Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Mauricius La Vanille Nature Park

Letenka Mauricius La Vanille Nature Park


La Vanille Nature Park je jedinečným a fascinujícím místem na Mauriciu, které nabízí nezapomenutelný zážitek pro všechny milovníky přírody a exotických zvířat. Tento park se nachází na jižní části ostrova, nedaleko známého letoviska Rivière des Anguilles, a je domovem pro mnoho vzácných druhů zvířat a rostlin.

Jedním z nejslavnějších a nejpopulárnějších aspektů La Vanille Nature Parku je jeho obrovská populace krokodýlů. Park byl založen v roce 1985 jako první farmou na chov krokodýlů na Mauriciu a od té doby se stal důležitým centrem pro výzkum, ochranu a záchranu těchto ohrožených živočichů.

Návštěvníci mají příležitost se dozvědět více o těchto fascinujících tvorech díky odbornému personálu, který poskytuje informace o jejich životě a chování. Krokodýlí farma v parku je domovem pro asi 2000 krokodýlů různých druhů, včetně sladkovodního krokodýla Nilského a vzácnějšího krokodýla Johnstona.

Navíc, La Vanille Nature Park nabízí i další zajímavé atrakce pro návštěvníky. Jednou z nich je "Misteři pralesa", což je tunel s tropickými rostlinami, který vede návštěvníky přímo do srdce pralesa. Tento fascinující zážitek umožňuje návštěvníkům prozkoumat rostlinný a živočišný svět, který se jinak těžko dostane ve volné přírodě.

Park také nabízí možnost procházky po krásných zahradách plných barevných a voňavých květin. Návštěvníci zde mohou obdivovat pestrobarevné motýly, přičemž někteří dokonce mohou tyto krásné tvory chytit a chvíli je pohladit.

La Vanille Nature Park je také domovem pro mnoho dalších druhů exotických zvířat, jako jsou želvy, leguáni, hadi a netopýři. Návštěvníci mohou prozkoumat zvířata v prostředí, které co nejvíce připomíná jejich přirozené přírodní biotopy.

Pro ty, kdo si chtějí odpočinout a zrelaxovat, park nabízí příjemný piknikový prostor s deštníky, kde si mohou návštěvníci vychutnat klidný a pohodový den strávený v přírodě.

La Vanille Nature Park je proto skvělým místem pro rodinný výlet na Mauriciu, kde mohou rodiče i děti objevovat a učit se odivuhodném světě přírody. Park je snadno dostupný z hlavního města Port Louis a nabízí výlety a zážitky, na které návštěvníci nezapomenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Mauricius La Vanille Nature Park


1. Jak se dostanu do Mauricia La Vanille Nature Park?
Odpověď: Mauricia La Vanille Nature Park se nachází na jihovýchodním pobřeží Mauricia, 15 minut jízdy od letiště. Lze k němu dopravit taxíkem, pronajatým vozidlem nebo autobusem.

2. Jaké jsou otevírací hodiny parku?
Odpověď: Park je otevřen od pondělí do neděle od 8:30 do 17:00.

3. Kolik trvá prohlídka parku?
Odpověď: Prohlídka parku trvá přibližně 2 hodiny.

4. Kolik stojí vstupné do parku?
Odpověď: Vstupné do parku stojí 600MUR pro dospělé a 300MUR pro děti.

5. Co mohu vidět v parku?
Odpověď: V parku můžete vidět širokou škálu zvířat, včetně krokodýlů, želv, kajmanských varanů, leguánů, ještěrek, hadů a papoušků. Park také nabízí ukázky krokodýlího krmení a možnost podání hadího krmení.

6. Je v parku možné nakrmit želvy?
Odpověď: Ano, v parku je možné zakoupit speciální krmivo a nakrmit želvy.

7. Mohu se ve parku setkat s opicemi?
Odpověď: Ne, nejsou zde žádné opice.

8. Je možné v parku jíst a pít?
Odpověď: Ano, v parku je restaurace a kiosek s občerstvením.

9. Můžu si v parku pronajmout průvodce?
Odpověď: Ano, v parku je možné si pronajmout průvodce za příplatek.

10. Je v parku možné fotografovat a natáčet?
Odpověď: Ano, fotografování a natáčení jsou povoleny, s výjimkou některých zvířat, na které upozorní personál parku.


Ubytování Mauricius La Vanille Nature Park


Mauricius je exotický ostrov v Indickém oceánu, který je proslulý svou nádhernou přírodou a úchvatnými plážemi. Jedním z nejzajímavějších míst, které na Mauriciu můžete navštívit, je La Vanille Nature Park.

La Vanille Nature Park se nachází poblíž vesnice Riviere des Anguilles a je domovem pro mnoho druhů ohrožených živočichů a rostlin. Park byl založen v roce 1985 a od té doby se stal jednou z nejpopulárnějších turistických atrakcí na Mauriciu.

Park je známý především svou populací krokodýlů, která je jednou z největších v Evropě. Návštěvníci mají možnost se seznámit s těmito impozantními plazi během prohlídky, která je vedená zkušenými průvodci. Můžete se projít po stezkách v jejich přirozeném prostředí a nechat se fascinovat jejich chováním a krásou.

Kromě krokodýlů najdete v parku také velkou variaci endemických rostlin a stromů na Mauriciu. Některé z nich jsou velmi vzácné a jinde na světě je těžké je spatřit. Procházka po botanických zahradách parku je nejenom relaxující, ale také vás zasvětí do místní flóry a fauny.

Mauricius si také uchovalo své dědictví z dob, kdy na ostrově vládli Francouzi a Britové. V parku můžete navštívit repliky starých koloniálních domů a dozvědět se více o historii ostrova. Turisté mají také možnost seznámit se s místními tradicemi a řemesly, jako je například výroba košíků a batikování.

Park nabízí bohatý program pro malé i velké. Děti se mohou projet na ponících nebo si vyzkoušet kokosový luk, zatímco dospělí se mohou projít po pěších stezkách a obdivovat tropickou vegetaci. V parku je také restaurace, kde si můžete vychutnat tradiční mauricijskou kuchyni.

La Vanille Nature Park je skvělým místem pro turisty, kteří si chtějí alespoň na chvíli odpočinout od plážových radovánek a poznat místní přírodu. Park nabízí mnoho zajímavých aktivit a informací o mauricijské fauně a flóře. Navíc se jedná o místo, které je vhodné i pro rodiny s dětmi.

Pokud plánujete dovolenou na Mauriciu, rozhodně byste neměli vynechat La Vanille Nature Park. Zážitky, které si z parku odnesete, vám zaručeně zpříjemní pobyt na tomto nádherném ostrově.


Dovolená Mauricius La Vanille Nature Park


Mauricius La Vanille Nature Park je překrásný národní park na ostrově Mauricius, který je známý svou bohatou přírodou a exotickou faunou. Park se nachází uprostřed tropického lesa a je domovem mnoha druhů zvířat, včetně krokodýlů, ještěrek, želv a mnoha dalších.

Jedním z hlavních lákadel parku je jejich farmu krokodýlů. Toto zvíře je symbolem ostrova Mauricius a je také jedním z nejnebezpečnějších zvířat planety. V parku můžete pozorovat tuto dravou a impozantní stvoření jak se pohybují po malých jezírkách a po okolních cestách. Průvodci Vám budou ukazovat, jak se o ně starají a krmí je.

Další zajímavou atrakcí v parku je možnost pozorovat různé druhy místních plazů a hadů. Návštěvníci parku se mohou projít mezi obřími ještěrkami nebo pozorovat nebezpečné zmije stojící z bezpečné vzdálenosti. Celá prohlídka plazů a hadů může trvat zhruba hodinu, takže si určitě užijete zajímavý a poučný čas.

Pro milovníky motýlů je pak v parku připravena motýlí farma, kde je možnost vidět různé druhy těchto barvitého hmyzu, dorůstající až do velikosti dlaně. Rozmnožují se zde různé druhy motýlů v zajímavých barvách a tvarech, což z návštěvy parku udělá nezapomenutelný zážitek.

Mauricius La Vanille Nature Park má kromě toho také botanickou zahradu, kde se ukrývají různé druhy tropických rostlin a stromů, včetně orchidejí, bambusů a banánovníků. Můžete si vyzkoušet prozkoumat zahradu sami, nebo si nechat objasnit tajemství rostlinstva ze strany průvodce.

Celkově můžeme konstatovat, že návštěva Mauricius La Vanille Nature Park je nejspíše nejlepší způsob, jak prožít dovolenou na krásném ostrově, pozorovat neobvyklá zvířata a užít si krásné scenérie. Je to skvělý tip, jak trávit čas s rodinou nebo přáteli v zajímavém a učícím prostředí.


Počasí Mauricius La Vanille Nature Park


Mauricius je krásný ostrov v Indickém oceánu, který je známý svou exotickou přírodou a nádhernými plážemi. Jedním z nejpopulárnějších turistických atrakcí na Mauriciu je La Vanille Nature Park, který láká návštěvníky svou rozmanitou faunou a geologií.

Počasí na Mauriciu je tropické a podléhá sezónním změnám. Období dešťů trvá od listopadu do dubna, zatímco období sucha je od května do října. I přesto, že období dešťů může být deštivé a vlhké, toto období je také časem, kdy je příroda na Mauriciu nejkrásnější a Park La Vanille ukazuje svou plnou krásu.

La Vanille Nature Park se nachází v jihozápadní části ostrova a rozkládá se na ploše přes 3,5 hektaru. Park je domovem mnoha ohrožených druhů živočichů včetně krokodýlů, obrovských želv, ještěrů a mnoha druhů ptáků. Pro návštěvníky je zde také možnost setkat se s lidoopy, které lze krmit a dokonce si s nimi vyfotit.

Park nabízí různé aktivity a atrakce. Pro milovníky největšího druhu želv na světě, Aldabra, je zde obrovské geodetické přístřešiště, kde se mohou návštěvníci projít a pozorovat tyto impozantní tvory. Park také nabízí vzrušující procházky mezi krokodýly. Návštěvníci mohou vidět tyto mohutné tvory s pomocí průvodců, kteří poskytnou zajímavé informace o jejich životním prostředí a chování.

La Vanille Nature Park také poskytuje výukové programy a prezentace o místní fauně a flóře. Návštěvníci se mohou dozvědět více o biodiverzitě na Mauriciu a významu ochrany těchto druhů. Park je aktivně zapojen do úsilí o ochranu ohrožených druhů a jeho pracovníci se snaží osvětlovat veřejnost o důležitosti zachování přírodního prostředí.

Pro milovníky exotických zahrad je Park La Vanille také domovem rozsáhlých botanických zahrad, které nabízejí stovky druhů rostlin a květin. Návštěvníci se mohou procházet těmito zahradami a obdivovat krásu přírody.

Jihozápadní část Mauricia je také známá svými malebnými plážemi a křišťálově čistým mořem. Po návštěvě Parku La Vanille se návštěvníci mohou vydat na procházku po pláži, zaplavat si nebo se jenom uvolnit a užívat si krásy ostrova.

La Vanille Nature Park je skvělou turistickou atrakcí na Mauriciu, která nabízí zábavu a vzrušení pro všechny věkové kategorie. Je to místo, které spojuje přírodu, dobrodružství a vzdělávání. Pokud se plánujete vydat na Mauricius, nezapomeňte navštívit La Vanille Nature Park a prozkoumat krásy přírody na tomto malebném ostrově.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky