aktivity pro rodiny v Kitzbühelu?
Odpověď: Kitzbühel nabízí mnoho aktivit pro rodiny, včetně lyžování, snowboardingu, jízdy na sáňkách, kluzání na ledě, koupání a rodinných výletů do okolí.

4. Kde se nachází nejlepší sjezdovky v Kitzbühelu?
Odpověď: Kitzbühel je známý svými skvělými sjezdovkami. Mezi nejlepší patří Streif, Resterhöhe a Hahnenkamm.

5. Jaké jsou nejlepší možnosti ubytování v Kitzbühelu?
Odpověď: V Kitzbühelu je k dispozici široká škála ubytování, včetně luxusních hotelů, apartmánů, horských chat a penzionů. Doporučené hotely zahrnují Hotel Zur Tenne, Grand Tirolia Resort a Hotel Schwarzer Adler.

6. Jaké jsou populární restaurace v Kitzbühelu?
Odpověď: V Kitzbühelu najdete mnoho vynikajících restaurací, které nabízejí tradiční rakouskou kuchyni, jako je Gasthof Eggerwirt, Rehkitz a Rosi's Sonnbergstuben.

7. Jaké jsou nejlepší akce a festivaly v Kitzbühelu?
Odpověď: V Kitzbühelu se každý rok koná několik akcí a festivalů, včetně legendárního Světového poháru v alpském lyžování Hahnenkamm, Kitzbüheler Sommer - letního hudebního festivalu, a Adventního trhu.

8. Jaké jsou další atrakce v blízkosti Kitzbühelu?
Odpověď: V blízkosti Kitzbühelu se nachází mnoho dalších zajímavých míst, jako je přírodní rezervace Kitzbüheler Horn, jezero Schwarzsee, středověké město Rattenberg a hrad Kufstein.

9. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Kitzbühelu?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Kitzbühelu je v zimě, kdy je možné si užívat lyžování a další zimní aktivity. Pro milovníky letních sportů je pak ideální čas od června do září.

10. Jak dlouho trvá pobyt v Kitzbühelu?
Odpověď: Délka pobytu v Kitzbühelu závisí na preferencích a zájmech návštěvníka. Obvykle návštěvníci stráví v Kitzbühelu 2 až 5 dní, aby si užili lyžování, procházky a další aktivity.


Počasí Rakousko Kitzbühel


Kitzbühel je malebné město ležící v Rakousku, v oblasti Tyrolských Alp. Toto město je známé nejen pro své zimní sporty a lyžařská střediska, ale také pro své krásné počasí a příjemné klima.

Rakouské město Kitzbühel se nachází v nadmořské výšce okolo 800 metrů a je obklopeno úchvatnou krajinou vrcholů hor. Díky své poloze vysoko v horách má Kitzbühel mírně chladnější podnebí. Zimy jsou chladné a bohaté na sněhové srážky, čímž se přímo nabízí výborné podmínky pro zimní sporty jako je lyžování a snowboarding. Právě zimní období je tedy pro Kitzbühel velmi důležité, protože turisté přicházejí z celého světa, aby si užili dokonalé podmínky pro tyto sporty.

Průměrná teplota v zimě v Kitzbühelu se pohybuje kolem -2°C, ale může klesnout jen pod bod mrazu. Díky tomu se sníh ve městě udržuje po dlouhou dobu a poskytuje perfektní podklad pro lyžování. V létě se teploty zvedají a střední denní teploty se pohybují kolem 20-25°C. Je to ideální počasí pro horské túry, cyklistiku, golf a další venkovní sporty, kterými můžete v této oblasti užívat přírodu.

Kitzbühel je také známé svou slunečními hodinami, které ukazují více než 2000 slunečních hodin za rok. To znamená, že je město jedním z nejvíce slunečných míst v Rakousku. Slunečné dny vytváří nádherné panoramatické výhledy na hory a přispívají k příjemné atmosféře města.

Vzhledem ke svým horským vrcholům a malebnému okolí má Kitzbühel také specifický mikroklima. Někdy se může stát, že ráno je hezké a slunečné, ale během odpoledne se mohou objevit přeháňky nebo bouřky. Je proto vždy dobré mít s sebou vhodné oblečení a připravit se na rychlé změny počasí.

Celkově lze říci, že počasí v Kitzbühelu je proměnlivé, ale příjemné. Od zasněžených vrcholků po slunné dny v létě, toto město poskytuje skvělé podmínky jak pro lyžování a zimní sporty, tak i pro letní aktivity v přírodě. Kitzbühel je tak opravdu unikátním místem, které stojí za návštěvu, a to nejen proto, že je Fairytale Resortem a domovem nejlepší sjezdovky na světě, ale také díky svému krásnému počasí a okouzlující krajině.


Letenka Rakousko Kitzbühel


Rakousko nemusí být první destinace, která vás napadne při hledání letenky na dovolenou, ale pokud hledáte kombinaci krásné přírody a bohaté zimní turistiky, nemůžete si nechat ujít letenku do Kitzbühelu.

Kitzbühel je malebné město ležící v rakouských Alpách v Tyrolsku. Svými úchvatnými horskými panoramaty, malebnými uličkami a historickými budovami přitahuje tisíce turistů každý rok. Nejznámější je však jako lyžařský ráj.

Obzvláště známý je Hahnenkamm, který je považován za jednu z nejtěžších sjezdových tratí na světě. Každoročně se zde koná závod Světového poháru ve sjezdu, který přiláká stovky diváků i profesionálních sportovců. Ale lyžařské možnosti v Kitzbühelu nekončí jen u Hahnenkammu. Město nabízí více než 170 km sjezdových tratí různých obtížností, moderní vleky a skvělé podmínky pro freeridery.

Nemusíte být lyžařem, abyste si užili Kitzbühel. Město nabízí spoustu dalších aktivit. Můžete se projet na saních, vyrazit na procházku přírodou nebo si vychutnat wellness v jednom z místních lázeňských hotelů. Pokud jste nadšenými golfovými hráči, oceníte nejvýše položený golfový resort v Evropě, který se nachází právě v Kitzbühelu.

Pokud vás více zajímá kultura a historie, nezapomeňte navštívit centrum města. Kitzbühel se může pyšnit několika památkami, včetně gotického kostela svatého Ondřeje a středověkého hradu Kitzbühel, který nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu.

Ať už se rozhodnete Kitzbühel navštívit v zimě nebo v létě, musíte se sem dostat. Nejlepší způsob, jak se tam dostat, je letenka. Můžete si vybrat z několika letišť, která se nacházejí v blízkosti, včetně letiště v Salcburku, Innsbrucku nebo Mnichově. Z nich je to jen krátká jízda autem nebo vlakem do Kitzbühelu.

Takže neváhejte a rezervujte letenku do Kitzbühelu, abyste mohli zažít toto úchvatné rakouské město v jeho plné kráse. Ať už si užijete zimní lyžování nebo prázdniny v létě, Kitzbühel vás rozhodně nezklame.


Ubytování Rakousko Kitzbühel


Kitzbühel se nachází v rakouských Alpách a je jedním z nejznámějších horských středisek v zemi. Jeho malebná poloha mezi vrcholy hor a údolími je ideální pro různé outdoorové aktivity v jakémkoli ročním období. Pro milovníky lyžování, snowboardingu, turistiky, horského kolo a golfu je Kitzbühel skutečným rájem.

Když přijedete do Kitzbühelu, jednou z prvních věcí, kterou si všimnete, jsou jeho tradiční horské chaty a luxusní hotely. Mnoho z těchto ubytování je umístěno přímo na sjezdovkách a nabízí jedinečný výhled na pohoří Kitzbühelských Alp.

Pro ty, kteří hledají více soukromí a pohodlí, jsou k dispozici exkluzivní horské chaty a vily. Tyto ubytování nabízejí velký prostor a luxusní vybavení, včetně soukromé sauny, bazénu a terasy s panoramatickým výhledem na okolní hory. Můžete se těšit na klid a odpočinek daleko od ruchu města.

Pro ty, kteří preferují pohodlí hotelů, Kitzbühel nabízí širokou škálu možností. Od malých a útulných rodinných hotelů až po luxusní pětihvězdičkové rezorty, všechny tyto hotely mají jedno společné - výborný servis a příjemnou atmosféru. Mnoho z těchto hotelů má také wellness centra, kde si můžete dopřát relaxaci po náročném dni stráveném na svazích.

Co se týče restaurací, najdete zde širokou škálu možností, které uspokojí každého gurmána. Od tradičních rakouských pokrmů, jako je Wienerschnitzel a kaisersmarren, po mezinárodní kuchyni, jako je italská pizza a sushi. Můžete si také vychutnat tradiční rakouské pivo v jedné z mnoha hospůdek a barů v centru města.

Pokud jde o aktivity, Kitzbühel má co nabídnout. V zimě můžete využít jednoho z největších lyžařských středisek v Evropě s více než 200 km sjezdovek. K dispozici je také mnoho tras pro běžkaře a skialpinisty. V letních měsících můžete vyrazit na pěší túru, horské kolo či si zahrát golf na jednom z mnoha golfových hřišť v okolí.

Kitzbühel je také známý pro své každoroční sportovní události, jako je Světový pohár ve sjezdovém lyžování a prestižní tenisový turnaj Austrian Open. Tyto události přitahují tisíce návštěvníků z celého světa.

Celkově vzato, ubytování v Kitzbühelu je stejně úchvatné jako samotné město. Bez ohledu na to, jestli se rozhodnete zůstat v luxusním hotelu na svazích nebo se ubytovat v útulné horské chatě, budete si užívat krásu rakouských Alp a nepřeberné možnosti volnočasových aktivit, které tato oblast nabízí. Kitzbühel je skutečně jednou z nejkrásnějších destinací pro lyžování a odpočinek v Rakousku.


Dovolená Rakousko Kitzbühel


Rakousko je známé svými malebnými horskými scenériemi, kvalitními lyžařskými středisky a pohostinnými městy. Mezi jedno z nejoblíbenějších turistických cílů v Rakousku patří Kitzbühel. Toto malebné město, nacházející se ve východní části Tyrolska, je oblíbené jak mezi milovníky zimních sportů, tak i těmi, kteří si chtějí užít relaxaci a krásu alpského prostředí.

Kitzbühel je obklopen úchvatnými horami, které vytvářejí nádhernou kulisu pro každodenní aktivity i odpočinek. Město se nachází uprostřed jednoho z největších lyžařských regionů v Rakousku a nabízí široký výběr sjezdovek pro milovníky lyžování a snowboardingu. Mezi nejznámější sjezdovky v Kitzbühelu patří Hahnenkamm, která je považována za jednu z nejtěžších a nejnebezpečnějších sjezdovek na světě. Pro nezkušené lyžaře a rodiny s dětmi je k dispozici řada jiných sjezdovek s různými obtížnostmi.

Nemusíte však být zdatným lyžařem, abyste si užili dovolenou v Kitzbühelu. Město nabízí také řadu dalších aktivit a atrakcí. Projděte se po historickém centru s úzkými ulicemi a starobylými budovami, nezapomeňte navštívit gotický kostel sv. Vavřince, který je jedním z nejstarších památkově chráněných objektů v regionu. Pro milovníky golfového sportu je k dispozici několik golfových hřišť se speciálním výhledem na okolní hory.

Po lyžování nebo procházce městem si můžete vychutnat vyhlášenou rakouskou kuchyni. Restaurace a kavárny nabízejí široký výběr tradičních jídel, jako je gulášová polévka, vídeňský řízek nebo známý rakouský dezert Sachertorte. Nezapomeňte také ochutnat místní specialitu - Kaiserschmarrn, sladký rakouský nákyp.

Kitzbühel je také ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. V místních wellness centrech si můžete dopřát masáže, saunování či relaxaci v termálních bazénech. Pro milovníky přírody jsou k dispozici nádherné turistické stezky, po kterých si můžete užívat úchvatnou alpskou krajinu, květiny a divoká zvířata.

Dovolená v Kitzbühelu je rozhodně zážitkem pro každého. Od kvalitního lyžování, přes prozkoumávání historického centra až po relaxaci v lázeňských centrech. Malebné prostředí a pohostinní obyvatelé udělají z vaší dovolené v Rakousku nezapomenutelný zážitek.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky