Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Kuba Playa Jibacoa

Ubytování Kuba Playa Jibacoa


Kuba je země s mnoha krásnými plážemi a úchvatnými přírodními scenériemi. Jednou z těchto skvostů je Playa Jibacoa, malebné letovisko ležící na severu ostrova.

Playa Jibacoa se nachází mezi Havana a Varaderem a je ideálním místem pro milovníky slunce, moře a relaxace. Toto útočiště nabízí nádherné bílé písečné pláže a křišťálově čisté vody Karibského moře. Kromě toho je zde zářivá korálová útesová bariéra, která je jednou z hlavních atrakcí pro potápěče a šnorchlaře.

Playa Jibacoa je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou. Narozdíl od přeplněných letovisek jako Varadero, zde najdete menší množství turistů a můžete si tedy užít skutečně odpočinkového a tichého pobytu. Existuje zde několik malých hotelů a rezortů, které nabízejí pohodlné ubytování přímo u pláže. Můžete si vybrat z široké škály možností, od levnějších hotelů až po luxusní all-inclusive rezorty.

Jedním z oblíbených ubytovacích zařízení je hotel Breezes Jibacoa, který nabízí vynikající služby a krásný výhled na oceán. Hotel má prostorné a pohodlné pokoje, venkovní bazén, restaurace a bary, kde si můžete vychutnat tradiční kubánskou kuchyni a exotické koktejly. Také zde najdete možnosti vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování, windsurfing a kajakování.

Další možností je hotel Memories Jibacoa, který je vhodný pro ty, kteří hledají relaxaci a aktivní dovolenou zároveň. Hotel má sportovní vybavení, jako posilovnu, tenisové kurty a plážový volejbal. Pokud se chcete zrelaxovat, můžete si dopřát lázně a masáže v hotelovém wellness centru. Memories Jibacoa také nabízí několik restaurací, bary a večerní zábavu.

Co se týče aktivity mimo hotel, Playa Jibacoa nabízí mnoho možností k prozkoumání okolní přírody. Můžete si naplánovat výlety do nedalekého národního parku Varahicacos, kde se nachází mnoho tropických rostlin a zvířat, jako například endemické kubánské obojživelníky. Další možností je výlet do tradičního kubánského města Matanzas, které je bohaté na historické památky, jako je například zřícenina zámečku Monserrate.

Playa Jibacoa je ideální destinací pro ty, kteří hledají klid a relaxaci daleko od turistického ruchu. Toto krásné letovisko na Kubě nabízí úchvatné pláže, křišťálově čistou vodu a okouzlující přírodní scenérie. Ať již se rozhodnete zůstat v luxusním rezortu nebo menším rodinném hotelu, určitě zažijete pohádkovou dovolenou na Playa Jibacoa.


Dovolená Kuba Playa Jibacoa


Kuba je jednou z nejatraktivnějších destinací v Karibiku a nabízí neuvěřitelnou kombinaci nádherných pláží, fascinující historie a bohaté kultury. Mezi mnoha oblíbenými kubánskými destinacemi je také Playa Jibacoa, malebný malý přímořský letovisko, které si zaslouží vaši pozornost.

Playa Jibacoa se nachází přibližně 60 kilometrů od hlavního města Havany a je ideální volbou pro ty, kteří touží po relaxačním pobytu na pláži, daleko od davů turistů. Toto přírodně krásné místo nabízí nádherné zlaté pláže omývané tyrkysovými vodami Karibiku. Pokud sníte o poklidném slunění na opuštěných plážích, pak je Playa Jibacoa tou pravou destinací pro vás.

Díky své izolované poloze si zde můžete užívat naprostého klidu a soukromí. Není to přeplněné turisty a při procházce podél pláže můžete obdivovat neporušenou přírodu a úchvatný výhled na moře. Pláže jsou čisté a dobře udržované, a to díky úsilí místních obyvatel, kteří si váží krásy svého prostředí.

Kromě relaxace na pláži je možné si zde užít i šnorchlování a potápění. V těchto vodách můžete objevovat úchvatný svět korálových útesů a barevných ryb. Pokud jste začátečník, můžete si najmout instruktora, který vás provede světem pod hladinou a naučí vás správnou techniku.

Další skvělou aktivitou je výlet do národního parku Hershey. Tento park se nachází nedaleko Playa Jibacoa a je ideálním místem pro milovníky přírody. Můžete zde procházet lesy, obdivovat vodopády a pozorovat místní rostliny a živočichy. Výlet do tohoto parku je určitě jednou z hlavních atrakcí tohoto místa.

Pokud jste zvídaví cestovatelé, měli byste navštívit také blízké město Havana. Tato historická metropole vám nabídne mnoho skvělých zážitků. Můžete si prohlédnout staré koloniální budovy, nádherné kostely a mnoho muzeí. Večeře v některém z místních restaurací doplňuje tento zážitek lahodnou kubánskou kuchyní a živou hudbou.

Playa Jibacoa je opravdu zvláštním místem, které stojí za návštěvu. Pokud hledáte klidnou a relaxační dovolenou, daleko od turistických davů, pak je tento kout na Kubě pro vás přesně to pravé. Zlaté pláže, tyrkysové vody a přírodní krásy vás jistě nadchnou a poskytnou vám nezapomenutelný zážitek.


Letenka Kuba Playa Jibacoa


Letenka na Kubu je pro mnoho cestovatelů celoživotním snem. Kuba spojuje řadu turistických atrakcí a krás, jako jsou Královské hory Sierra Maestra a šumivé vlny Karibského moře. Pokud jste cestovatel a hledáte nezapomenutelnou zkušenost, letenka na Kubu a pobyt na pláži Playa Jibacoa je tím, co potřebujete.

Playa Jibacoa se nachází na severovýchodním pobřeží Kuby, mezi Varaderem a Havanou. Pláž je malá a klidná, vzdálená pouhých 45 minut jízdy od letiště v Havaně. Pláž je omývaná průzračným mořem a lemovaná exotickou vegetací. Pokud chcete vědět, co znamená opravdová krása, potom pobyt na této pláži určitě nezklame.

Kromě plavání a opalování nabízí pláž několik možností pro rekreační aktivity. Můžete si pronajmout jízdní kolo a projet se po nádherné krajině, nebo si vzít potápěčské vybavení a podívat se do tajemného podmořského světa. Dalšími možnostmi jsou windsurfing, rybaření a jachting. Na pláži jsou také k dispozici stánky s občerstvením a suvenýry, kde si můžete koupit nějaký památeční předmět.

Pokud máte zájem o poznávání místní kultury a historie, můžete navštívit město Havana. Havana, hlavní město Kuby, je snem mnoha lidí po celém světě. Nabízí spoustu kulturních památek, jako jsou muzea, staré vily a koloniální památky. Havana je také domovem mnoha známých barů a restaurací, kde můžete ochutnat typické kubánské jídlo a nápoje.

Pokud jste letos ještě nevyužili možnost si zakoupit letenku na Kubu a pobýt na pláži Playa Jibacoa, pak byste to měli brzy napravit. Zážitek, který získáte, je jedinečný a nezapomenutelný. Na obzoru se již rýsuje další sezóna a cena letenek je ještě poměrně atraktivní. Proto neváhejte a naplánujte si svou vysněnou dovolenou na Kubě.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kuba Playa Jibacoa


Nejčastější dotazy a odpovědi pro Kuba Playa Jibacoa:

1. Jak se dostanu na Kubu do Playa Jibacoa?
- Nejjednodušší způsob je letecky přistát na letišti v Havaně, odkud je to přibližně hodinu jízdy autem do Playa Jibacoa.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity a atrakce v Playa Jibacoa?
- Playa Jibacoa je známá svými krásnými plážemi, vhodnými pro potápění, šnorchlování a relaxaci. Dalšími populárními aktivitami jsou vodní sporty, výlety na koních a procházky po okolní přírodě.

3. Kde se dá ubytovat v Playa Jibacoa?
- Ve městě je k dispozici několik hotelů a rekreačních center, které nabízejí ubytování pro turisty. Mezi nejpopulárnější patří Breezes Jibacoa a Memories Jibacoa.

4. Jaké je nejlepší období pro návštěvu Playa Jibacoa?
- Nejlepší období pro návštěvu Playa Jibacoa je od prosince do května, kdy je počasí stabilní a teploty jsou příjemné. Mimo toto období je možné zažít občasné deště a hurikány.

5. Jaké jsou možnosti stravování v Playa Jibacoa?
- V Playa Jibacoa najdete několik restaurací, které nabízejí různé kubánské a mezinárodní pokrmy. V místě jsou také k dispozici menší obchody, kde si můžete nakoupit potraviny a další nezbytnosti.

6. Jaké jsou požadavky na cestovní doklady pro cestu do Playa Jibacoa?
- Pro vstup na Kubu je nutné mít platný pas a turistickou kartu, kterou je nutné zakoupit před odletem. Je také doporučeno mít cestovní pojištění.

7. Jaké jsou doporučené vakcíny pro návštěvu Playa Jibacoa?
- Při cestě do Playa Jibacoa není vyžadováno žádné specifické očkování. Nicméně, doporučuje se zkontrolovat si vakcinaci proti běžným chorobám, jako je žloutenka A a B a tetanus.

8. Jaký je typický jazyk mluvený v Playa Jibacoa?
- Hlavním jazykem je španělština, ale mnoho lidí mluví také anglicky v turisticky orientovaných oblastech.

9. Jak je bezpečnost v Playa Jibacoa?
- Playa Jibacoa je obecně považována za bezpečnou oblast pro turisty. Nicméně, je důležité být obezřetný a dodržovat základní bezpečnostní opatření, jako například pečlivé sledování osobních věcí a vyhýbání se opuštěným oblastem v noci.

10. Mohu platit kreditní kartou v Playa Jibacoa?
- Některé hotely a obchody přijímají platby kreditními kartami, ale je doporučeno mít také hotovost pro případ nouze. Je také dobré vědět, že na Kubě je běžné, že některá zařízení mají problémy se sítí kreditních karet, takže je vždy dobré mít na paměti tento fakt.


Počasí Kuba Playa Jibacoa


Playa Jibacoa je malebné letovisko nacházející se na severu Kuby, v provincii Mayabeque. Oblast je známá svými nádhernými plážemi, tyrkysovým mořem a tropickou atmosférou. Kuba jako celek má tropické klima, což znamená, že i Playa Jibacoa zažívá horká léta a mírné zimy. Pojďme se podívat blíže na počasí v této oblasti.

Léto na Playa Jibacoa trvá od června do září a je charakterizováno vysokými teplotami a vysokou vlhkostí. Průměrné denní teploty se pohybují kolem 31 až 33 stupňů Celsia a teploty v noci se drží kolem 23 až 25 stupňů Celsia. Toto období je také nejvíce deštivé, ačkoli déšť obvykle přichází ve formě krátkých, intenzivních bouří, které rychle procházejí. Tyto tropické bouře jsou často doprovázeny blesky a hromy, ale nezůstávají obvykle dlouho.

Podzim (říjen a listopad) je stále teplý, ale deštivost se postupně snižuje. Teploty zůstávají na podobné úrovni jako v létě, ale v noci mohou být o něco nižší a pohybují se kolem 21 až 23 stupňů Celsia. Tento přechodný období je ideálním časem pro ty, kteří hledají méně turistické destinace a touží po klidném odpočinku na pláži.

Zima (prosinec až únor) je nejsušší a nejpříjemnější období na Playa Jibacoa. Teploty se pohybují kolem 26 až 28 stupňů Celsia ve dne a 18 až 20 stupňů Celsia v noci. Slunečné dny a mírné noční teploty vytvářejí ideální podmínky pro plážový odpočinek a vodní aktivity. Toto období je také výhodné pro potápění a šnorchlování, protože moře je během těchto měsíců klidnější a voda je průzračná.

Jarní období (březen a duben) přináší horké teploty, které se pohybují kolem 30 až 32 stupňů Celsia ve dne a 22 až 24 stupňů Celsia v noci. Vlhkost se začíná zvyšovat, což může způsobit občasné tropické bouře. Nicméně, ty jsou obvykle krátkodobé a nedestruktivní.

Ve vzhledem k celoročnímu teplému počasí je Playa Jibacoa vhodným místem pro plážové dovolené a vodní aktivity po celý rok. Budete si užívat slunečného počasí, teplého moře a nádherného prostředí plného palmových stromů a exotických květin. Pouze si přivezte opalovací krém, ochrannou pokrývku hlavy a dostatek tekutin, abyste se ochránili před přílišným sluncem a udrželi se hydratovaní během svého pobytu na pláži.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky