Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Maledivy Kandolhu Island

Letenka Maledivy Kandolhu Island


Kandolhu Island na Maledivách: Ráj pro milovníky přírody a soukromí

Maledivy jsou známé jako jedna z nejkrásnějších tropických destinací na světě. Bílé písečné pláže, tyrkysové vody a bohatý podmořský život přitahují turisty z celého světa. Mezi množstvím Maledivských ostrovů vyniká jedinečný ráj na zemi - Kandolhu Island.

Kandolhu Island je malý, soukromý ostrov o rozloze pouhých 1,2 hektaru, který nabízí nekonečné množství krásy a luxusu. Ostrov se nachází v Maledivském atolu Ari South, který je známý svými koralovými útesy a možnostmi potápění. Od hlavního města Malého je vzdálen přibližně 70 kilometrů, což zajišťuje klid a odpočinek od každodenního ruchu.

Již při příjezdu na Kandolhu Island se návštěvníci okouzlí krásou ostrova. Bílý písek, jasně modré vody a bujná vegetace vytvářejí úchvatné scenérie. Ostrov je obklopen korálovými útesy, které jsou domovem mnoha druhů barvitých ryb, mořských želv a dokonce i delfínů. Potápěči mají na Kandolhu Island ohromující možnosti prozkoumávání tohoto bohatého podmořského světa.

Kandolhu Island je ideální destinací pro ty, kteří hledají soukromí a luxusní relaxaci. Resort nabízí pouze 30 vil a jediným způsobem, jak se na ostrov dostat, je rezervace jedné z nich. Každá vila na Kandolhu je vybavena privátní terasou s výhledem na oceán, soukromým bazénem a moderním vybavením. Hosté si tak mohou užívat naprostého soukromí a klidu.

Jídlo na Kandolhu Island je neuvěřitelné. Resort disponuje několika restauracemi, které nabízejí vynikající mořskou kuchyni i různé exotické speciality. Hosté si mohou vybrat z široké nabídky čerstvých mořských plodů, tropických ovoce, a samozřejmě také lahvového vína a koktejlů.

Kandolhu Island také nabízí mnoho aktivit a zážitků, aby hosté měli co dělat během svého pobytu. Můžete si například půjčit kajak, paddleboard nebo katamarán a vyzkoušet si vodní sporty. Pro ty, kdo se chtějí zrelaxovat, je zde také luxusní spa, kde si mohou dopřát masáže a wellness procedury.

Vzhledem ke svému soukromí a malé velikosti je Kandolhu Island vysoko ceněným cílem pro ty, kteří touží po dokonalém odpočinku. Pobyt na tomto malebném ostrově je zaručenou cestou k nezapomenutelnému dovolené v ráji. Maledivy jsou známé svou krásou, ale Kandolhu Island nabízí ještě více - luxus, klid a krásný podmořský svět.


Počasí Maledivy Kandolhu Island


Maledivy Kandolhu Island se nacházejí v Indickém oceánu a jsou známé svým tropickým podnebím, které se vyznačuje vysokou teplotou a vlhkostí po celý rok. Kandolhu Island je malý ostrov, který se vyznačuje bílými plážemi a tyrkysovými vodami, přírodními útesy a korály, což z něj činí ideální místo pro ponořování a potápění.

Teploty na Maledivách jsou celoročně vysoké. Průměrná teplota se pohybuje kolem 30 stupňů Celsia, což znamená, že Kandolhu Island není výjimkou. Nejvyšší teploty jsou během období od dubna do října, kdy se teploty mohou vyšplhat nad 35 stupňů. Nejnižší teploty jsou naopak během prosince a ledna, kdy se teploty mohou snížit jen na 24 stupňů.

Vlhkost na Maledivách je velmi vysoká. Průměrná vlhkost se pohybuje kolem 80 – 85 %. Tato vysoká vlhkost způsobuje, že se teplota na Kandolhu Island může jevit mnohem vyšší, než jaká je ve skutečnosti. Vlhkost může být obzvlášť vysoká během období dešťů, které se konají v období od května do října. V tomto období mohou být deště bouřlivé a náhlé, ale bývají rychle pryč.

Maledivy Kandolhu Island jsou celoročně ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Kvůli vysokým teplotám a vlhkosti může být však náročné provozovat jakoukoliv fyzickou aktivitu. Proto je důležité, aby turisté vždy měli dostatek tekutin a nosili lehké a volné oblečení, které jim umožní dýchat a uklidní tělo.

Celkově lze říci, že Maledivy Kandolhu Island mají tropické podnebí, které je ideální pro odpočinek a relaxaci. Během celého roku jsou zde vysoké teploty, vysoká vlhkost a slunečné dny. Během období dešťů však mohou být náhlé a bouřlivé přeháňky, i když jsou rychle pryč. Proto je důležité, aby turisté vždy měli na paměti aktuální počasí, aby se mohli přizpůsobit a užít si pobyt.


Dovolená Maledivy Kandolhu Island


Maledivy jsou malý ostrovní ráj v Indickém oceánu, který rok co rok láká turisty z celého světa na své křišťálově čisté vody, bílé písčité pláže a neuvěřitelně bohatý podmořský život. Mezi maledivské destinace patří i ostrov Kandolhu Island, který návštěvníkům nabízí mnoho zážitků a zároveň klid.

Kandolhu Island je soukromý ostrov s půdorysem pouhých 200 x 150 metrů, který je obklopen korálovými útesy a lagunou plnou ryb a želv. Na ostrově najdete celkem 30 luxusních vil s výhledem na moře, které jsou vybaveny veškerým komfortem a moderne se snoubí s tropickou atmosférou.

Vily jsou rozděleny do několika kategorií, které se liší velikostí, umístěním a výbavou. Například na ostrově najdete plážové vily, které jsou vystavěny přímo na bílých písečných plážích a jsou obklopeny zelení, stejně jako vily na moři, které stojí na dřevěných konstrukcích a poskytují svým hostům nezapomenutelný výhled na azurovou lagunu.

Mezi další atrakce na ostrově patří maledivské wellness centrum, kde si můžete dopřát masáže, sauny a další procedury inspirované tradiční medicínou. Na ostrově je také několik restaurací, které nabízejí širokou škálu chutných jídel z celého světa, nechybí ani maledivská kuchyně plná ryb a mořských plodů.

Ostrov je ideální pro pobyt plný relaxace a romantiky, ale zároveň nabízí mnoho aktivit pro ty, kteří se chtějí bavit. Mezi populární aktivity patří šnorchlování nebo potápění v moři plném života, kajak, paddleboarding, vyhlídkové plavby a další. Na ostrově také najdete tenisový kurt a fitness centrum.

Maledivy jsou známé pro svůj bohatý podmořský svět a ostrov Kandolhu Island není výjimkou. Můžete se těšit na snorklování nebo potápění v oblasti, kde můžete spatřit želvy, rejnoky, různé druhy ryb a dokonce i žraloky.

Celkově řečeno, ostrov Kandolhu Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají ubytování v maledivském ráji. Tento malý soukromý ostrov s luxusními vilami, stylovými restauracemi a bohatým podmořským životem je zárukou dokonalé dovolené. Navštivte Maledivy a propadněte se do jejich kouzla!


Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Kandolhu Island


1. Jak se dostanu na ostrov Kandolhu na Maledivách?
Odpověď: Nejsnáze se dostanete lodí nebo hydroplánem ze mezinárodního letiště Malé.

2. Jaký je počet pokojů na ostrově Kandolhu?
Odpověď: Na ostrově Kandolhu se nachází celkem 30 pokojů.

3. Jaká strava je k dispozici na ostrově Kandolhu?
Odpověď: Na ostrově Kandolhu si můžete vybrat z několika restaurací a barů, které nabízejí širokou škálu mezinárodních a místních jídel.

4. Nabízí ostrov Kandolhu sportovní vyžití?
Odpověď: Ano, na ostrově Kandolhu si můžete zahrát například tenis, plavat, potápět se nebo využít fitness centrum.

5. Jaká je nepřetržitá doba slunečního svitu na Kandolhu?
Odpověď: Nejdelší doba slunečního svitu na Maledivách je v průměru 11-12 hodin denně.

6. Nabízí ostrov Kandolhu různé vodní aktivity?
Odpověď: Ano, na ostrově Kandolhu si můžete vyzkoušet potápění, šnorchlování, jízdu na kajaku nebo jachting.

7. Je možné navštívit okolní ostrovy z Kandolhu?
Odpověď: Ano, můžete se vydat na výlety do okolních ostrovů, kde můžete objevovat místní kulturu a tradice.

8. Nabízí Kandolhu Island soukromé pláže pro hosty?
Odpověď: Ano, každý pokoj na ostrově Kandolhu má přístup k soukromé pláži.

9. Jaké jsou oblíbené atrakce poblíž ostrova Kandolhu?
Odpověď: Oblíbené atrakce poblíž ostrova Kandolhu zahrnují návštěvu Male, místní trhy a potápění v útesech v okolí.

10. Jaký je průměrný počet hostů na ostrově Kandolhu?
Odpověď: Průměrný počet hostů na ostrově Kandolhu je kolem 60-70 osob.


Ubytování Maledivy Kandolhu Island


Maledivy jsou jedním z nejnavštěvovanějších turistických cílů na světě a to především díky krásným plážím, nádhernému mořskému světu a luxusním resortům. Jeden z takových resortů je Kandolhu Island, který se nachází na stejnojmenném ostrově.

Kandolhu Island je luxusní resort s pouhými 30 vilami, což zajišťuje soukromí a klid. Každá vila je navíc vybavena vlastním bazénem a je umístěna přímo na bílé písčité pláži.

Kandolhu Island nabízí svým hostům nejen dokonalé služby a ubytování, ale také fantastický výhled na azurově modré moře a korálový útes. Perfektní pro milovníky potápění a šnorchlování, kteří si zde mohou vychutnat neuvěřitelnou diverzitu mořského života.

Pro hosty, kteří si chtějí odpočinout a zrelaxovat, je zde nabídka spa a wellness služeb. Kromě toho je také možné si užít řadu aktivit a zážitků, jako například plavání s delfíny či výlety na okolní ostrovy.

Není se čemu divit, že Kandolhu Island se stává stále více oblíbeným místem pro svatební cesty a romantické pobyty.

Jídlo je na Maledivách vždycky vynikající a i v Kandolhu Island nebudete zklamáni. Resort nabízí několik restaurací a barů, kde si můžete vychutnat místní speciality, jako například čerstvé ryby a mořské plody.

Celkově lze říci, že Kandolhu Island je dokonalým místem pro ty, kteří si chtějí užít luxusní dovolenou v exotické destinaci. Resort vám nabídne vše, co si můžete přát - klid, soukromí, nádherné pláže, krásné moře a fantastické služby.

Ať už se rozhodnete trávit čas u bazénu, prozkoumávat korálové útesy nebo si užít wellness procedury, bude to určitě zážitek, který si budete pamatovat ještě dlouho po návratu domů.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky