Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Jamajka Black River Safari

Letenka Jamajka Black River Safari


Jamajka, známá svou bohatou kulturou, krásnými plážemi a relaxačním životním stylem, je oblíbeným cílem pro milovníky exotického dobrodružství. Jednou z atraktivit, kterou toto karibské ráj nabízí, je Black River Safari.

Black River Safari je unikátní zážitek, který vám umožní objevit nádhernou Jamajku z jiného pohledu. Tato letenka vás vezme na fascinující plavbu po černé řece, která je nejdelší na Jamajce a protéká národním parkem Great Morass.

Po příjezdu na letiště v Montego Bay vás čeká krátký přelet do nedalekého města Black River, které je bránou do této jedinečné přírodní rezervace. Zde potkáte přátelské a zkušené průvodce, kteří vás provedou touto dobrodružnou cestou.

Vaše cesta začne, jakmile se usadíte na palubě místních člunů. Tyto malé lodě jsou speciálně navrženy tak, aby proklouzly úzkými průplavy a navigovaly přes rozlehlou močál, která je domovem mnoha druhů fauny a flóry.

Během své plavby po černé řece se setkáte s jedním z nejpozoruhodnějších obyvatelů tohoto místa - krokodýly. Jamajské krokodýly, také nazývané americkými krokodýly, jsou jedním z největších atrakcí této plavby. Průvodci mají dlouholeté zkušenosti a vědí, kde tyto ohrožené druhy najít a jak se s nimi bezpečně a respektovatelně setkat.

Během setkání s krokodýly vás průvodci provedou jejich ekologií a poskytnou více informací o jejich životech. Budete mít možnost vidět je ve svém přirozeném prostředí, jak plavou ve vodě či se opalují na slunci.

Ale Black River Safari není jen o krokodýlech. Během vaší plavby budete moci pozorovat i další druhy ptáků, želv nebo vodních hadů, které obývají toto prostředí. Budete fascinováni krásou a bohatstvím jamajské přírody.

Po skončení plavby se můžete těšit na osvěžující procházku národním parkem Great Morass. Tento unikátní močál je domovem vzácných rostlin a dalších živočichů. V průběhu procházky vás průvodci seznámí s rostlinným a živočišným světem Jamajky a odpoví na vaše dotazy.

Black River Safari je jedinečnou příležitostí pro všechny, kteří hledají dobrodružství a touží po setkání s divokou přírodou. Letenka na Jamajku vás zavede do této krásné oblasti, kterou je Black River Safari, a nabídne vám nezapomenutelný zážitek.

Takže jestliže jste plni zvědavosti a toužíte po nových a vzrušujících zážitcích, neváhejte a vyzkoušejte Black River Safari na Jamajce. Tento letenka vás odvede do úžasného světa přírody, který jinak nemáte možnost zažít.


Dovolená Jamajka Black River Safari


Jamajka je ostrov v Karibiku, který je známý svými krásnými plážemi, přátelskými lidmi a bohatou kulturou. Jedním z nezapomenutelných zážitků, který můžete na Jamajce zažít, je výlet na Black River Safari.

Black River Safari je výlet do jihozápadní části Jamajky, která je domovem jedné z nejdelších řek na ostrově - řeky Black River. Tato řeka je přirozeným útočištěm pro mnoho druhů živočichů, včetně vzácných krokodýlů.

Během výletu dostanete možnost vidět tyto ohromující tvory zblízka. Výlety jsou prováděny malými loděmi, které vás vezmou na projížďku po soustavě kanálů a mangrovových bažin. Během plavby zkušení průvodci vám poskytnou informace o místním ekosystému a ukáží vám nejen krokodýly, ale také ptáky a další zvířata, která žijí v této oblasti.

Nenechte se však krokodýlym příliš vystrašit, zdejší krokodýli jsou dobře uzpůsobení na přítomnost lidí a neočekáváte od nich žádné nebezpečí. Mnoho z nich se dokonce nechá krmit kusy masa z rukou průvodců, takže si můžete udělat nezapomenutelnou fotku, jak krmičem krokodýlů.

Black River Safari je také skvělou příležitostí k prozkoumání jamajské přírody. Během plavby budete projet kolem nádherných mangrovových lesů, což je jedinečný ekosystém, který je domovem pro řadu endemických rostlin a živočichů. Tato oblast je také proslulá svými krásnými vodopády a jeho okolními zdmi z popelavého vápence. Je to ideální místo pro ty, kteří mají rádi přírodu a chtějí zažít něco opravdu jedinečného.

Výlet na Black River Safari je doporučován jako celodenní výlet, který můžete zařadit do plánu na Jamajce. Můžete si vybrat z mnoha turistických společností, které nabízejí tyto výlety a všechny mají zkušené průvodce, kteří se postarají o vaše pohodlí a bezpečí.

Než se vydáte na výlet, nezapomeňte si vzít pohodlné oblečení, obuv vhodnou do vody, sluneční brýle, opalovací krém a dostatek vody. Buďte připraveni také na občasný déšť, protože Jamajka je známá svou tropickou klimou.

Black River Safari vás provede tím nejlepším, co jamajská příroda nabízí. Pojďte si vychutnat jedinečný zážitek na krásné řece Black River a objevte tajemství tohoto fascinujícího ekosystému.


Počasí Jamajka Black River Safari


Jamajka, karibský ostrov plný palmových stromů a bílých pláží, je známá svým tropickým podnebím. Je to jedno z nejteplejších míst na světě s průměrnou teplotou kolem 30 ° C. Vysoká vlhkost vzduchu a slunné počasí jsou zde běžnými jevy. Nicméně, poblíž města Black River na jihozápadě ostrova se nachází jedno odlišné místo, známé jako Black River Safari, které zcela změní vaši představu o jamajském počasí.

Black River Safari je vyhlášená turistická atrakce, která nabízí jedinečnou přírodní zkušenost. Během této plavby po řece Black River budete mít možnost vstoupit do srdce bujné tropické džungle a setkat se s místními obyvateli - krokodýly.

Počasí zde se může trochu lišit od zbytku ostrova. Tato oblast je ovlivněna vlhkostí z řeky a se svojí hustou vegetací si udržuje nižší teploty než okolní oblasti. Teploty se zde pohybují mezi 26 ° C až 28 ° C. Vzhledem k tomu, že Black River Safari leží v deštném lesu, měli by návštěvníci očekávat pravidelné srážky. Nejvíce dešťových srážek zde připadá na období deště v Jamajce, které se pohybuje od května do listopadu. Proto je doporučeno mít na paměti déšť při plánování návštěvy této atrakce.

Navzdory možným dešťovým srážkám je Black River Safari stále lákadlem pro mnoho turistů, kteří chtějí zažít autentickou jamajskou přírodu. Během plavby po řece budete mít možnost obdivovat tropické rostliny, stromy a divokou zvěř, kterou ostrov nabízí. Zejména ale můžete sledovat krokodýly, kteří se zde pohybují volně.

Oblast kolem řeky Black River je domovem ohrožených krokodýlů jamajských. Tato chráněná oblast poskytuje turistům možnost vidět tyto fascinující tvory zblízka. V průběhu plavby budete mít možnost spatřit krokodýly, které se někdy vyhřívají na slunci na břehu, nebo se pohybují pod vodou v jejich přirozeném prostředí. Průvodci vás budou informovat o krokodýlech a práci, kterou konají pro jejich ochranu.

Black River Safari je jedinečným místem, kde se spojuje bujná zeleň, místní fauna a jedinečná jamajská kultura. Nesmí se vynechat při návštěvě Jamajky, zejména pro ty, kteří chtějí zažít více než jen slunce a pláže. Buďte připraveni na tropické počasí, ale nechte se okouzlit přírodním bohatstvím Black River Safari.


Ubytování Jamajka Black River Safari


Pokud hledáte jedinečné a nezapomenutelné zážitky během svého pobytu na Jamajce, pak byste měli určitě navštívit Black River Safari, která se nachází na jihu ostrova.

Během této jedinečné expedice se vypravíte na loď, která vás zavede do srdce jednoho z největších a nejsledovanějších mangrovníkových soustav v Karibiku, kde budete mít možnost vidět unikátní faunu a floru místních mokřadů.

Během této dvouhodinové plavby budete moci pozorovat mnoho druhů zvířat, jako jsou krokodýli, aligátoři, bobři, hadi, ptáci a mnoho dalších. Průvodce vás provede celou cestou a poskytne vám mnoho zajímavých informací o místní přírodě.

Pro ty, kteří chtějí prožít ještě intenzivnější zážitek, je možné také zajít do místního mokřadu a navštívit jednu z přirozených děr v zemi, které se nachází v blízkosti řeky. Tato část výletu je spojena s adrenalinem a dojmy, které navždy utkví v paměti.

A pokud stále hledáte místo, kde byste mohli přenocovat přímo v blízkosti Black River Safari, pak byste se měli podívat na nabídky místních hotelů a ubytování. Vzhledem k tomu, že se tato oblast nachází mimo turistické trasy, je zde mnoho skvělých možností pro ty, kteří chtějí zažít pravou jamajskou kulturu a atmosféru.

Všechny tyto faktory se napojují na nezapomenutelný zážitek, který je těžké najít jinde. Pokud tedy plánujete návštěvu Jamajky, nezapomeňte zařadit Black River Safari na seznam věcí, které byste chtěli vidět a zážít.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Black River Safari


1) Jak dlouho trvá plavba po řece Black River?

Plavba trvá přibližně hodinu a půl.

2) Jak často probíhají plavby po řece Black River?

Plavby probíhají každý den od 9:00 do 16:00 hodin s průjezdy každých 30 minut.

3) Jak vypadá zvířecí život na březích řeky Black River?

Na březích řeky Black River se můžete setkat s krokodýly, rybami, ptáky a dalšími živočichy.

4) Je potřeba se přihlásit dopředu na plavbu?

Předem se není nutné přihlásit, ale doporučujeme to kvůli zajištění místa na lodi.

5) Jaká je cena plavby?

Cena plavby se pohybuje okolo 20 USD na osobu.

6) Může se na lodi platit kreditní kartou?

Ano, většina lodí přijímá platby kreditní kartou, ale doporučujeme mít s sebou hotovost.

7) Je možné si na lodě najmout průvodce?

Ano, je možné si najmout průvodce, který vám pomůže s identifikací zvířat a poskytne vám více informací o řece Black River.

8) Jak se dostanu k řece Black River?

Nejlépe se k řece Black River dostanete autem, ale je také možné jet autobusem nebo taxi.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky