Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Gabon N'Gomo Safari Park

Nejčastější dotazy a odpovědi Gabon N'Gomo Safari Park


1. Jak se tam dostanu?
Odpověď: Gabon N'Gomo Safari Park se nachází ve střední části Gabonu. Nejbližší mezinárodní letiště je v Libreville, odkud je možné pokračovat na místním letišti nebo cestovat po souši.

2. Jaká je vstupní cena do safari parku?
Odpověď: Vstupní ceny mohou kolísat v závislosti na sezóně a typu zážitku, který si vyberete. Doporučujeme navštívit oficiální webové stránky parku, kde najdete aktuální informace o cenách vstupenek.

3. Jaké druhy zvířat mohu v parku spatřit?
Odpověď: V Gabon N'Gomo Safari Parku můžete spatřit širokou škálu divoké zvěře, včetně slonů, goril, levhartů, opic, žiraf, nosorožců a mnoho dalších.

4. Jsou v parku k dispozici průvodci?
Odpověď: Ano, v parku jsou k dispozici zkušení průvodci, kteří vám poskytnou informace o zvířatech a zabezpečí vaši bezpečnost během safari.

5. Mohu v parku strávit noc?
Odpověď: Ano, Gabon N'Gomo Safari Park nabízí různé možnosti ubytování včetně luxusních safari lodží a stanových táborů. Doporučujeme předem rezervovat ubytování.

6. Jak dlouho trvá safaritour v parku?
Odpověď: Doba trvání safaritouru se může lišit v závislosti na vašich preferencích. Většina safaritourů trvá obvykle několik hodin, ale je také možné se rozhodnout pro delší expediční zážitek.

7. Jaká je nejvhodnější doba pro návštěvu parku?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Gabon N'Gomo Safari Parku je obvykle během suché sezóny, která trvá od června do září. Během této doby je obvykle nižší vlhkost a omezená srážková aktivita, což usnadňuje pozorování divokých zvířat.

8. Je nutné si předem rezervovat safari tour?
Odpověď: Ano, doporučujeme předem rezervovat safari tour prostřednictvím oficiálních webových stránek parku nebo kontaktováním jejich kanceláře. To vám pomůže zajistit místo a usnadnit vaši návštěvu.

9. Je vhodné parkovat vlastní vozidlo v parku?
Odpověď: V parku není povolena soukromá vozidla, protože je zde nutné dodržovat předepsané zásady ochrany přírody a divoké zvěře.

10. Jaká je politika ohledně fotografování v safari parku?
Odpověď: Fotografování je v parku povoleno a je jedinečnou příležitostí zachytit nezapomenutelné okamžiky s divokou zvěří. Je však důležité zachovávat klid a respektovat zvířata a jejich prostředí.


Počasí Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park je jedním z nejznámějších safari parků v Gabonu. Nachází se v blízkosti hlavního města Libreville a je oblíbeným turistickým cílem pro milovníky přírody a divoké zvěře.

Jedním z nejdůležitějších faktorů, který ovlivňuje prožitek návštěvníků v N'Gomo Safari Parku, je počasí. Gabon je tropickou zemí ležící na rovníku, což znamená, že zde panuje horké a vlhké klima po celý rok.

Během většiny roku je teplota v N'Gomo Safari Parku velmi vysoká. Průměrná teplota se pohybuje mezi 24 až 30 stupni Celsia, ačkoli mohou být extrémní horké dny, kdy teplota stoupá až na 35 stupňů. Cestovatelé by si měli být vědomi tohoto faktoru a přizpůsobit svůj pobyt tak, aby minimalizovali vystavení slunečnímu záření a vždy měli dostatečnou hydrataci.

Gabon N'Gomo Safari Park je také známý svou vysokou vlhkostí. Průměrná vlhkost vzduchu je zde přibližně 80-90 %. To může mít vliv na pohodlí turistů, protože se mohou cítit kluzko a nepohodlně. Doporučuje se nosit lehké a vzdušné oblečení.

Vzhledem k tomu, že se jedná o tropickou oblast, je v Gabonu období dešťů. Nejvlhčí měsíce jsou obvykle od března do června a září až listopad, kdy je průměrně víc než 200 mm srážek za měsíc. To může ovlivnit plánování safari v těchto měsících, protože některé cesty mohou být neprůjezdné nebo zvířata se mohou ukrývat. Nicméně, deštivé období může také přinášet krásnou zelenou krajinu a živý a aktivní život zvířat.

Na druhou stranu, měsíce od června do srpna a prosinec až únor jsou obecně suché a slunečné, což je ideální období pro safari. V těchto měsících je možné vidět širokou škálu zvířat, jak aktivně vyhledávají vodu a potravu. Doporučuje se zvolit tyto měsíce pro návštěvu Gabon N'Gomo Safari Parku, aby si návštěvnící mohli užít ten nejlepší zážitek.

Gabon N'Gomo Safari Park nabízí nádhernou přírodu a bohatý život zvířat. Ačkoli počasí může ovlivnit plánování a trvání návštěvy, s dostatečnou přípravou a znalostí o klimatu Gabonu, může být zážitek z navštívení tohoto safari parku nezapomenutelným zážitkem pro všechny návštěvníky.


Ubytování Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon je jedním z nejlépe střežených tajemství na africkém kontinentu. Tato země nabízí návštěvníkům bohatství divoké přírody, neporušených pláží a pozoruhodných kulturních zážitků. Mezi nejvíce fascinujícími místy v Gabonu patří N'Gomo Safari Park, který nabízí jedinečný zážitek z africké divočiny.

N'Gomo Safari Park se nachází na jihovýchodě Gabonu, nedaleko národního parku Loango, který je známý svou rozmanitostí divoké zvěře a nádhernými plážemi. Safari park se rozkládá na rozloze přibližně 5400 hektarů a je domovem několika druhů vzácných a ohrožených zvířat.

Jedním z největších lákadel N'Gomo Safari Parku je jeho bohatá populace slonů. Stejně jako jiní obří savci, sloni jsou ohroženi pytláky a ztrátou svého přirozeného prostředí. N'Gomo Safari Park se snaží chránit tuto vzácnou populaci slonů a poskytuje jim bezpečné útočiště. Návštěvníci mohou shlédnout tyto impozantní tvory ve volné přírodě a pozorovat jejich chování a sociální interakce.

Dalšími zvířaty, která můžete zde v Safari Parku potkat, jsou levharti, gorily, antilopy, buvoli a krokodýli. Mnoho druhů ptáků také obývá tento region, což ho činí rájem pro ornitology a milovníky volně žijících ptáků.

Kromě jedinečných zvířat má N'Gomo Safari Park také mnoho krásných přírodních scenérií. Území parku je bohaté na pastviny, bažiny, řeky a husté pralesy, které nabízejí fascinující pohled na africkou krajinu. Návštěvníci mohou využít různé aktivity, jako je pěší turistika, safari procházky, rybaření nebo jízdy na lodi po řece, a objevovat tímto způsobem rozmanitost gabonské přírody.

Pro ty, kteří se chtějí ponořit do místní kultury, N'Gomo Safari Park nabízí také možnost setkat se s místními komunitami. Gabon má bohaté kulturní dědictví a návštěvníci mohou navštívit vesnice, zúčastnit se tradičních tanců a poslouchat příběhy místních obyvatel.

Ubytování v N'Gomo Safari Park je velmi příjemné a nabízí různé možnosti. Návštěvníci si mohou vybrat mezi luxusním táborem pod širým nebem nebo ubytováním ve venkovských chatách. Bez ohledu na vybrané ubytování, budete mít příležitost pobývat v srdci africké divočiny a prožít autentický zážitek.

Gabon N'Gomo Safari Park je bezpochyby ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou dovolenou v Africe. S jeho bohatou divokou přírodou, vzácnými zvířaty a působivými krajinami je to místo, které vás uchvátí svou krásou a jedinečností. Pokud váháte, kam se vydat na svou další dovolenou, Gabon a N'Gomo Safari Park by mohly být tou správnou volbou pro vás!


Letenka Gabon N'Gomo Safari Park


Väčšina ľudí, keď počuje slovo "safari", si automaticky predstaví rozsiahle savany Južnej Afriky. Avšak, ak sa zaujímate o nové a nezvyčajné ciele, možno vás prekvapí objav východnej časti Stredoafrickej republiky - Gabonu.

V Gabone sa nachádza úchvatný N'Gomo Safari Park, ktorý je domovom mnohých divokých zvierat a zároveň ponúka návštevníkom nezabudnuteľný zážitok z oblasti ekoturistiky. Letenka do Gabonu nie je síce najobvyklejšou voľbou, pokiaľ ide o safari, ale túto krajinu vám odporúčame začleniť do svojho zoznamu ďalších cestovateľských dobrodružstiev.

N'Gomo Safari Park sa nachádza východne od hlavného mesta Gabonu, Libreville, v Panhandle de l'Ogooue, ktorý je oblasti súvisiacej s deltom rieky Ogooue. Tento park je zasadený do bujnej džungle a je známy predovšetkým svojou rozmanitou divokou zverou vrátane goríl, slonov, leopardov a viacerých druhov opíc.

Jednou z najpopulárnejších aktivít v tomto safari parku je sledovanie goríl v ich prirodzenom prostredí. N'Gomo je domovom zhruba 60 jedincov goríl, čo robí z tohto parku jednu z najlepších destinácií na svete pre túto skúsenosť. Turisti majú možnosť stráviť čas pozorovaním a učením sa o správaní týchto úžasných tvorov s miestnymi expertmi. Sledovanie goríl je možné v malých skupinách, aby sa minimalizoval vplyv na ich životné prostredie a zároveň sa zabezpečila maximálna bezpečnosť pre návštevníkov.

Okrem goríl park poskytuje aj unikátnu príležitosť pozorovať širokú škálu iného divokého života. Sloni, levharti, šimpanzi a mnoho iných zvierat tu majú svoj domov. Pre tých, ktorí majú záujem o ornitológiu, je v parku tiež možné počas jarných a letných mesiacov sledovať množstvo druhov vtákov.

N'Gomo Safari Park sa angažuje aj v ochrane a obnove životného prostredia v Gabone. Veľké úsilie sa venuje boju proti pytliactvu a ochrane biodiverzity v tomto regióne. Turisti, ktorí sa zúčastnia tohto safari, okrem nezabudnuteľných zážitkov, budú podporovať aj ochranu týchto ohrozených druhov.

Cesta do Gabonu a N'Gomo Safari Park môže znieť trochu odľahle, ale presne to je tým, čo robí tento cieľ špeciálnym. Ak hľadáte dobrodružstvo mimo bežných safari tras, dajte tejto destinácii šancu. Letenku do Gabonu nájdete u mnohých leteckých spoločností a vzdušnú cestu si môžete naplánovať tak, aby ste využili svoj čas maximálne a prenajali si niekoľko dní v tomto ohromujúcom safari parku.

Vydajte sa na netradičné cestovateľské dobrodružstvo a objavte pôvab Gabonu a N'Gomo Safari Parku. To je miesto, kde sa človek dostane tvárou v tvár s nezabudnuteľnou divokou prírodou a zároveň prispieva k jej ochrane.


Dovolená Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park je ideálním místem pro dovolenou pro všechny milovníky přírody a divoké zvěře. Nachází se v Gabonu, státě v západní Africe, který je známý svou bohatou biodiverzitou a dechberoucí krajinou.

Park se rozprostírá na rozloze více než 1800 kilometrů čtverečních a obsahuje velké množství divoké zvěře, včetně slonů, goril, levhartů, stromových šelem a mnoho dalších. Návštěvníci mají možnost zažít nezapomenutelné safari zážitky a přímo vstoupit do světa volně žijících zvířat.

Jedno z nejatraktivnějších míst v parku je setkání s gorilami. Gorila je ohrožený druh a Gabon je jedním z nejlepších míst na světě, kde si můžete vychutnat jejich pozorování v přírodním prostředí. Vodcům turistických skupin je poskytován komplexní výcvik, aby se zajistila bezpečnost zvířat a zároveň poskytl nadšeným návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Dalším jedinečným zážitkem je pozorování migrujících ptáků. Gabon je známý jako migrace tažných ptáků, kteří přilétají do parku ze vzdálených míst, aby zde přezimovali nebo hnízdili. Můžete si vychutnat výjimečný pohled na tisíce ptáků letících ve formaci, což je skutečně úžasný přírodní jev.

Pro ty, kteří se chtějí seznámit s místní kulturou, je možné navštívit také okolní vesnice, kde se setkáte s místními obyvateli a zjistíte více o jejich životním stylu a tradičních praktikách. To je skvělý způsob, jak hlouběji proniknout do gabonské kultury a lépe porozumět jejich vztahu k přírodě.

Pokud hledáte oblast na dovolenou, která poskytuje příležitosti k relaxaci a odpočinku, Gabon N'Gomo Safari Park je také ideální volbou. Park nabízí řadu luxusních ubytovacích možností včetně exkluzivních safaritentů a extravagantních vil s úchvatným výhledem na okolní přírodu.

Pokud chcete zažít dobrodružství, poznat nové druhy zvířat a prozkoumat nádhernou přírodu, pak je Gabon N'Gomo Safari Park tou pravou destinací pro vaši dovolenou. Nabízí nezapomenutelné zážitky a příležitost učit se o úžasné africké divočině. Ať už jste milovník přírody, dobrodruh nebo jen hledáte klidné a relaxační místo, tento park vám nabídne všechno, co potřebujete pro skvělou dovolenou.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky