Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Malta Popeye Village

Nejčastější dotazy a odpovědi Malta Popeye Village


1. Kde se nachází Malta Popeye Village?
Odpověď: Malta Popeye Village se nachází v malé vesnici Anchor Bay na Maltě.

2. Jak se tam dostanu z letiště?
Odpověď: Nejsnadnější způsob, jak se dostat do Malta Popeye Village z letiště, je taxíkem nebo pronájmem auta. Dále je možné využít také místní autobusovou dopravu.

3. Kolik stojí vstupné do Popeye Village?
Odpověď: Vstupné do Popeye Village pro dospělé stojí 14,50 eur a pro děti do 12 let 11,50 eur. Děti mladší 3 let mají vstup zdarma.

4. Jak dlouho trvá prohlídka Popeye Village?
Odpověď: Prohlídka Popeye Village obvykle trvá přibližně 2 až 3 hodiny, ale závisí to na každém jednotlivci.

5. Co si mohu prohlédnout v Popeye Village?
Odpověď: Popeye Village nabízí různé atrakce a aktivity, včetně prohlídky autentických filmových setů, divadelních představení, malování na obličej, lodních výletů a mnoho dalšího.

6. Je možné si v Popeye Village zakoupit jídlo a pití?
Odpověď: Ano, Popeye Village má různé restaurace a kavárny, kde si návštěvníci mohou koupit jídlo a pití.

7. Je možné v Popeye Village strávit celý den?
Odpověď: Ano, Popeye Village nabízí dostatek atrakcí a aktivit, které vám umožní zde strávit celý den.

8. Je nutné si vstupenky dopředu rezervovat?
Odpověď: Rezervace vstupenek dopředu není nutná, ale může být doporučeno v časech největšího provozu, aby se zajistila vaše dostupnost.

9. Je Popeye Village otevřený celoročně?
Odpověď: Ano, Popeye Village je otevřený celoročně, s výjimkou některých svátků.

10. Můžu si z Popeye Village odnést suvenýry?
Odpověď: Ano, v Popeye Village je obchod se suvenýry, kde si můžete zakoupit různé suvenýry spojené s Popeye Village a jeho postavami.


Letenka Malta Popeye Village


Letenka do Malty je vynikající volbou pro ty, kteří touží po slunci, moři, skvělém jídle a unikátních zážitcích. Pokud navíc milujete film Popeye, pak byste rozhodně neměli opomenout návštěvu Popeye Village – autentického filmového kulisu, které se nachází na severozápadě Malty.

Tato vesnička byla postavena v roce 1980 pro natáčení celovečerního filmu Popeye, který zahrnoval hvězdná jména, jako je Robin Williams, Shelley Duvall a Ray Walston. Na konci filmování však tvůrci nikoli nezbourali kulisu, ale rozhodli se ji zpřístupnit veřejnosti jako turistickou atrakci. Dnes můžete v této vesničce navštívit Popeyův dům, kde je umístěna stálá výstava o tvorbě filmu, vyrobit si vlastní Popeyeho plechovku, zahrát si minigolf nebo se projet na lodičce.

Popeye Village je zajímavým místem nejen pro filmové fanoušky, ale také pro děti, které si zde mohou užít spoustu zábavných aktivit. Můžete si například prohlédnout dům Santa Clause a vyrobit si vlastní dárek, navštívit kabaretovou show nebo se projít okolo malebného mořského krajiny.

Pokud se rozhodnete navštívit Popeye Village, doporučuji si nechat celý den. Vesnička disponuje několika restauracemi, a tak se můžete po celý den stravovat. K dispozici jsou také lékařské služby, parkoviště a turistické informační centrum.

Letenka na Maltu a návštěva Popeye Village je ideální pro rodiny s dětmi, páry a jednotlivce, kteří hledají jedinečné a nerušené zážitky spojené s filmovým průmyslem. Maltské klima, azurové moře a kulturní dědictví jsou stále výraznější, a tak určitě nezůstanete zklamaní, když se rozhodnete navštívit Malta a Popeye Village.


Dovolená Malta Popeye Village


Pokud hledáte neotřelou dovolenou na překrásném ostrově středozemního moře, určitě neváhejte a vydejte se na Maltu. Tato malá země, ležící jen několik set kilometrů od břehů severní Afriky, vám nabídne vynikající zážitky a nekonečné množství zajímavých míst k navštívení. Jedním z těch nejzajímavějších a nejoblíbenějších turistických atrakcí na Maltě je Popeye Village.

Popeye Village je nádherná osada, kterou vytvořili filmaři v 80. letech 20. století pro natáčení filmu Popeye. Jakmile skončila produkce, bylo rozhodnuto, že místo bude zachováno jako turistická atrakce a zpřístupněno veřejnosti. Od té doby se stalo populárním místem pro dovolenou, především pro rodinné výlety.

Osada se nachází na západním pobřeží Malty v přístavu Anchor Bay. Mnoho turistů dorazí do této oblasti, aby si prohlédli Popeye Village a okolní oblasti, jako jsou místní pláže a přístavy.

Pro ty, kteří chtějí prožít skutečně nezapomenutelnou dovolenou, nabízí Popeye Village řadu zajímavých aktivit. Můžete vyzkoušet šnorchlování v krásných lagunách, nebo se vydat na projížďku v malých rybářských lodích. Zajímavé jsou také atrakce pro děti, jako třeba mini-golf nebo loďka Popeye na autorské dráze. V blízkosti vesnice najdete také písečné pláže, na nichž si můžete zaplavat v teplé slané vodě.

V Popeye Village najdete také mnoho restaurací nabízejících tradiční maltská jídla i jídla z mořských plodů. Jde o skvělou možnost vyzkoušet zdejší gastronomii a strávit příjemný večer v malebném prostředí vesnice.

Popeye Village je otevřen celoročně a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou nebo pro výlety v přátelském a uvolněném prostředí. Navštivte Popeye Village a objevte jeho kouzlo!


Počasí Malta Popeye Village


Popeye Village, která se nachází na Maltě, je jedna z nejpopulárnějších turistických atrakcí tohoto ostrova. Tato neobvyklá vesnice je známá zejména díky tomu, že zde byl v roce 1980 natáčen slavný film Popeye s Robinem Williamsem v hlavní roli.

Popeye Village se nachází na severozápadním pobřeží Malty, nedaleko od města Mellieha. Vesnice byla postavena jako filmový set pro film Popeye a zůstala zachována dodnes. Dnes je otevřena pro veřejnost a slouží jako muzeum, zábavní park a kulturní centrum.

Jednou z nejzajímavějších věcí na Popeye Village je její malebné umístění přímo u moře. Návštěvníci si mohou užít nádherný výhled na mořskou hladinu a okolní krajinu. Kromě toho zde najdete různé atrakce a aktivity, které zaručují zábavu pro celou rodinu.

Především zde můžete navštívit Popeyovo muzeum, kde se dozvíte více o historii natáčení filmu a pozadí vytvoření této unikátní vesnice. Sbírka zahrnuje kostýmy, rekvizity a další předměty použité při výrobě filmu.

Další zajímavostí je návštěva Popeyovy vesnice, kde jsou postaveny autentické dřevěné domy, které sloužily jako kulisy pro film. V těchto domech se nyní nacházejí různé obchody se suvenýry, řemeslnické dílny a restaurace. Návštěvníci si zde mohou nakoupit připomínky z této unikátní vesnice a ochutnat místní speciality.

Popeye Village nabízí také mnoho zábavních atrakcí, které potěší hlavně děti. Jednou z hlavních atrakcí je Popeye’s Sea Adventure – vodní jízda, která zahrnuje plavbu člunem v okolí vesnice. Dále tu najdete Popeye’s Film Set Tour, která vás provede všemi významnými místy v Popeye Village a poskytne vám více informací o natáčení filmu.

Kromě toho mohou děti navštívit Popeye Comic Museum, kde se dozví více o historii Popeyea. Zde najdou různé Popeyeove komiksy a mohou dokonce vytvořit své vlastní komiksy.

Z hlediska počasí si Malta po celý rok užívá převážně slunečného a teplého klimatu. V létě mohou teploty dosahovat až 40 °C, zatímco v zimě se pohybují kolem 15-20 °C. Léto je obdobím největšího turistického ruchu, kdy navštěvníci mohou maximálně využít venkovních atrakcí.

Pokud se chystáte navštívit Maltu a Popeye Village, doporučuje se připravit se na teplé počasí a vzít si s sebou krém na opalování, klobouk a lehké oblečení. Popeye Village je výjimečným místem, které spojuje filmovou historii s turistickou atrakcí a nabízí zábavu a aktivitu pro celou rodinu.


Ubytování Malta Popeye Village


Popeye Village, umístěné na Maltě, je jedním z nejlepších míst k ubytování na ostrově. Tato jedinečná vesnice, která byla původně postavena jako filmová kulisa pro film Popeye z roku 1980, se rychle stala oblíbeným turistickým cílem.

Popeye Village nabízí různé druhy ubytování pro návštěvníky, které zahrnují několik dřevěných chat a plně vybavených apartmánů. Chovají se zde různé tematické akce a aktivity, aby vaše návštěva byla co nejzábavnější.

Pro milovníky přírody a krásné krajiny je Popeye Village neodolatelným místem k ubytování. Vesnice se nachází na útesu nedaleko moře a nabízí úchvatné výhledy na modrou Středozemní moře. Návštěvníci mohou relaxovat na pláži poblíž vesnice nebo si vychutnat procházku okolím, kde se nachází malebné, útesem obklopené zátoky. Každý, kdo má rád vodní sporty, jako je šnorchlování, potápění nebo jízda na člunu, si zde určitě přijde na své.

Pro rodiny s dětmi je Popeye Village ideálním místem pro ubytování. Vesnice je plná zábavy a her pro děti všech věkových skupin. Děti se mohou projít Popeyovým zámečkem, navštívit interaktivní muzeum, trénovat na stuntmeny a dokonce se setkat se samotným Popeyeem. Existuje také možnost vyzkoušet si malování na obličej nebo navštívit dílny na výrobu lodí. Rodiny se mohou těšit na nezapomenutelné zážitky plné smíchu a radosti.

Dospělí, kteří navštíví Popeye Village, si také mohou užít mnoho aktivit a zábavy. Vesnice má několik restaurací, kaváren a barů, kde si můžete vychutnat místní speciality a osvěžující nápoje. Existuje také možnost navštívit okolní vesnice, které jsou plné historických památek a útulných malých obchůdků s místními výrobky.

Popeye Village také často pořádá různé tematické akce a festivaly, které dodávají vesnici ještě větší kouzlo. Například Popeye's Family Festa je oblíbeným letním festivalem, který nabízí celodenní program plný zábavy, vystoupení a soutěží.

Ve vesnici si můžete také zakoupit originální suvenýry, jako jsou Popeye figurky, trička, magnetky atd. Takže si můžete odnést domů vzpomínku na jedinečný pobyt v Popeye Village.

Pokud hledáte unikátní místo k ubytování na Maltě, Popeye Village je skvělou volbou. Nabízí vše, co potřebujete pro zábavnou a relaxační dovolenou plnou krásné přírody, zábavy a místní atmosféry. Ať už jste rodina s dětmi nebo jednotlivec, Popeye Village vás jistě nadchne a poskytne vám nezapomenutelné zážitky.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky