Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Laos Nam Ngum Lake

Počasí Laos Nam Ngum Lake


Laos je malou zemí v jihovýchodní Asii, která je známá svou čistou a nedotčenou přírodou. Jedním z nejkrásnějších míst v zemi je jezero Nam Ngum, které se nachází v provincii Vientiane. Toto jezero je velmi oblíbené jak u domácích obyvatel, tak u turistů, kteří sem proudí objevovat jeho přírodní krásy a relaxovat v klidu.

Jezero Nam Ngum bylo vybudováno v roce 1971 umělým zadržením vody ze stejnojmenné řeky. Jeho hlavním účelem bylo regulovat průtok vody a zásobovat okolní oblasti vodou, ale postupem času se stalo oblíbeným rekreačním místem. Jezerem Nam Ngum je obklopeno úchvatnou krajinou, zelenými horami a rybářskými vesnicemi.

Počasí u jezera Nam Ngum je poměrně rozmanité a mění se podle ročního období. Nejlepší období pro návštěvu jezera je během suchého a chladnějšího období, které trvá od listopadu do února. Během této doby se teploty pohybují kolem příjemných 20-25 °C a srážky jsou minimální. Toto období je ideální pro vodní aktivity, jako je plavání, rybaření a vodní sporty.

V období od března do května začíná horké období, kdy teploty mohou dosáhnout až 35 °C. V těchto měsících je nejlepší vyhýbat se přímému slunci a pohybovat se u jezera pouze ve stínu. Během tohoto období dochází také k častějším srážkám, protože jezera v této oblasti jsou také proslulá svými krátkými, ale intenzivními monzunovými dešti.

Období od června do října je deštivé období v Laosu. Během těchto měsíců jezera a okolní oblasti získávají svou plnou krásu díky zeleným polím a bujnou vegetací. Srážky jsou časté a mohou být velmi intenzivní, což činí jezero a okolní oblasti nádherným místem k procházkám a pozorování přírody.

Nam Ngum se stalo nejen oblíbeným místem pro rekreaci, ale také pro rybolov. Jezero je domovem mnoha druhů ryb, včetně kapra, sumce a tilapie. Místní vesnice nabízejí možnosti pronájmu loděk, rybářského vybavení a průvodců, kteří vám pomohou prozkoumat klidné vody jezera a snadno ulovit nějakou rybu.

Jezero Nam Ngum je také obklopeno různými ubytovacími zařízeními, jako jsou hotely, bungalovy a kempy, které nabízejí různé možnosti pro pohodlný pobyt ve své okolnosti.

Celkově lze říci, že počasí u jezera Nam Ngum je klasické pro oblast jihovýchodní Asie, s horkými léty a vlhkými deštivými obdobími. Bez ohledu na počasí však jezero Nam Ngum stále láká návštěvníky svými nádhernými vodami, okolní přírodou a rekreací, kterou nabízí. Je to místo, které si zaslouží být na seznamu každého, kdo se vydává do Laosu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Laos Nam Ngum Lake


1. Jak se dostat k jezeru Laos Nam Ngum?
Odpověď: Je možné se dostat k jezeru buď lodí nebo po silnici z Vientiane.

2. Jaká je vzdálenost od Vientiane k jezeru Laos Nam Ngum?
Odpověď: Je to přibližně 80 kilometrů.

3. Jaké aktivity jsou k dispozici na jezeře Laos Nam Ngum?
Odpověď: Mezi oblíbené aktivity patří plavba lodí, rybaření, kajakování, windsurfing a pěší turistika.

4. Existují na jezeře Laos Nam Ngum ubytovací možnosti?
Odpověď: Ano, existuje zde několik hotelů a resortů k ubytování.

5. Potřebuji vízum, abych mohl navštívit jezero Laos Nam Ngum?
Odpověď: Záleží na vaší národnosti a délce pobytu v Laosu. Pro více informací kontaktujte konzulát Laosu v zemi, kde se momentálně nacházíte.

6. Je nutné si předem rezervovat místo na plavbu lodí po jezeře?
Odpověď: Není nutné si místo předem rezervovat, ale doporučuje se to, protože v sezóně je mnoho turistů a kapacita lodí může být omezená.

7. Jaké jsou nejlepší měsíce k návštěvě jezera Laos Nam Ngum?
Odpověď: Nejlepším obdobím k návštěvě jezera jsou měsíce od listopadu do února, kdy je počasí suché a příjemné.

8. Jak se vypořádat s moskyty na jezeře Laos Nam Ngum?
Odpověď: Doporučuje se použití repelentu proti hmyzu a nošení dlouhých rukávů a nohavic. Také byste měli mít s sebou sítě proti hmyzu pro ubytování.

9. Existují na jezeře restaurace?
Odpověď: Ano, existuje zde několik restaurací nabízejících tradiční laoskou kuchyni.

10. Můžu na jezeře navštívit nějaké ostrovy?
Odpověď: Ano, jsou zde některé menší ostrovy, na které se lidé mohou dostat lodí.


Ubytování Laos Nam Ngum Lake


Laos je země plná krásné přírody a úchvatných vodních ploch. Jednou z nejpopulárnějších destinací v Laosu je jezero Nam Ngum Lake. Toto krásné jezero se nachází ve střední části země, asi 90 kilometrů severozápadně od hlavního města Vientiane.

Nam Ngum Lake je umělé jezero, které bylo vytvořeno přehrazením řeky Nam Ngum. Je to jedno z největších jezer v Laosu a díky své nádherné krajině a klidné atmosféře je oblíbeným místem jak mezi turisty, tak i mezi samotnými obyvateli Laosu.

Jezero slouží jako čistá vodní nádrž, která zajišťuje pitnou vodu a elektřinu pro oblast. Kromě toho je však také ideálním místem pro rekreační aktivity a relaxaci. Turisté sem přicházejí ze všech koutů světa, aby si užili pohledu na krásnou krajinu a vodní radovánky.

Pokud plánujete navštívit jezero Nam Ngum Lake, měli byste zvážit ubytování v okolí. Existuje několik možností, jak se ubytovat, od jednoduchých bungalovů až po luxusní hotely. Většina ubytování se nachází v blízkosti jezera, takže budete mít jedinečný výhled na vodu a okolní přírodu.

Pro milovníky přírody je tu možnost kempování u jezera. Existuje několik kempovacích míst, která nabízejí základní vybavení jako toalety, sprchy a ohniště pro grilování. Tato možnost je ideální pro lidi, kteří chtějí zažít autentický venkovský zážitek a být blízko přírody.

Pro ty, kteří upřednostňují pohodlí a luxus, jsou tu také hotely a resorty v blízkosti jezera Nam Ngum. Tyto ubytovací zařízení nabízejí moderní vybavení, jako jsou bazény, wellness centra a restaurace. Mohou tak být skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a relaxační pobyt.

Když budete na Nam Ngum Lake, nezapomeňte si užít vodní aktivity, které jsou zde k dispozici. Můžete si vypůjčit kajak, paddleboard nebo loď a provádět celodenní výlety po jezeře. Pokud rádi rybaříte, jezero je také ideálním místem k prozkoumání svých dovedností.

Celkově je ubytování u jezera Nam Ngum Lake perfektní možností pro ty, kteří chtějí zažít nádhernou přírodu a zároveň si užít klidnou a relaxační atmosféru. Bez ohledu na to, zda preferujete kempování nebo bydlení v luxusním hotelu, zde najdete možnosti, které vyhovují vašim potřebám.


Letenka Laos Nam Ngum Lake


Letenka do jezera Nam Ngum v Laosu – nevšední zážitek na křišťálově čisté vodě

Pokud hledáte méně známá místa pro dovolenou, můžete svůj zrak obrátit k Asii a konkrétně Laosu. Tento země s bohatou historií a kulturou nabízí návštěvníkům mnoho zajímavostí a památek. Jedním z míst, které stojí za zhlédnutí, je jezero Nam Ngum, obklopené nádhernou přírodou a nabízející mnoho aktivit. Pokud váháte, jak se tam dostat, jednoduše si kupte letenku do Laosu.

Letenky do Laosu nabízí mnoho leteckých společností, z nichž si každý může vybrat tu, která mu nejvíce vyhovuje. Pokud jste již v Asii, můžete si zajistit letenku přímo do Vientianu, hlavního města Laosu. Odtud je to asi hodina jízdy na sever ke krásnému Nam Ngum jezeru.

Nam Ngum Lake se nachází asi 60 km severovýchodně od Vientianu, v provincii Vientiane. Jedná se o nádrž postavenou na řece Ngum, sloužící jako vodní zdroj pro přilehlé oblasti. Své jméno dostalo díky řece, která vede přímo do jezera.

Nam Ngum Lake je ideálním místem pro milovníky přírody a vodních sportů. Okolní hory a lesy nabízejí mnoho turistických tras pro milovníky turistiky. Pokud je vám více po duševním odpočinku, můžete si jen tak lehce ležet na pláži a relaxovat. Jezero Nabízí také mnoho aktivit na vodě, jako je například vodní lyžování, jízda na kajaku nebo rybaření.

Pokud do Laosu zamíříte právě kvůli Nam Ngum Lake, určitě navštivte i nedalekou přehradu, která se nachází v těsné blízkosti. Tuto přehradu můžete navštívit vyjížďkou na lodi, která vás okolo jezera zaveze k přehradě.

Vzhledem k tomu, že je Letenka do Laosu cenově dostupná, můžete si dovolit tuto krásnou destinaci na dovolenou s rodinou, přáteli nebo sám. Navíc, do Laosu se dostat není nijak komplikované, a protože tam není tolik turistů, jako v jiných oblastech Asie, budete mít zážitky a zážitky na místě zaručeně výjimečné a autentické.

Každá návštěva Laosu se vyznačuje nádhernými scenériemi, kultivovaným prostředím a fascinující kulturou a historií. Nam Ngum Lake je jen jedním z mnoha skvělých míst, které můžete navštívit v této nádherné zemi. Vydejte se na cestu do tohoto úžasného místa a zažijte úžasné dobrodružství, z nichž budete mít nezapomenutelné zážitky.


Dovolená Laos Nam Ngum Lake


Laos je země obklopená nádhernou přírodou a je ideálním místem pro dovolenou, zejména pro ty, kteří hledají klid a ticho. Nam Ngum Lake je jedním z nejkrásnějších míst v Laosu a díky svému krystalicky čistému vodě a nápaditým horizontům je oblíbeným turistickým cílem jádrem země.

Nam Ngum Lake je úžasným místem pro ty, kteří hledají přírodní krásu a klid. Nachází se v provincii Vientiane, asi 80 km západně od hlavního města a je obklopen zelenými kopcemi, ale také představuje jednu z nejprostornějších nádrží v Laosu.

Na Nam Ngum Lake si můžete vypůjčit loď nebo kánoi a plout po jeho krystalicky čisté vodě. Cesta na vodu vám umožní vidět oblast z jiného pohledu a najít skryté perly, které byste jinak přehlédli. Můžete se také vydat na rybaření a ulovit některý z druhů ryb, které obývají jezero.

Přestože jezero bylo vytvořeno přehradou na řece Nam Ngum, stále v sobě ukrývá velké množství přírodních krás. V okolí jezera jsou totiž pozoruhodné kopce a hory a velká část okolní krajiny je pokryta zelenými lesy. Existují zde taktéž nekonečné řady rýžových polí a malých vesnic s přátelskými místními obyvateli, kteří vás vítají.

Nam Ngum Lake rovněž nabízí skvělou možnost koupání a potápění. Voda je krásně čistá a křišťálově modrá. Pokud se podíváte do vody, můžete zahlédnout ryby a rybáře, jak rozdávají své sítě, aby si zajistili svůj pokrm na večer.

Mnoho turistů také využívá příležitosti k výletům do okolí Nam Ngum Lake. Můžete si naplánovat pěší výlet po horách, navštívit velký počet vesnic a měst v okolí nebo se prosedět na pláži.

Pokud se chcete vystřídat z města a užít si klid a ticho, Nam Ngum Lake je ideální místo pro vaši volnou dobu. Užijete si přírodu, pohodu a pokoj, jaké jinde na světě nenajdete.

Jsou to ideální místa pro každého, kdo hledá klid, pohodu a krásu přírody. Nam Ngum Lake vám umožní vychutnat si to nejlepší z Laosu - krásnou přírodu a přátelské obyvatele.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky