Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Maledivy Rihiveli The Dream Island

Dovolená Maledivy Rihiveli The Dream Island


Maledivy jsou jedním z nejkrásnějších a nejexkluzivnějších turistických cílů na světě. Tento souostroví, tvořené tisíci korálových ostrovů, leží v Indickém oceánu a nabízí návštěvníkům dokonalý únik z každodenního shonu a stresu. Mezi nejkrásnější ostrovy Malediv patří i Rihiveli - The Dream Island.

Rihiveli patří k nejkrásnějším a nejexkluzivnějším ostrovům Malediv. Nachází se v jižní části souostroví a je celý obklopen tyrkysově modrou vodou Indického oceánu. Ostrov je velice malý a díky tomu má mnoho volného místa na plážích a je příjemný pro relaxaci. Tento rajský ostrov patří k těm nejlepším, které Maledivy nabízejí a jistě nezklame ani ty nejnáročnější cestovatele.

Na ostrově Rihiveli se nachází pouze jedno resort, takže se zde nesejde moc turistů a klid a soukromí jsou zde zaručeny. Resort je navíc postaven tak, aby co nejméně rušil původní přírodu ostrova. V k dispozici jsou zde různé typy bungalovů a vil, z nichž každý nabízí krásný výhled na oceán.

Jako jediný resort na ostrově Rihiveli je tento hotel ideálním místem pro milovníky vodních sportů. Když už se však na ostrově něco jiného než lenošit na pláži chcete, tak si můžete zapůjčit kajak, kanoe nebo ráha (velký kruh, na kterém se držíte a následně sjíždíte vlny). Možností je mnoho a každý si tu najde to svoje.

Maledivy jsou také proslulé svými korálovými útesy, a proto je potápění tu obrovská atrakce. Výlet lodí nebo katamaránem na šnorchlovací místní nebo na potápění nabízí možnost poznat nádherný svět pod hladinou. Potápět se tu mohou jak začátečníci, tak i pokročilí potápěči, a získat tak jedinečnou zkušenost podivuhodného podmořského světa a neuvěřitelných korálových útesů.

Na Maledivách se také najde obrovské množství druhů ryb a mořských živočichů, a tak je možné si tuto krásu prohlédnout i bez potápěčského vybavení. Například při kroužení kolem ostrova si můžete všimnout stanovišť delfínů až k velrybám.

Celkový nápad pobytu na Rihiveli - The Dream Island je přijít na ostrov a vychutnat si jeho krásu a klid. Ostrov je místo, kam se lidé odhlásí z realitou a vychutnají si pláže, vodu a přírodu na pohodových víkendech nebo prodloužených pobytech. Pokud vás láká základní první krok pro dovolenou snů: bžíli se to Rihiveli, ostrovy Maledivy budou na vašem srdci navždy.


Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Rihiveli The Dream Island


Dotaz: Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat na Maledivy Rihiveli The Dream Island?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat na Maledivy Rihiveli The Dream Island, je letadlem z mezinárodního letiště Male. Poté se můžete přepravit rychlou lodí do resortu.

Dotaz: Jaká je nejlepší doba na návštěvu Malediv Rihiveli The Dream Island?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Malediv Rihiveli The Dream Island je od prosince do března, kdy jsou méně srážek a příznivější podmínky pro potápění a šnorchlování.

Dotaz: Nabízí resort plážový pobyt nebo je zde možnost nějakých aktivit?
Odpověď: Resort nabízí plážový pobyt, ale také mnoho aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování, rybaření a různé vodní sporty.

Dotaz: Má resort restauraci a jaká je nabídka jídla?
Odpověď: Resort má vynikající restauraci s nabídkou tradiční kuchyně Malediv a mezinárodních jídel. Nabízí také několik barů pro relaxaci a pití koktejlů.

Dotaz: Nabízí resort soukromé pláže?
Odpověď: Ano, resort nabízí několik soukromých pláží pro hosty, kteří hledají klid a soukromí.

Dotaz: Nabízí resort masáže a wellness?
Odpověď: Ano, resort nabízí masáže a wellness služby v luxusním spa centru, které je situováno na klidném místě na břehu laguny.

Dotaz: Je zde možnost výletů a objevování okolí?
Odpověď: Ano, resort nabízí výlety a objevování okolí, jako jsou výlety na místní ostrůvky, rybářské výlety a noční šnorchlování. Hostům je také umožněno pronajmout si lodě nebo jiné dopravní prostředky, aby si mohli prohlédnout okolní oblasti.


Letenka Maledivy Rihiveli The Dream Island


Maledivy se řadí mezi nejkrásnější a nejexkluzivnější turistické destinace na světě. Toto tropické rájové souostroví je známé svými bílými plážemi, azurovou vodou, korálovými útesy a bohatým podmořským životem. Jedno z nejuznávanějších maledivských letovisek je bezesporu Rihiveli The Dream Island.

Rihiveli The Dream Island leží v jižní části Malediv u Atolu Kaafu. Toto letovisko je známé svými nádhernými plážemi, nadcházejícím výhledem na moře a maledivskou pohostinností. Cestovatelé, kteří sem zavítají, si užijí jedinečný zážitek a pocit dokonalého soukromí.

Letenka na Rihiveli The Dream Island je vstupenkou do světa luxusu a odpočinku. Letovisko nabízí širokou škálu ubytování v elegantních bungalovech na pláži i nad vodou, které jsou vkusně zařízeny ve stylu maledivské tradice. Místnosti jsou prostorné a vybavené všemi moderními vybaveními, která potřebujete pro pohodlný pobyt.

Kromě komfortního ubytování mohou hosté letoviska využívat řadu aktivit a zážitků, které Rihiveli The Dream Island nabízí. Milovníci vodních sportů se zde mohou věnovat potápění, šnorchlování, windsurfingu, nebo surfování. Pro ty, kteří preferují odpočinek a relaxaci, je k dispozici wellness centrum a možnost masáží na pláži.

Jídlo na letovisku je jedním z nejpříjemnějších zážitků. Restaurace na ostrově servírují širokou škálu maledivských specialit i mezinárodních pokrmů. Pokrmy jsou připravovány čerstvými surovinami a hosté mohou vychutnat vynikající chuťové kombinace.

Ovšem to nejúžasnější na Rihiveli The Dream Island je jeho okolí. Atol Kaafu je domovem některých nejkrásnějších korálových útesů na světě a hosté mohou objevovat úchvatný podmořský svět během potápění nebo šnorchlování. Razítka jsou nejen útočištěm korálů, ale také domovem mnoha druhů ryb a dalších mořských živočichů.

Rihiveli The Dream Island představuje maledivské sny o dokonalé dovolené. Kombinace krásy přírody, luxusu a pohostinného prostředí dělá z tohoto letoviska nezapomenutelné místo na dovolenou. Pokud hledáte únik z reality a ráj na zemi, pak vás letenka na Rihiveli The Dream Island jistě nepřekvapí.


Počasí Maledivy Rihiveli The Dream Island


Maledivy jsou známy svým nádherným slunečným počasím a báječnými plážemi. Rihiveli The Dream Island, jedna z nejkrásnějších destinací na Maledivách, není výjimkou.

Počasí na Maledivách je téměř neustále dokonalé. Tropické podnebí znamená teplé a slunečné dny po většinu roku. Rihiveli The Dream Island se nachází ve středních Maledivách, kde jsou počasí a klima obzvláště příznivé.

Maledivy mají dvě základní roční období - suché a deštivé. Suché období, které je ideální pro dovolenou na pláži, trvá od listopadu do dubna. Těšíte se na slunečné dny a teploty kolem 30°C. Mořská voda je teplá a příjemná pro plavání a potápění.

Deštivé období na Maledivách trvá od května do října. I přesto, že se nazývá deštivé období, neznamená to, že vám bude pršet každý den. Déšť je obvykle krátký, silný a přichází spíše v podobě lijáku než celodenních dešťových přeháněk. Teploty se pohybují kolem 25°C a mořská voda zůstává dostatečně teplá.

Rihiveli The Dream Island se nachází na souostroví Malediv v centrálním Atolu Alifu Dhaalu, který se nachází jižně od hlavního města Male. Je obklopena krásnými korálovými útesy, tyrkysovou lagunou a písečnými plážemi. Díky své poloze je Rihiveli chráněna před velkými vlnami a větry, což zajišťuje klidné a příjemné moře.

Díky svému exotickému podnebí a nádherným plážím si Rihiveli The Dream Island získala pověst jedné z nejlepších maledivských destinací pro šnorchlování a potápění. Jasná voda a hojnost tropických ryb a korálů vytváří ideální podmínky pro objevování podvodního světa. Pokud jste milovníkem vodních aktivit, jako je šnorchlování, potápění nebo jízda na delfínech, Rihiveli je místo, kde své sny zvýšíte na další úroveň.

Takže ať už se rozhodnete navštívit Rihiveli The Dream Island ve vedru suchého období nebo zažít dobrodružství v deštivé sezóně, nebude vás zklamat. Toto maledivské rájové území vám zaručuje nezapomenutelný pobyt plný slunce, tepla a přírodních krás.


Ubytování Maledivy Rihiveli The Dream Island


Maledivy jsou známé svými krásnými plážemi, tyrkysovými vodami a luxusními resorty. Jedním z těchto exkluzivních míst k ubytování je Rihiveli The Dream Island.

Rihiveli The Dream Island leží na souostroví Maledivy a je obklopený korálovými útesy a tropickou vegetací. Resort má pro své hosty připraveno mnoho aktivit a zážitků, které vám zaručí nezapomenutelnou dovolenou na tomto rájovém ostrově.

Okamžitě po příjezdu na Rihiveli The Dream Island vas zaujme luxusní a elegantní design resortu. Bungalovy jsou navrženy tak, aby poskytovaly soukromí a výhled na oceán. Každý bungalov je vybaven moderními vybaveními a má vlastní terasu či balkon, ze kterého si můžete užívat nádherného výhledu na moře.

Jednou z nejpopulárnějších aktivit na tomto ostrově je potápění a šnorchlování. Rihiveli The Dream Island je obklopen několika korálovými útesy, které jsou domovem neuvěřitelně pestrobarevného podmořského světa. Hosté si mohou zapůjčit potápěčské vybavení nebo se zúčastnit organizovaného potápěčského výletu, aby objevili Marine National Park nebo wracky v okolí.

Pro ty, kteří preferují aktivní dovolenou na souši, je na Rihiveli The Dream Island také dostatek možností. Zde si můžete zahrát tenis, beach volejbal nebo ping-pong. Pro milovníky vodních sportů jsou k dispozici windsurfing, kajaky a paddleboarding. Příjemným zpestřením je také plavba na katamaránu, který vám umožní objevit okolní ostrovy a dokonce se vydat na romantický piknik na opuštěném pláži.

Když jde o vaše chuťové buňky, Rihiveli The Dream Island vám nabídne široký výběr jídel z různých kuchyní. Zde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody, tradiční maledivské pokrmy nebo mezinárodní speciality. Hosté mají také možnost vyzkoušet ochutnávku vín v resortovém baru nebo si objednat koktejl a relaxovat u bazénu.

Pokud se rozhodnete pro pobyt na Rihiveli The Dream Island, můžete si být jisti, že budete mít nezapomenutelnou dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst na Maledivách. Tento resort vám nabídne luxusní ubytování, skvělé aktivity a fantastickou gastronomii. Připravte se na to, že opustíte tento ráj s nezapomenutelnými vzpomínkami a touhou se sem vrátit znovu.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky