Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Kostarika Playa Tambor

Počasí Kostarika Playa Tambor


Kostarika je známá svou bohatou přírodou, tropickými plážemi a krásným počasím. Playa Tambor, nacházející se na pobřeží zálivu Nicoya, je jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou v této středoamerické zemi. Jeho jedinečné mikroklima a příjemné teploty tvoří ideální podmínky pro relaxaci a aktivní trávení času.

Playa Tambor se nachází na západním pobřeží Kostariky, což znamená, že zde panuje tropické podnebí. Průměrná roční teplota se pohybuje kolem 27 stupňů Celsia a téměř po celý rok zde svítí slunce. Jádro turistické sezóny je v období sucha, které trvá od prosince do dubna. Během těchto měsíců se zde nejčastěji setkáte s vysokými teplotami a minimálním množstvím srážek.

Během období sucha je Playa Tambor ideálním místem pro milovníky pláže a vodních sportů. Teplota oceánu dosahuje až 28 stupňů Celsia, což je vyhledávaná teplota pro surfování, potápění nebo jachting. Mořská voda je čistá a průzračná, což se stává inspirací pro snorklování a potápění. Zdejší korálové útesy jsou domovem pro různé druhy ryb a mořských živočichů.

I když je období sucha nejlepší čas pro návštěvu Playa Tamboru, i mimo něj zde panuje příjemné počasí. Během února až dubna se srážky téměř vylučují, ale většina ostatních měsíců má stále slunné počasí, s odpoledními lijáky jako typickým denním jevem. Tato období jsou navíc klidnější a méně turistická, což znamená více prostoru a soukromí na pláži.

Playa Tambor je v obklopena bujnou přírodou a půvabnou krajinou. Kolem pláže se nachází tropické lesy, které jsou domovem pro širokou škálu druhů rostlin a zvířat. Častými obyvateli této oblasti jsou například opice nebo papoušci, kteří jsou vidět v blízkosti pláže. Pozorování zvířat a procházky v přírodě jsou proto dalšími populárními aktivitami v Playa Tamboru.

Zkrátka, počasí v Playa Tamboru je typické pro tropické klima s vysokými teplotami a slunečnými dny po většinu roku. Bez ohledu na to, kdy se rozhodnete tuto krásnou pláž navštívit, určitě si zde užijete teple a přírodu Kostariky ve své plné kráse.


Dovolená Kostarika Playa Tambor


Pokud hledáte tropický ráj pro svou další dovolenou, může být Kostarika tou správnou volbou. Země je známá svými plážemi, tropickými deštnými lesy a různými druhy živočichů, což vše můžete zažít na pláži Tambor.

Playa Tambor se nachází v zálivu Bahía Ballena na jihozápadě Kostariky a je oblíbená turisty pro svou slunečnou krajinu a modrou vodu. Pláž je asi 1,5 kilometru dlouhá a nabízí mnoho aktivit jako surfování, potápění, rybaření a jízdu na koni.

Jednou z nejzajímavějších aktivit na Playa Tambor je pozorování delfínů a velryb. V blízkosti pláže žije velké množství delfínů a během plavební sezony lze vidět i migraci velryb. Pro turisty jsou k dispozici lodě a lodní výlety pro pozorování těchto mořských zvířat.

Pro ty, kteří chtějí relaxovat na pláži, Playa Tambor nabízí krásné a nekonečné písečné pláže. Voda je mělká a teplá, ideální pro koupání a slunění. Navíc zde najdete několik stánků s občerstvením a restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční kostarickou kuchyni.

Pro aktivní dovolenou jsou k dispozici také mnohé turistické trasy a stezky. Národní park Cabo Blanco leží v blízkosti pláže a nabízí nádherné procházky v deštném lese plném živočichů. Další stezka je přes poloostrov Nicoya, kde můžete navštívit mnoho vesnic a odpočinout si v klidném prostředí.

Pokud chcete zažít něco zcela odlišného, doporučujeme si zajít na Tropický zmrzlina, což je přívětivá organizace, která nabízí návštěvníkům ukázkové centrum turistické farmy s dobytkem a produkci nádherné denní zmrzliny z přírodních produktů.

Playa Tambor je perfektním místem pro dovolenou pro ty, kteří hledají zábavu a relaxaci pod sluncem. Kostarika nabízí čisté pláže, turistické stezky a vynikající kuchyni, což jsou jen některé z mnoha důvodů, proč byste si měli pláž Tambor nechat ujít. Sami to musíte zažít, protože slova opravdu nevystihují krásu tohoto místa.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Playa Tambor


1. Jak se dostanu z letiště do Playa Tambor v Kostarice?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat z letiště do Playa Tambor, je jet taxíkem nebo pronajmout si auto. Alternativně můžete také využít autobusovou dopravu.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity a atrakce v Playa Tambor?
Odpověď: V Playa Tambor můžete vyzkoušet různé vodní aktivity, jako je potápění, šnorchlování, rybolov nebo kajakování. Další populární aktivity zahrnují golf, projížďku na koni a procházku v přírodě.

3. Kde se nachází nejlepší místa k potápění v Playa Tambor?
Odpověď: Nejlepší místa k potápění v Playa Tambor se nacházejí v zálivu Tambor, který je domovem mnoha druhů ryb a korálů. Můžete si také vychutnat potápění v nedalekých ostrovech Isla Tortuga a Isla Cedros.

4. Existují v Playa Tambor nějaké dobré restaurace?
Odpověď: Ano, v Playa Tambor najdete několik dobrých restaurací, které nabízejí širokou škálu mořských plodů, tradiční kostarickou kuchyni a mezinárodní pokrmy. Některé populární restaurace zahrnují Restaurante Tambor Tropical, El Sano Banano Restaurant a Las Brisas Restaurant.

5. Můžete doporučit nějaké dobré hotely nebo ubytování v Playa Tambor?
Odpověď: V Playa Tambor najdete různé možnosti ubytování, včetně hotelů, resortů a pronájmu domů. Některé doporučené možnosti zahrnují Tango Mar Beachfront Boutique Hotel & Golf Resort, Barceló Tambor Beach a Casa Chameleon Hotel.

6. Jaká je nejlepší doba k návštěvě Playa Tambor v Kostarice?
Odpověď: Nejlepší doba k návštěvě Playa Tambor je v období sucha, které trvá od prosince do dubna. Během tohoto období je nejstabilnější počasí, teploty jsou příjemné a srážky jsou minimální.

7. Jak se dá nejlépe prozkoumat příroda v okolí Playa Tambor?
Odpověď: Existuje několik způsobů, jak prozkoumat přírodu v okolí Playa Tambor. Můžete si například zajít na procházku přírodními stezkami v parku Curú Wildlife Refuge, vyzkoušet zip-linové dobrodružství v Montezuma Canopy Tour nebo navštívit rezervace Cabo Blanco, kde se nachází mnoho druhů ptáků a zvířat.

Toto jsou pouze některé z nejčastějších dotazů a odpovědí týkajících se Playa Tambor v Kostarice. Pokud máte další dotazy, neváhejte se zeptat.


Ubytování Kostarika Playa Tambor


Kostarika je malebná země ve Střední Americe, kterou obklopuje Tichý oceán a Karibské moře. Je známá svou bohatou biodiverzitou, nádhernými plážemi a přátelskými obyvateli. Mezi jedno z nejoblíbenějších turistických míst v Kostarice patří Playa Tambor, která se nachází na poloostrově Nicoya.

Playa Tambor je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou na pláži. Díky svému odlehlému umístění a nízkému turistickému provozu zde můžete zažít opravdový pocit soukromí a poklidu. Pláže jsou zde nádherně písčité, lemované palmami a omývané azurovým oceánem.

Tambor je také výborným místem pro milovníky přírody. Nedaleko se nachází národní park Curu, kde můžete pozorovat mnoho druhů tropických rostlin a zvířat, včetně opic, leguánů a pestrobarevných ptáků. Další zajímavou lokalitou je Ostrov Tortuga, který je domovem velkého množství korálů a tropických ryb, ideálním místem pro potápění a šnorchlování.

Pokud hledáte ubytování na Playa Tambor, máte několik možností. Většina hotelů a resortů se nachází přímo na pláži, což umožňuje snadný přístup k moři a nádhernému výhledu. Některé z těchto zařízení nabízejí také bazény, restaurace, lázně a další vybavení, které Vám zajistí pohodlný a relaxační pobyt.

Playa Tambor je také skvělou destinací pro golfisty. Zdejší golfový klub je známý svými krásnými hřišti a nádhernými výhledy na moře. Po náročném dni na hřišti si můžete odpočinout na pláži nebo v jednom z místních barů a restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční kostarickou kuchyni.

V neposlední řadě, Kostarika je také známá svými adrenalinovými zážitky. Na Playa Tambor můžete vyzkoušet různé vodní aktivity, jako je surfování, windsurfing, kajak a rybaření. Pokud hledáte exotickou dovolenou plnou dobrodružství, Playa Tambor je ideální destinací pro vás.

Playa Tambor je jedinečným útočištěm pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou na pláži. S nádhernými plážemi, bohatou přírodou a adrenalinovými zážitky je to místo, které stojí za návštěvu. Nechte se okouzlit krásou Kostariky a objevujte její skrytá kouzla na Playa Tambor.


Letenka Kostarika Playa Tambor


Pokud hledáte exotickou destinaci pro svou příští dovolenou, neváhejte se podívat na letenky do Kostariky a objevte krásy Playa Tambor. Tato malebná plážová destinace se nachází v srdci poloostrova Nicoya a nabízí návštěvníkům úchvatnou kombinaci bílých písečných pláží, azurového oceánu a tropické přírody.

Playa Tambor je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci na pláži. Zdejší pláže jsou zpravidla téměř prázdné a umožňují vám pohodlně si lehnout na lehátko, rozprostřít ručník a vychutnat si sluneční paprsky. Pokud se rádi věnujete vodním sportům, můžete zde zaplavat, potápět se nebo surfovat na drsných vlnách Pacifiku.

Pro ty, kteří si chtějí užít přírodu a objevovat nová místa, je v okolí mnoho možností. Můžete navštívit přírodní rezervace a chráněná území, kde se budete moci setkat se zvířaty jako je nosatce, opice, nebo různými druhy volavek. Tato oblast je také domovem mnoha druhů barvitých ryb a korálů, což umožňuje fantastické mořské potápění.

Pro ty, kdo se zajímají o místní kulturu a historii, je zde také mnoho možností. Můžete navštívit archeologické naleziště Guayabo, které je považováno za nejvýznamnější prekolumbovské naleziště v zemi. Zde se dozvíte o životě původních obyvatel Kostariky a jejich kulturním odkazu.

Kromě přírodního a kulturního bohatství nabízí Playa Tambor také výbornou gastronomii. Můžete ochutnat místní speciality jako je ceviche, pikantní fazolové pokrmy nebo čerstvé mořské plody. Nezapomeňte si vychutnat i výborné kávové zrna Kostariky, která jsou známá po celém světě.

Abyste se dostali do tohoto ráje, je nejlepší si zakoupit letenky do kostarického města San José a odtud pokračovat na Tambor vnitrostátním letem. Letenky do Kostariky můžete získat za dostupné ceny, zejména pokud plánujete svou dovolenou dopředu.

Playa Tambor je jednou z těch destinací, které vám skutečně ukážou, co Kostarika nabízí. Pohodlné letenky, úchvatné pláže, bohatá příroda a skvělá kuchyně - to vše najdete na této malebné pláži. Jestliže se chcete odpočinout a uniknout každodennímu stresu, není nic lepšího, než využít příležitosti a navštívit toto tropické rájové místo.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky