Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Maledivy Reethi Beach Resort

Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Reethi Beach Resort


Otázky:

1. Kde se nachází Reethi Beach Resort?

2. Jak se dostanu na Maledivy Reethi Beach Resort?

3. Jaké jsou nejbližší letiště?

4. Jaké typy ubytování nabízí Reethi Beach Resort?

5. Jaké jsou aktivity a vybavení v resortu?

6. Můžu si rezervovat potápění či šnorchlování?

7. Jaká je cena ubytování v Reethi Beach Resort?

8. Jak dlouho bych měl předem rezervovat?

9. Jaké jsou možnosti stravování v resortu?

10. Nabízí resort all-inclusive stravování?

Odpovědi:

1. Reethi Beach Resort se nachází na ostrově Fonimagoodhoo na Maledivách.

2. Na Maledivy se obvykle dostává leteckou dopravou, a to přímým letem z mezinárodního letiště nebo s přestupem přes jinou zemi. Po příletu na Maledivy je nutné se přepravit na ostrov, na kterém se resort nachází.

3. Nejbližší letiště Reethi Beach Resort je Mezinárodní letiště na Maledivách v hlavním městě Male.

4. Reethi Beach Resort nabízí různé typy ubytování, včetně plážových vil, vil nad vodou a luxusních chat.

5. V resortu Reethi Beach najdete bazén, tenisové kurty, fitness centrum, wellness centrum, potápěčské centrum, šnorchlování, vodní sporty a další aktivity.

6. Ano, je možné si rezervovat potápění či šnorchlování buď individuálně, nebo s profesionálním instruktorem.

7. Cena ubytování v Reethi Beach Resort se liší podle typu ubytování, sezóny a délky pobytu. Je třeba si rezervovat předem a včas se informovat o aktuálních cenách a nabídkách.

8. Doporučuje se rezervovat pobyt v Reethi Beach Resort předem, minimálně několik měsíců před plánovaným datem, zejména pokud cestujete v sezóně.

9. V resortu Reethi Beach je k dispozici několik restaurací a barů, které nabízejí širokou škálu mezinárodních a místních pokrmů.

10. Ano, Reethi Beach Resort nabízí možnost all-inclusive stravování s volným výběrem pokrmů a nápojů.


Ubytování Maledivy Reethi Beach Resort


Maledivy jsou pro mnohé turisty synonymem dokonalého tropického ráje. A když si k tomu ještě přidáte pobyt v luxusním resortu, nemůže nic jiného než dokonalost nastoupit. Jedním z takových resortů je i Reethi Beach Resort.

Reethi Beach Resort je jedním z nejlepších resortů na Maledivách. Nachází se na ostrově Filaidhoo, nedaleko Atolu Baa, a je obklopen nádhernou bílou pláží a tyrkysovým oceánem. Resort nabízí 128 luxusních bungalovů a vil s výhledem na moře, které jsou postaveny ve stylu maldivské architektury. K vybavení patří klimatizace, TV s plochou obrazovkou, minibar a trezor. Pokud si přejete mít ještě více soukromí a luxusu, můžete si objednat buď Garden Suite s privátní zahradou nebo Prestige Water Villa, která je postavena přímo nad vodou.

Jedním z nejlepších prvků Reethi Beach Resortu je bezpochyby jeho úžasná pláž. Pláž má asi 4 km a je jednou z nejkrásnějších na Maledivách. Pláž je čistá, bílá a měkká a je obklopena palmami a slunečníky. Pokud rádi surfujete, můžete si na pláži půjčit vodní sporty, včetně paddle boardingu, windsurfingu a kiteboardingu. Pokud si chcete odpočinout, můžete se složit na lehátko a nechat se hýčkat místními masážemi a wellness procedurami.

Kromě této dokonalé pláže nabízí Reethi Beach Resort také několik restaurací a barů. Budete mít na výběr mezi restaurací Alifaan (pro ta nejlepší místa pro pozorování západu slunce), Moodhu Bar & Restaurant, Saima Garden (pro romantické večeře) a Reethi Grill. Bary nabízí mnoho druhů koktejlů a nápojů a jsou ideální pro relaxaci v překrásném prostředí.

Reethi Beach Resort je také ideální pro potápěčské nadšence. Na místě si můžete pronajmout potápěčské vybavení a uskutečnit výlet k nejlepším lokalitám pro potápění, včetně míst, kde žijí manty, reefy a velryby. Pokud nemáte potápěčský kurz, můžete si ho v resortu nechat zdarma absolvovat.

Celkově lze říci, že Reethi Beach Resort je dokonalé místo pro ty, kteří hledají luxus, pohodlí a nádherné prostředí. Nabízí kvalitní služby a soukromí a je ideálním místem pro dovolenou s rodinou nebo romantickou dovolenou s vaším partnerem. Pokud vás Maledivy lákají, nemůžete minout tento resort. Udělejte si tu dokonalou přestávku a užijte si pravý kousek nebe na zemi.


Počasí Maledivy Reethi Beach Resort


Oblast Maledivy, kde se nachází luxusní letovisko Reethi Beach Resort, je sice obecně známá svými slunečnými a teplými dny, ale samozřejmě i zde se můžou stát překvapivé věci. Protože je toto letovisko obfoceně lesy a bujnou zelení, počasí v oblasti bývá obvykle vlhké, ale většinou je to jen příjemný bonus.

Během letních měsíců července a srpna se na Maledivách setkáte s nejvíce slunečnými dny, kdy se teploty mohou vyšplhat až na 30°C. V této době může být také vítr klidnější, což je ideální pro ty, kteří plánují většinu svého pobytu na plážích. Nicméně i během těchto měsíců je dobré počítat s občasnými dešti, především při přehánkách, které se mohou objevit v odpoledních hodinách.

V období října a listopadu se může stát, že se sice slunce stáhne, ale zároveň může být rekordní počet deštivých dnů. Ačkoli deště nemusí být nepřetržité a intenzivní, doporučuje se se na toto počasí připravit předpokládáním, že kdykoliv může začít pršet.

Pro ty, kdo chtějí využít čas v lednu a únoru, bude nejchladnějším obdobím v roce, přesto se mohou těšit na příjemné slunečné dny, kdy se teploty pohybují kolem 27°C. V této době můžete také očekávat mírný vítr a méně srážek.

Nejhorší období, kdy se poměrně často vyskytují větší deštné srážky, jsou srpen a září. Pokud plánujete cestu do této oblasti v tomto období, nezapomeňte si přibalit deštník a nepromokavé oblečení.

Celkově lze říci, že Maledivy a Reethi Beach Resort nabízejí skvělé počasí po většinu roku. Ať už plánujete jakoukoliv dovolenou, pravděpodobně se setkáte se slunečným počasím a krásným prostředím. Stačí jen vybavit se náležitou výbavou pro různé podmínky a náležitě si užít svou dovolenou.


Dovolená Maledivy Reethi Beach Resort


Maledivy jsou jedním z nejpopulárnějších turistických cílů pro milovníky slunce, moře a nezapomenutelného zážitku. Reethi Beach Resort je vysněnou destinací na těchto ostrovech, kde nedostatek luxusu a krásy rozhodně nehrozí.

Reethi Beach Resort se nachází na ostrově Baa Atoll v Indickém oceánu. S pláží v tvaru písmene U, která se protahuje podél celého ostrova, je tento resort opravdu nezapomenutelným zážitkem. Ostrov je tak malý, že se na něm dá oběhnout za pouhých 15 minut - ale s tak krásnou a čistou pláží si budete asi raději užívat pohodlí lehátka nebo se vydat na exkurzi do okolí.

Na ostrově se nachází celkem 130 vil, z toho 50 se nachází přímo u pláže, zbylé jsou v zahradách. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, venkovní sprchou a terasou s výhledem na moře nebo na zahradu. Pro ty, kteří chtějí zažít opravdu neopakovatelný pobyt, jsou k dispozici i vily nad vodou - tyto je možné najít na druhé straně ostrova a jsou propojeny dřevěnými lávkami.

Hotely na Maledivách se mohou pyšnit širokou škálou aktivit a ani hotel Reethi Beach Resort tomu není výjimkou. K dispozici jsou kajaky, windsurfing, šnorchlování a různé potápěčské aktivity. V hotelovém areálu je také fitness centrum, tenisové kurty a sauna. Pro děti jsou k dispozici speciální aktivity jako je plážový fotbal, kreativní workshopy a animační program.

Pěší trasy jsou oblíbenou aktivitou pro turisty, kteří chtějí objevit okolí Reethi Beachu. Kromě toho je k dispozici také all-inclusive bar s koktejly a dalšími nápoji a v restauraci se nabízí exotická kuchyně s místními specialitami i mezinárodní kuchyně.

Maledivy jsou především rájem pro všechny, kteří touží po luxusu, kráse a klidu a Reethi Beach Resort je zcela určitě tím, co hledáte. Nedaleko hotelu se nachází koralové útesy a jiné atrakce jako jsou malé ostrovy a laguny. Celkově je to malebná a úchvatná destinace, kterou nikdy nezapomenete.


Letenka Maledivy Reethi Beach Resort


Maledivy jsou jedním z nejkrásnějších míst na světě. Tento malý ostrovní stát v Indickém oceánu, jehož vody jsou plné různých druhů ryb, želv a korálů, láká turisty z celého světa. Pokud hledáte opravdové ráj na zemi, rozhodně byste neměli minout ostrov Reethi Beach Resort.

Reethi Beach Resort je vstupní brána do maldivského ráje. Tento luxusní resort se nachází na ostrově Filaidhoo, jeden z nejkrásnějších ostrovů Malediv, a nabízí úchvatné pláže s bílým pískem a průzračně modré vody, které si neváží jen milovníci potápění a šnorchlování.

Reethi Beach Resort je jedním z nejexkluzivnějších resortů na Maledivách. Pokud toužíte po soukromí, samotě a odpočinku, je toto místo ideální volba pro vás. Můžete si zde vychutnat plážové aktivity, jako jsou potápění, šnorchlování, plachtění, kajaking a rybaření. Pokud se rozhodnete pro potápění, stanete se svědkem jedinečného podsvětí, plného barevných korálů, ryb a dalších mořských tvorů.

Reethi Beach Resort nabízí svým hostům několik druhů ubytování. Můžete si vybrat mezi plážovými vilami, vily na vodě a několika luxusními vilami s bazénem. Každá vila je vybavena Wi-Fi připojením, klimatizací, soukromou koupelnou a minibarem. Z většiny vil na vodě si můžete užívat úchvatné výhledy na oceán a slunce.

Reethi Beach Resort je také domovem několika restaurací, kde si hosté mohou vychutnat jídla různých kuchyní, včetně místní, italské a mezinárodní kuchyně. V baru na pláží si můžete dát koktejl i během dne, nebo si užít noční život v baru u bazénu.

Maledivy jsou opravdovým rájem na zemi a návštěva Reethi Beach Resort je jedním z nejlepších způsobem, jak si je užít naplno. Pokud hledáte luxusní a klidné místo k odpočinku, neváhejte a rezervujte si letenku na Maledivy a zájezd do Reethi Beach Resort. Toto místo vám nabídne nezapomenutelný zážitek a příležitost uniknout z reality a odpočinout si na opravdovém ráji na zemi.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky