Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Mauricius Île aux Cerfs

Nejčastější dotazy a odpovědi Mauricius Île aux Cerfs


1. Co je Île aux Cerfs?
Île aux Cerfs je ostrov nacházející se na Mauriciu, který je známý svými bílými písčitými plážemi, tyrkysovými vodami a bohatým podmořským životem. Je to oblíbený turistický cíl, kde si můžete užít relaxaci na pláži, vodní sporty a prozkoumat přírodní krásy.

2. Jak se dostanu na Île aux Cerfs?
Nejsnáze se na Île aux Cerfs dostanete lodí z přístavu Trou d'Eau Douce nebo z přístavu Pointe Maurice. Plavba trvá přibližně 15-20 minut.

3. Kolik stojí vstup na Île aux Cerfs?
Na ostrov Île aux Cerfs samo o sobě není vstupné. Je však možné, že vám bude účtováno za dopravu lodí a některé aktivity, které se na ostrově nabízejí.

4. Jaké aktivity se na Île aux Cerfs nabízejí?
Na ostrově si můžete užít plážování, potápění, šnorchlování, windsurfing, golfové hřiště, pronájem vodního skútru a mnoho dalšího. Můžete si také vychutnat jídlo a pití v jednom z restaurací nebo se jen opalovat a relaxovat na pláži.

5. Jak dlouho bych měl strávit na Île aux Cerfs?
Doporučuje se strávit na ostrově alespoň půl dne, abyste si mohli vychutnat co nejvíce aktivit a krás ostrova. Můžete si také zvolit celodenní výlet, abyste měli dostatek času na prozkoumání všeho, co ostrov nabízí.

6. Je možné na ostrově přenocovat?
Île aux Cerfs nenabízí přímé ubytování, ale jako součást plavby na ostrov můžete se zde zastavit na delší čas a strávit zde část dne. Pokud chcete přenocovat, je možné najít ubytování na nedalekém ostrově Mauritius a podniknout výlet na Île aux Cerfs zde.

7. Jaké jsou nejlepší pláže na Île aux Cerfs?
Nejznámější pláží na Île aux Cerfs je pláž La Belle Mare, která je známá svým bílým pískem a tyrkysovou vodou. Dalšími oblíbenými plážovými lokalitami jsou Trou d'Eau Douce a Adventure Beach.

8. Můžu si vzít vlastní jídlo a pití na Île aux Cerfs?
Na ostrově Île aux Cerfs jsou k dispozici restaurace a bary, kde si můžete koupit jídlo a pití. Nicméně, pokud si přejete, můžete si také vzít vlastní jídlo a pití.

9. Je na Île aux Cerfs možné provádět potápění?
Ano, na Île aux Cerfs je možné provádět potápění. Existují zde potápěčské centra, která nabízejí kurzy a výlety pro začátečníky i pokročilé potápěče.

10. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Île aux Cerfs?
Mauricius je oblíbenou turistickou destinací po celý rok díky svému mírnému tropickému klimatu. Nicméně, nejlepší měsíce pro návštěvu Île aux Cerfs jsou od dubna do června a od září do prosince, kdy jsou teploty mírné a srážky jsou nižší.


Počasí Mauricius Île aux Cerfs


Mauricius je všeobecně známý jako tropický ráj, který nabízí nádherné pláže a teplé, slunečné počasí po většinu roku. Jednou z nejoblíbenějších a nejmalebnějších destinací na Mauriciu je ostrov Île aux Cerfs, který je také známý jako "Jelení ostrov".

Île aux Cerfs se nachází asi 60 kilometrů východně od hlavního ostrova Mauricia. Tento ostrov je malý a má pouhých pět kilometrů čtverečních, ale nabízí nekonečné množství příležitostí k prozkoumání a relaxaci.

Pokud jde o počasí, Île aux Cerfs spočívá ve stejném klimatickém pásu jako zbytek Mauritie. Tento ostrov má tropické monzunové podnebí s horkými lety a mírnými zimami. Průměrná teplota se pohybuje kolem 25-30 °C, což znamená, že je to ideální místo k odpočinku na pláži a užívání si slunečného počasí.

Ve většině dnu je obloha azurově modrá a slunce svítí jasně, což je ideální pro opalování a vodní aktivity. Ostrov je obklopen korálovými útesy a křišťálově čistou vodou, která je ideální pro šnorchlování a potápění. Pod hladinou najdete bohatý podmořský život a nádherné korálové zahrady, které dělají z Île aux Cerfs ráj pro milovníky vodního světa.

I když je Île aux Cerf převážně slunečný a teplý, občas se na ostrově mohou vyskytnout deštivé období. Hlavní dešťová sezóna trvá od listopadu do dubna, kdy mohou přijít prudké krátkodobé bouřky. Doporučuje se sledovat předpověď počasí a zajistit si plány na venkovní aktivity na sucho.

Celkově vzato však počasí na Île aux Cerfs je většinou příznivé a slunečné. Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou s plážovým počasím a nádhernou krajinou, Île aux Cerfs je pro vás naprosto perfektní volbou.


Ubytování Mauricius Île aux Cerfs


Mauricius je známý svými krásnými plážemi, tyrkysovými vodami a vynikajícími možnostmi pro potápění a šnorchlování. Jedním z nejuznávanějších a nejnavštěvovanějších ostrovů na Mauriciu je Île aux Cerfs. Tento malý ostrov, nacházející se na východním pobřeží Mauricia, přitahuje návštěvníky svými úchvatnými plážemi a rozmanitými možnostmi ubytování.

Île aux Cerfs je obklopen korálovými útesy a bílými písečnými plážemi, které jsou považovány za některé z nejkrásnějších na Mauritiusu. Pláže nabízejí ideální prostředí pro klidnou dovolenou na slunci, lenošení a zároveň i pro dobrodružné vodní aktivity.

Pro ty, kteří hledají luxusní ubytování, existuje na ostrově mnoho hotelů a resortů, které nabízejí neomezený komfort a prvotřídní služby. Tyto hotely jsou obklopeny malebnou přírodou ostrova a nabízejí nádherné výhledy na moře. Některé z nich mají také vlastní pláže, které jsou vyhrazeny výhradně pro hosty.

Pro cestovatele s menším rozpočtem a zároveň pro ty, kteří chtějí zažít autentickou atmosféru ostrova, existují také levnější možnosti ubytování. Na ostrově najdete rodinné penziony a malé hotely, které nabízejí příjemné a cenově dostupné ubytování. Tento typ ubytování vám umožní prozkoumat okolí ostrova a objevit místní kulturu.

Île aux Cerfs je nejen rájem pro plážové aktivity, ale také pro sportovní nadšence. Na ostrově jsou k dispozici golfové hřiště světové třídy, která přitahují golfisty z celého světa. Hřiště se rozprostírají na ploše 100 hektarů a představují skutečný ráj pro každého, kdo má rád tento sport.

Další výhodou pobytu na Île aux Cerfs je snadný přístup k okolním atrakcím a turistickým zajímavostem. Blízko ostrova se nacházejí další oblíbené pláže, tropické ostrovy a další atrakce, které stojí za návštěvu. Kromě toho můžete také navštívit hlavní město Mauricia, Port Louis, které je vzdálené asi hodinu jízdy.

Celkově lze říci, že Île aux Cerfs nabízí pestrou škálu možností ubytování pro každého cestovatele. Od luxusních hotelů a resortů až po levnější varianty, každý si zde najde to své. S nádhernými plážemi, širokou škálou vodních aktivit a jedinečnou atmosférou je toto místo ideální pro relaxaci a dovolenou snů.


Dovolená Mauricius Île aux Cerfs


Mauricius je tropický ráj ležící v Indickém oceánu, který láká turisty ze všech koutů světa. Jedno z nejkrásnějších míst, které tento ostrov nabízí, je Île aux Cerfs, které se nachází na východním pobřeží.

Île aux Cerfs je neobydlený ostrov, který je známý svou krásnou bílou pláží a tyrkysovým mořem. Vzdálený jen 15 minut lodí z přístavu Trou d'Eau Douce, je tento ostrov oblíbeným cílem pro všechny, kteří si chtějí užít sluníčka, relaxace a vodních sportů.

Jakmile dorazíte na ostrov Île aux Cerfs, uvítá vás nádherný panoramatický výhled na moře, který vás okouzlí. Jasná modrá voda a nedotčená pláž tvoří dokonalou kombinaci, kterou si můžete užívat celý den. K dispozici jsou lehátka a slunečníky, které vám umožní odpočívat a relaxovat pod palmami.

Navíc Île aux Cerfs nabízí také široké spektrum vodních sportů, jako je windsurfing, potápění, plachtění na katamaránu a vodní lyže. Zažijte adrenalinový zážitek, plavte se s delfíny nebo prozkoumejte korálové útesy. Zájemci o rybaření si mohou pronajmout loď a vyrazit na lov v blízkých vodách.

Pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci, je k dispozici také golf. Île aux Cerfs je domovem překrásného golfového hřiště, které nabízí perfektní prostředí pro hru. S panoramatickými výhledy na oceán a okolní ostrovy si můžete užít nezapomenutelný golf.

Kromě krásné pláže a sportovních aktivit je Île aux Cerfs také známý díky svým restauracím a bary. Můžete si vychutnat tradiční mauricijskou kuchyni, která vám dá chuťový zážitek. Po obědě si dopřejte osvěžující koktejl a relaxujte na pláži s výhledem na modré moře.

Je tedy jasné, že Île aux Cerfs nabízí ideální místo pro dovolenou. Pokud hledáte přírodu, sportovní aktivity, gastronomické zážitky a relaxaci na bílé pláži, neměli byste tento ostrov vynechat. Île aux Cerfs vás okouzlí svou přírodní krásou a vytvoří vzpomínky na dovolenou, které budete milovat navždy.


Letenka Mauricius Île aux Cerfs


Mauricius je nádherný ostrov v Indickém oceánu, který je známý svými krásnými plážemi, tyrkysovými vodami a bohatým korálovým podmořským světem. Jedno z nejpopulárnějších míst na Mauriciu, které nesmíte vynechat při návštěvě, je Île aux Cerfs.

Île aux Cerfs, což znamená Jelení ostrov, je tropický ráj, který se nachází u východního pobřeží Mauricia. Tento malý ostrov, o rozloze přibližně 100 hektarů, je obklopený bílými písčitými plážemi a křišťálově čistou vodou. Je to ideální místo pro ty, kteří chtějí uniknout z rušného života a strávit několik dní relaxací a odpočinkem.

Jedním z cest jak se na Île aux Cerfs dostat je lodí z vesnice Trou d'Eau Douce. Cesta trvá pouhých 15 minut a samotná plavba je dobrodružným zážitkem, protože se můžete těšit na panoramatické výhledy na okolní ostrovy.

Když na ostrov dorazíte, přivítají vás bílé pláže, na kterých si můžete užívat slunečního záření a relaxace. Můžete si pronajmout sluneční lehátka a slunečníky a užívat si teplého slunečního svitu. Pokud máte chuť na dobrodružství, můžete vyzkoušet také širokou škálu vodních sportů, jako je například potápění, šnorchlování, plavání nebo jízda na banánu či pádlování na kánoi.

Île aux Cerfs rovněž nabízí několik restaurací a barů, kde si můžete vychutnat čerstvé místní speciality a koktejly. Vychutnávejte si skvělou kuchyni, zatímco si užíváte výhledu na tyrkysové moře a okolní ostrovy.

Pro ty, kteří mají rádi golf, Île aux Cerfs nabízí také jeden z nejoblíbenějších golfových hřišť na Mauriciu. Toto vynikající 18-jamkové golfové hřiště, které navrhl známý golfista Bernhard Langer, se nachází na ostrově s jedinečným výhledem na moře. Takže pokud jste golfový nadšenec, Île aux Cerfs je pro vás to pravé místo.

Na Île aux Cerfs si můžete také pronajmout soukromou plachtící loď nebo katamarán, abyste prozkoumali blízké okolní ostrovy a laguny. To je skvělá příležitost k objevování dalších krás Mauricia a možnost udělat si z ostrova vlastní výlet.

Île aux Cerfs je skutečně rajským ostrovem s nádhernými plážemi a mnoha možnostmi zábavy. Je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny, a jeho exotická atmosféra vám poskytne nezapomenutelný zážitek.

Pokud se chystáte navštívit Mauricius, rozhodně nevynechejte příležitost navštívit Île aux Cerfs. Je to dokonalé místo pro odpočinek a užívání si krás a půvabu tropického ráje.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky