Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Mauricius Pointe d'Esny

Nejčastější dotazy a odpovědi Mauricius Pointe d'Esny


1. Co je Mauritius Pointe d'Esny za místo?
Mauritius Pointe d'Esny je malebná plážová lokalita na Mauriciu, která se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova.

2. Jaké aktivity mohu v Mauritius Pointe d'Esny podniknout?
V Pointe d'Esny můžete vychutnat relaxaci na krásné pláži, provozovat vodní sporty, jako je potápění, šnorchlování, windsurfing nebo jachting. Dále se zde nachází i přírodní rezervace Blue Bay Marine Park, kde se můžete seznámit s bohatým podmořským životem.

3. Jak se dostanu do Mauritius Pointe d'Esny?
Mauritius Pointe d'Esny je přístupný z mezinárodního letiště Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport asi 15 km jízdy autem. Můžete si zde pronajmout auto, využít taxi nebo autobusovou dopravu.

4. Kdy je nejlepší období pro návštěvu Pointe d'Esny?
Nejlepší období pro návštěvu Pointe d'Esny je od května do prosince, kdy je zde nejlepší počasí a méně turistů. V období léta (prosinec až březen) může být horko a vlhkost vyšší.

5. Jaká je průměrná teplota v Pointe d'Esny?
Průměrná teplota v Pointe d'Esny se pohybuje mezi 25 °C a 30 °C. Více tepla se dá očekávat v období letních měsíců.

6. Existují v Pointe d'Esny nějaké ubytovací možnosti?
Ano, v Pointe d'Esny se nachází několik resortů, hotelů a ubytování ve formě apartmánů či vil na pláži. Můžete si vybrat mezi luxusním ubytováním nebo levnějšími možnostmi.

7. Můžu v Pointe d'Esny celý den strávit na pláži?
Ano, Pointe d'Esny nabízí nádhernou písčitou pláž s tyrkysově modrou vodou, která je ideální pro odpočinek a relaxaci. Můžete zde strávit celý den opalováním, plaváním a vychutnáváním si klidné atmosféry.

8. Jaká další místa stojí za návštěvu poblíž Pointe d'Esny?
V blízkosti Pointe d'Esny se nachází přírodní rezervace Blue Bay Marine Park, která je skvělým místem pro šnorchlování a potápění. Dále můžete navštívit Mahébourg, malebné město s historickými památkami, nebo Grand Port, který byl prvním sídlem Francouzů na Mauriciu.

9. Potřebuji vízum k návštěvě Pointe d'Esny?
Pro vstup a pobyt na Mauriciu je pro většinu zemí potřeba vízum. Doporučuje se prověřit aktuální informace na velvyslanectví nebo konzulátu Mauricia v zemi, kde jste občanem.

10. Je Pointe d'Esny bezpečnou destinací pro turisty?
Ano, Mauritius jako celek je považován za relativně bezpečnou destinaci pro turisty. Nicméně je vždy dobré dodržovat základní bezpečnostní opatření, jako je opatrnost při nočních procházkách nebo sledování svých osobních věcí na veřejných místech.


Letenka Mauricius Pointe d'Esny


Mauricius je známý světovým turistickým rájem. Tato malá ostrovní země v Indickém oceánu nabízí nádherné pláže, jasně modrou vodu a pestré podmořské světy. Mezi nejkrásnější pláže, které najdete na Mauriciu, patří i Pointe d'Esny.

Pointe d'Esny se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Mauricius a je známá svým bílým pískem a průzračnou vodou. Tato oblíbená pláž je uznávána pro svou krásu a jedinečnost. Na rozdíl od jiných pláží na Mauriciu je zde méně turistů, což zaručuje klid a relaxaci.

Letenky do Pointe d'Esny jsou oblíbené mezi turisty z celého světa. Díky rozvoji letecké dopravy je nyní snazší dostat se na tento krásný ostrov. V blízkosti pláže se nachází mezinárodní letiště Sir Seewoosagura Ramgoolam, které je vzdálené pouhých 15 minut jízdy.

Přímo na pláži Pointe d'Esny najdete několik luxusních resortů a hotelů, které nabízejí širokou škálu ubytování a vybavení. Tato pláž je ideálním místem pro ty, kteří hledají romantiku a klid.

Přestože pláž Pointe d'Esny může být malá, nabízí mnoho možností pro zábavu a odpočinek. Můžete si zapůjčit kajak, šnorchlovat, potápět se nebo se jen tak válet na pláži. Pokud jste dobrodruh, můžete vyzkoušet windsurfing nebo vodní lyžování.

Pointe d'Esny je také známá svými korálovými útesy, které lákají milovníky potápění. Podmořský svět v blízkosti pláže je plný různých druhů ryb a exotických mořských živočichů. Potápěči zde mohou objevovat nádherné korálové zahrady a tajemné vraky lodí.

Co se týče stravování, v Pointe d'Esny máte na výběr mezi mnoha restauracemi, které nabízejí tradiční mauricijskou kuchyni i mezinárodní speciality. Pokud si přejete romantickou večeři na pláži, mnoho restaurací vám toto přání splní.

Celkově lze říci, že Pointe d'Esny je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci na nádherné pláži. Každý, kdo sem přijede, se zamiluje do bílého písku, průzračné vody a nádherného podmořského světa.


Dovolená Mauricius Pointe d'Esny


Mauricius je ostrov v Indickém oceánu, který je známý svými úchvatnými plážemi, tyrkysovými mořskými vodami a bohatou biodiverzitou. Jednou z nejkrásnějších pláží na Mauriciu je pláž Pointe d'Esny. Tato zátoka se nachází na jihovýchodě ostrova, v blízkosti města Mahébourg.

Pláž Pointe d'Esny je obklopena křišťálově čistou vodou a bílým pískem, což ji činí ideálním místem pro ty, kteří hledají dovolenou spojenou s relaxací a objevováním. Voda zde nabízí vynikající podmínky pro potápěčské a šnorchlovací aktivitu, protože zátoka je domovem bohatého korálového útesu a úžasných mořských tvorů.

Pro milovníky vodních sportů je Pointe d'Esny rájem. Můžete si zde vyzkoušet kiteboarding, windsurfing nebo jachting. Místní plážové kluby a střediska nabízejí lekce pro začátečníky i pokročilé sportovce. Nejlepší období pro tyto aktivity je od května do října, kdy je silnější vítr.

Pokud se nechcete s vodními sporty zapojit, můžete se jen tak procházet po pláži a obdivovat nádherný výhled na oceán. Pointe d'Esny je klidné a odlehlé místo, ideální pro ty, kteří si chtějí užít poklidnou atmosféru a odpočinek od každodenního shonu.

V blízkosti pláže se nachází několik luxusních hotelů a vilových komplexů, které nabízejí pohodlné ubytování s nádherným výhledem na moře. Vzhledem k tomu, že Pointe d'Esny není tak hustě obydlená jako některá jiná turistická místa na Mauriciu, je zde také menší dav turistů, což zajišťuje větší soukromí a klid.

Pokud se rozhodnete navštívit Pointe d'Esny, nezapomeňte si užít také místní kuchyni. Mauricijská kuchyně je známá svou různorodostí vlivů, které se odrážejí v jejích chutích a exotických kořeních. Místní restaurace a stánky v okolí pláže nabízejí širokou škálu lahodných pokrmů, včetně specialit z mořských plodů.

Výlet na Mauricius a do Pointe d'Esny je skvělou volbou pro ty, kteří se chtějí ztratit v krásné přírodě, užít si pláže a vyzkoušet různé vodní aktivity. Pláž Pointe d'Esny je ideálním místem pro odpočinek, relaxaci a objevování podmořského světa. Nechte se okouzlit krásou tohoto tropického ráje a zažijte nezapomenutelný pobyt na Mauriciu.


Ubytování Mauricius Pointe d'Esny


Mauricius je nádherný ostrov v Indickém oceánu, který je oblíbeným turistickým cílem pro ty, kdo hledají dovolenou plnou slunce, písku a luxusního ubytování. Jedno z nejkrásnějších míst k pobytu na Mauriciu je Pointe d'Esny.

Pointe d'Esny je malebné pobřežní letovisko, které se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Mauricius. Tohle místo je známé svou bílou pláží, která je přímo dokonalá pro relaxaci a koupání v azurové vodě. Pointe d'Esny je také ideálním místem pro vodní aktivity, jako je šnorchlování, potápění, windsurfing a jachting.

Pokud toužíte po luxusním ubytování, Pointe d'Esny vám nabízí mnoho možností. Zde jsou přítomny luxusní hotely a resorty, které nabízí prvotřídní služby a komfortní ubytování. Můžete si vybrat mezi vilami u pláže, které mají soukromé bazény a neuvěřitelné výhledy na oceán, nebo si zvolit ubytování v moderních apartmánech se vším potřebným zařízením.

Jedním z nejvíce vyhledávaných rezortů na Pointe d'Esny je Shandrani Beachcomber Resort & Spa. Tento luxusní resort nabízí svým hostům možnost ubytování v prvotřídních pokojích a vilách, které jsou elegantně zařízené a mají výhled na oceán. Resort také nabízí širokou škálu aktivit, jako jsou golfové hřiště, tenisové kurty, kajaky a potápění.

Dalším skvělým místem k pobytu je boetikový hotel CE Kah Beach & Spa. Tento boutique hotel nabízí svým hostům jedinečné ubytování v moderně zařízených pokojích. Resort je obklopen tropickou zahradou a má vlastní pláž, kde můžete relaxovat na lehátkách a užívat si slunečního záření. CE Kah Beach & Spa také nabízí wellness centrum, kde si můžete dopřát zaslouženou relaxaci a masáže.

Na Pointe d'Esny se také nachází mnoho menších a útulných hotelů, které nabízí stylové ubytování za přijatelnější ceny. V těchto hotelech můžete zažít autentickou mauricijskou pohostinnost a ochutnat místní kuchyni.

Pointe d'Esny je také skvělým výchozím bodem pro objevování okolí. Nedaleko se nachází město Mahébourg, které má bohatou historii a nabízí zážitky jako návštěva námořního muzea nebo procházka po trzích se suvenýry a místními pochoutkami. Můžete také navštívit přírodní rezervaci Ile aux Aigrettes, kde uvidíte mnoho druhů endemických rostlin a živočichů.

Pointe d'Esny na Mauriciu nabízí nezapomenutelný pobyt s luxusním ubytováním a nádhernými plážemi. Ať už hledáte romantickou dovolenou, rodinný výlet nebo dobrodružství na vodě, Pointe d'Esny je to pravé místo k relaxaci a prožití nezapomenutelných chvil.


Počasí Mauricius Pointe d'Esny


Mauricius Pointe d’Esny je jedno z nejkrásnějších míst na Mauriciu. Toto místo je známé svou nádhernou pláží a křišťálově čistou vodou. Nicméně, když se jedná o počasí, je třeba si dát pozor na sezónnosti a na počasí jednotlivých měsíců v roce.

Mauricius Pointe d’Esny leží v Indickém oceánu a má tropické podnebí. To znamená, že teploty jsou po celý rok celkem vysoké s maximum okolo 30 °C a minimum kolem 20 °C. Většina sezóny je vlhká a horká. Léto na Mauriciu trvá od prosince až do března, kdy jsou nejvyšší teploty a vlhkost. V tuto dobu je zpravidla nejlepší se vyhnout plně oslaveným plážím a spíše se vydat do vnitrozemí, kde je o něco chladněji.

Nejlepší období pro návštěvu Mauricia Pointe d’Esny jsou podzim a zima, tj. od května do listopadu. To je období sucha, s nižší vlhkostí a příjemnými teplotami. Protože v tuto dobu je menší pravděpodobnost deště, můžete se těšit na nádherných západech slunce a krásných teplých dnech na pláži.

V každém případě, bez ohledu na to, kdy se rozhodnete navštívit Pointe d’Esny, je třeba být připraven na deštivé dny. I když se jedná o suché období, mohou se vyskytovat krátkodobé lijáky. Ty však obvykle trvají pouze několik hodin a poté můžete pokračovat v činnostech jako obvykle.

Celkově řečeno, Pointe d’Esny je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zažít nádhernou pláž a zároveň si užít tropického klimatu. Ať už se rozhodnete navštívit v období sucha nebo vlhkosti, určitě nebudete zklamáni.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky