Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Gruzie Bakuriani Ski Resort

Letenka Gruzie Bakuriani Ski Resort


Gruzínské Bakuriani Ski Resort: Skvělé destinace pro milovníky lyžování

Gruzie je země bohatá na krásnou přírodu, pohostinné lidi a fascinující kulturu. Turisté z celého světa sem přicházejí objevovat jedinečné horizonty Kavkazu, ale Gruzie nabízí také fantastické lyžařské středisko Bakuriani Ski Resort pro milovníky zimního sportu.

Bakuriani, nacházející se v Západní Gruzii, je malé horské lyžařské středisko, které se nachází v nadmořské výšce 1 700 metrů. Díky své poloze uprostřed krásných kavkazských hor a svému mírnému podnebí je Bakuriani ideálním místem pro rodiny a začínající lyžaře.

Přístup k lyžařským tratím je velmi jednoduchý. Bakuriani Ski Resort je vzdáleno pouhých 180 kilometrů od hlavního města Tbilisi, což je asi dvou a půl hodinová jízda autem. Je také dobře spojeno s dalšími městy v Gruzii a zájezdy sem se staly čím dál oblíbenějšími.

Areál lyžařského střediska Bakuriani nabízí šest různých tratí, které splňují veškeré požadavky lyžařů, od začátečníků po zkušené profesionály. Existuje také možnost pronájmu vybavení pro ty, kteří nemají vlastní, a tak si může každý užít nezapomenutelného zážitku na svahych. Pokud jste začátečník, můžete se přihlásit na lyžařskou lekci s instruktory, kteří vás naučí základní techniky a pomohou vám se zdokonalit.

Bakuriani Ski Resort je vhodné pro rodiny s dětmi a nabízí také speciálně vyhrazené prostory a aktivity pro nejmenší návštěvníky. Děti si zde mohou hrát na sněhu, navštívit dětskou lyžařskou školu nebo se vydat na jízdu na saních.

Středisko nenabízí pouze skvělé lyžování, ale také další rekreační aktivity. V okolí lze provozovat snowboarding, sáňkování, procházky na sněžnicích a procházky po okolních kopcích. Kromě toho je možné navštívit lyžařské skoky a sáněnářské dráhy v blízkém městě Borjomi, známém svými léčivými minerálními prameny. Nezapomenutelný zážitek je také projížďka na koňském povozu, který je typický pro tento region.

Pokud plánujete navštívit Gruzii, nezapomeňte zahrnout návštěvu lyžařského střediska Bakuriani Ski Resort do svých plánů. Krásná horská krajina, vynikající podmínky pro lyžování a ještě lepší pohostinnost místních lidí zpříjemní váš pobyt a poskytnou vám jedinečné zážitky. Nezapomeňte si také zabalit teplé oblečení, protože Gruzie je známá svými chladnými zimami, ale slibuje také teplo a srdečnost místních obyvatel.

Takže neváhejte a přijeďte objevit Gruzii a Bakuriani Ski Resort, ideální místo pro lyžování a relaxaci. Vaše dovolená v této krásné zemi bude obohacena o zážitky, které vám budou ještě dlouho vyvolávat úsměv na tváři.


Ubytování Gruzie Bakuriani Ski Resort


Bakuriani Ski Resort je jedním z nejoblíbenějších lyžařských středisek v Gruzii. Nachází se v regionu Samcche-Džavachetie mezi horami Kavkazu, pouze 170 kilometrů od Tbilisi, hlavního města Gruzie. Toto nádherné horské letovisko je známé svou překrásnou přírodou, horským charakterem a skvělými lyžařskými svahy.

Bakuriani Ski Resort je ideálním místem pro lyžaře všech úrovní dovedností. Nabízí řadu tratí vhodných jak pro začátečníky, tak i pro zkušené lyžaře. Celková délka sjezdových tratí dosahuje téměř 40 kilometrů, přičemž nejdelší sjezdovka měří více než 4 km. Svahy jsou dobře udržované a vybavené moderními lanovkami a vleky.

V Bakuriani Ski Resort se navíc pravidelně konají mezinárodní lyžařské závody, které přitahují některé z nejlepších lyžařů z celého světa. Toto je skvělá příležitost pro návštěvníky, aby se podívali na ty nejlepší ve svém oboru a užili si jedinečnou atmosféru závodního prostředí.

Pokud hledáte ubytování v Bakuriani Ski Resort, nebudete zklamáni. V okolí střediska se nachází celá řada hotelů, penzionů a apartmánů. Můžete si vybrat ubytování přímo na svahu, a tak doslova vykročit ze dveří a být ihned připraven na lyže. Některé hotely nabízejí také sauny, bazény a další relaxační služby, které pomohou po náročném dni na svahu.

Bakuriani Ski Resort není jen o zimních sportech. V létě se zde můžete projít po malebných lesních stezkách, projet se na kole či na koni a obdivovat krásnou přírodu. K dispozici je také golfové hřiště a možnost rybaření. Díky své poloze v horském regionu je Bakuriani Ski Resort ideálním místem i pro ty, kteří chtějí relaxovat a odpočívat od každodenního shonu města.

Pro milovníky kultury a historie je v okolí střediska mnoho zajímavých míst k prozkoumání, včetně kláštera Timotesubani a pevnosti Rabati. Gruzínská kuchyně je také velmi chutná a autentická. Můžete ochutnat tradiční gruzínské pokrmy, jako je khachapuri (sýrový chléb) a chinkali (plněné knedlíky).

Bakuriani Ski Resort je skvělým místem pro celoroční dovolenou, kde se můžete věnovat oblíbeným zimním sportům nebo si užít krásnou přírodu. Bez ohledu na roční období si zde každý najde to svoje. Ať už jste lyžař nebo jen hledáte klidnou destinaci pro relaxaci, Bakuriani Ski Resort vám zaručeně uspokojí všechna očekávání.


Dovolená Gruzie Bakuriani Ski Resort


Bakuriani Ski Resort v Gruzii je skvělým místem pro lyžování a sněžné radovánky v malé, ale malebné oblasti. Bakuriani Ski Resort se nachází v nadmořské výšce 1700 metrů nad mořem v Gölemské oblasti, což je asi 170 km od hlavního města Tbilisi.

Bakuriani Ski Resort je populárním místem pro zimní dovolené a nabízí mnoho aktivit, včetně lyžování, snowboardingu, boby, saní a jízdy na koních. Oblast je ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro zkušené lyžaře.

Lyžování je hlavní aktivitou v Bakuriani Ski Resort. Resort má deset sjezdovek, které nabízejí různé úrovně obtížnosti. Nejdelší sjezdovka má délku více než 4 km. Návštěvníci si mohou půjčit potřebné vybavení v některé z místních půjčoven a mohou si najmout také instruktora, pokud si přejí zdokonalit své lyžařské techniky.

Kromě lyžování si návštěvníci mohou užít i další aktivity. V Bakuriani Ski Resort jsou k dispozici saně a boby a místní horský potok je ideální pro bruslení na ledě. Také je možné absolvovat projížďku na koni a nebo se zúčastnit tradiční gruzínské kuchyně.

Bakuriani Ski Resort nabízí hotelové a apartmánové ubytování, ale také je k dispozici mnoho levných a příjemných penzionů a hostinců.

Celkově je Bakuriani Ski Resort skvělým místem pro dovolenou v Gruzii. Nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu a je ideální pro lyžování a další zimní radovánky. Navštivte tuto malebnou oblast a užijte si nezapomenutelnou zimní dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Gruzie Bakuriani Ski Resort


1. Jak se dostat do Gruzie Bakuriani Ski Resort?
Odpověď: Bakuriani Ski Resort se nachází přibližně 180 km od hlavního města Tbilisi. Nejjednodušší způsob, jak se tam dostat, je letecky přiletět do letiště v Tbilisi a pak pokračovat autobusem, taxíkem nebo pronajatým vozem na cestu do Bakuriani.

2. Kdy je nejlepší čas navštívit Gruzii Bakuriani Ski Resort?
Odpověď: Nejlepší čas navštívit Bakuriani Ski Resort je v zimě, od prosince do března. V tomto období je tam dostatek sněhu a všechny sjezdovky jsou otevřené pro lyžování a snowboarding.

3. Jaké lyžařské tratě Bakuriani Ski Resort nabízí?
Odpověď: Bakuriani Ski Resort nabízí různé lyžařské tratě pro různé úrovně dovedností. Jsou zde tratě vhodné pro začátečníky, středně pokročilé i profesionální lyžaře. Celkem je k dispozici přibližně 20 km tratí.

4. Má Bakuriani Ski Resort vybavení k pronájmu?
Odpověď: Ano, ve středisku je možné si pronajmout veškeré potřebné vybavení pro lyžování nebo snowboarding, včetně lyží, snowboardů, bot a helmy. Je také možné si pronajmout lyžařské brýle a oblečení.

5. Existují ve středisku instruktoři pro lyžování?
Odpověď: Ano, v Bakuriani Ski Resort jsou k dispozici instruktoři lyžování, kteří mohou poskytnout výuku a lekce jak pro začátečníky, tak pro ty, kteří si chtějí vylepšit své dovednosti. Je nutné si však lekci dopředu rezervovat.

6. Jaké další aktivity mohu v Bakuriani Ski Resort podniknout kromě lyžování?
Odpověď: Kromě lyžování můžete v Bakuriani Ski Resort využívat i další aktivity, jako je snowboarding, sáňkování, jízda na sněžných skútrech a procházky po okolí.

7. Existují ve středisku restaurace a ubytování?
Odpověď: Ano, v Bakuriani Ski Resort jsou k dispozici restaurace a ubytovací možnosti pro návštěvníky. Můžete si vybrat z různých hotelů, chalup a apartmánů, které jsou umístěny v blízkosti sjezdovek.

8. Jak dlouho trvá výcvik na lyžích?
Odpověď: Trvání výcviku na lyžích závisí na jednotlivci. Obvykle se lekce lyžování pohybují mezi 1-2 hodinami denně a mohou trvat několik dní, než začátečníci získají důvěru ve své dovednosti.

9. Je nutné si rezervovat skipas předem?
Odpověď: Doporučuje se si skipas rezervovat předem, zejména v případě návštěvy v hlavních obdobích. To vám zajistí přístup na sjezdovky a zamezí zbytečnému čekání.

10. Jaké jsou teploty v Bakuriani Ski Resort během zimy?
Odpověď: Teploty v Bakuriani během zimy se pohybují mezi -5°C až -10°C ve dne a -10°C až -20°C v noci. Je důležité být připraven na studené podmínky a obléknout se do teplého a vhodného oblečení.


Počasí Gruzie Bakuriani Ski Resort


Bakuriani Ski Resort leží v srdci Gruzie a je jedním z nejvýznamnějších turistických cílů v této oblasti. Toto horské letovisko je ideální pro milovníky zimních sportů, jako jsou lyžování, snowboarding a další outdoorové aktivity. Určitě by mělo být na seznamu míst, které chcete navštívit při své návštěvě Gruzie.

Počasí v Bakuriani Ski Resort je ohromující. V zimních měsících, od listopadu do března, zde panuje mrazivé podnebí s teplotami od -5 až do -20°C. Místy zde můžete očekávat silné sněhové vločky hloubky 30 cm, což je ideální pro lyžování a další outdoorové aktivity.

Mnoho turistů si užívá denní lyžování na mnoha sjezdovkách v Bakuriani Ski Resort. Tyto sjezdovky jsou vhodné pro jak začínající lyžaře, tak i pro ty, kteří už mají zkušenosti s tímto sportem. Zařízení pro lyžování jsou špičková, zahrnují například vleky, lanové dráhy, lyžařské školy a mnoho dalšího. Je to ideální místo pro ty, kteří se chtějí naučit lyžovat nebo zlepšit své stávající dovednosti.

Okolí Bakuriani Ski Resort nabízí také mnoho skvělých aktivit pro turisty, kteří se rádi vydávají na procházky po okolních horách. Můžete si například užít horskou turistiku nebo jízdu na koni. Několik turistických stezek nabízí ojedinělý výhled na krásnou přírodu, která vás okouzlí.

Bakuriani Ski Resort je také známý svými topidelnými koupelemi, což je skvělý způsob, jak si užít chvíle odpočinku po celodenním lyžování nebo turistice. Tyto koupele jsou ideální pro ty, kteří hledají teplo a relaxaci. Můžete si zde užít krásné výhledy na okolní hory a zároveň si užít pohodu a relaxaci.

Celkově lze říci, že počasí v Bakuriani Ski Resort je ideální pro lyžování, snowboarding a další winterové aktivity. Je to skvělé místo pro ty, kteří chtějí strávit zimní dovolenou v krásné krajině plné zábavy a relaxace. Pokud se tedy chystáte na návštěvu Gruzie, určitě zamířete do Bakuriani Ski Resort. Toto místo vás určitě nezklame.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky