Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Dominikánská republika Playa Grande Golf Course

Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


1. Jak dlouho trvá hra na hřišti Playa Grande?

Hra na hřišti Playa Grande trvá obvykle asi 4-5 hodiny, v závislosti na počtu hráčů a rychlosti hry.

2. Jaké jsou poplatky za hru na hřišti Playa Grande?

Poplatky za hru na hřišti Playa Grande se liší v závislosti na sezóně a čase dne, ale obecně se pohybují od 200 do 300 dolarů za 18 jamek.

3. Jak zajistit rezervaci na hřiště Playa Grande?

Rezervaci na hřiště Playa Grande lze zajistit buď přes webové stránky hřiště, nebo prostřednictvím golfového klubu, který s Playa Grande Golf Course spolupracuje.

4. Je na hřišti Playa Grande možné si půjčit golfové vozíky?

Ano, na hřišti Playa Grande jsou k dispozici golfové vozíky za poplatek.

5. Je na hřišti Playa Grande povolená dress code?

Ano, na hřišti Playa Grande je povinný dress code a hráči by měli nosit polokošile s límečkem a kalhoty. Jeans a trička s nápisy nejsou povoleny.

6. Jaké jsou nejlepší místní restaurace v okolí hřiště Playa Grande?

V okolí hřiště Playa Grande se nachází několik kvalitních restaurací, včetně La Catalina, La Enoteca, La Casita de Yeya a Los Balcones. Většina z těchto restaurací servíruje tradiční dominikánská jídla a místní speciality.


Ubytování Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je pro mnoho cestovatelů jedním z nejoblíbenějších míst pro dovolenou v Karibiku. A jste-li milovníkem golfu, nemůžete si nechat ujít pobyt na Playa Grande Golf Course v severovýchodní části Dominikánské republiky. Tento nádherný 18-ti jamkový golf course nabízí nádherný pohled na nekonečné modré Karibikské moře a čistě bílé pláže.

Ale co ubytování? Máte na výběr několik možností ubytování přímo na místě. Můžete si zarezervovat pokoje v luksusním The Amanera Resort nebo Island House, nebo si pronajmout jednu z plážových vil. Tyto ubytovací možnosti nabízejí luxusní a soukromé přístřešky pro vaši dovolenou s výhledem na hory a pláž.

The Amanera Resort, který je součástí skupiny Aman Resorts, je jedním z nejluxusnějších resortů na Playa Grande Golf Course. Tento resort se nachází na vrcholu útesů s výhledem na pláže a hory. Nabízí 25 luxusních vil s terasami, soukromými bazény, obývacími místnostmi a velkými ložnicemi. Součástí resortu je také restaurace, bar, bazén a centrum fitness.

Island House je další možností, kterou si můžete zvolit pro ubytování na Playa Grande Golf Course. Tento resort nabízí vilky s třemi ložnicemi, soukromými bazény a terasami s výhledem na pláž a moře. Kromě toho má Island House také bar, restauraci a bazén.

Pokud hledáte ještě větší soukromí a více prostoru, můžete si pronajmout jednu z plážových vil, které jsou k dispozici na Playa Grande Golf Course. Tyto soukromé vily nabízejí dostatek prostoru pro rodiny nebo skupiny přátel s výhledem na moře a pláže. Součástí vil jsou také kuchyně, bazény a grilovací plochy.

Ubytování na Playa Grande Golf Course je pro milovníky golfu a luxury jedním z nejlepších míst pro strávení dovolené v Dominikánské republice. S výhledem na pobřeží, bouřlivě modré moře a křišťálově čisté pláže, vás tato dovolená jistě nezklame. Můžete si zvolit různé možnosti ubytování, které jsou připraveny splnit všechny vaše požadavky.


Počasí Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je známá svým nádherným počasím, krásnými plážemi a bohatou přírodou. Jednou z nejlepších destinací v této oblasti je Playa Grande Golf Course, kterého si návštěvníci mohou vychutnat nejenom kvůli svému nádhernému prostředí, ale také kvůli skvělému počasí.

Playa Grande Golf Course se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky, poblíž města Río San Juan. Tento golfový hřiště je jedním z největších a nejluxusnějších v celé Karibiku. Je postaven na útesu nad krásnou pláží, a nabízí nádherný výhled na moře. Hřiště je 18 jamkové, a bylo navrženo slavným golfovým architektem Robertem Trentem Jonesem.

Co se týče počasí, Dominikánská republika je tropickou destinací, což znamená, že má teplé počasí po celý rok. Průměrné teploty se pohybují kolem 28 stupňů Celsia, a proto je ideální místo pro milovníky golfové hry. Většina dní je slunečných, takže můžete očekávat jasné oblohy a mnoho slunečního svitu. Je však důležité si uvědomit, že v období od července do září je déšť častější.

Díky této šťastné kombinaci skvělého počasí a nádherného prostředí Playa Grande Golf Course je oblíbenou destinací pro golfisty z celého světa. Hráči zde mohou si užívat hru na profesionálně udržovaných jamkách, které nabízejí různé obtíže pro hráče různých úrovní. Kromě toho se mohou těšit na možnost hrát golfovou hru s výhledem na nekonečné modré moře a bílé pláže, což je zážitek sám o sobě.

Playa Grande Golf Course není pouze golfovým hřištěm, ale také nabízí různé služby a vybavení pro návštěvníky. K dispozici je luxusní klubovna s restaurací, bazénem a golfovým obchodem, kde si můžete zakoupit nezbytné vybavení. Pro začátečníky je zde také možnost individuálních lekcí golfové hry od profesionálních trenérů.

Pokud plánujete navštívit Dominikánskou republiku a hledáte skvělé golfové hřiště s úžasným počasím, Playa Grande Golf Course je skvělou volbou. S jeho impozantním prostředím a příjemným tropickým počasím, si užijete nezapomenutelnou golfovou hru a jedinečnou dovolenou v Karibiku.


Letenka Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course - Ráj pro golfovou srdce v Dominikánské republice

Dominikánská republika je známá svými bílými plážemi, tyrkysovými vodami a luxusními letovisky. Ale pro golfisty po celém světě je to také země, která je domovem některých nejlepších golfových hřišť na Karibiku. Jedno z těchto úžasných míst je Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course se nachází na severu ostrova, v krásném přímořském městečku Rio San Juan. Toto hřiště je obklopeno úchvatným přírodním prostředím, které se skládá z panenské pláže, útesů a tropického lesa. Je navrženo tak, aby hráčům poskytlo nezapomenutelný zážitek při hře a zároveň zachovalo přírodní krásy tohoto regionu.

Hřiště, které vzniklo pod taktovkou světově proslulého architekta Roberta Trent Jonese, láká golfisty z celého světa. Má 18 jamek a je považováno za jedno z nejtěžších na Karibiku. Během hry hráči čelí různým výzvám, jako jsou vysoké větry, překážky a náročné greenu. Ale zároveň mají příležitost obdivovat panoramatický výhled na oceán z téměř každého místa na hřišti.

Playa Grande Golf Course je známé svou jedinečnou kombinací kopcovitého terénu a mořských útesů. Hráči zde mají tedy možnost zažít nejen vzrušení ze hry golfu, ale také překrásnou přírodu. Tento harmonický mix přírodních prvků poskytuje hráčům příležitost prozařít své dovednosti na oblouku hřiště a zároveň se těšit z fantastického pohledu na azurovou oblohu a tyrkysové moře.

Kromě skvělého designu nabízí Playa Grande Golf Course také prvotřídní vybavení a služby. Má moderní klubový dům s kompletním obchodem se sportovními potřebami a restaurací. Golfisté zde mohou relaxovat po náročném dni na hřišti a těšit se z vysoce kvalitního občerstvení.

Pokud si přejete strávit dovolenou na Dominikánské republice a jste věrnými fanoušky golfu, neměli byste si nechat ujít příležitost zahrát si na Playa Grande Golf Course. Budete ohromeni jeho krásou, výzvami a exkluzivní atmosférou. A i když jste začátečníkem, můžete si najmout golfového instruktora, který vás provede hrou a pomůže vám zdokonalit vaše dovednosti.

Playa Grande Golf Course je zkrátka nezapomenutelným místem pro každého golfistu. Přijďte a zažijte tento rajský kousek na Dominikánské republice. Vaše golfová dobrodružství na tomto úchvatném hřišti vás nezklame.


Dovolená Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course - destinační ráj pro golfisty v Dominikánské republice

Dominikánská republika je oblíbenou destinací mezi turisty, kteří touží po tropickém ráji s krásnými plážemi, modrým mořem a luxusními resorty. Nicméně, pro golfisty je toto místo ještě mnohem zajímavější díky svému nejlepšímu golfovém hřišti, Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky, v blízkosti města Rio San Juan. Toto nádherné golfové hřiště se rozkládá na ploše 370 akrů a nabízí nádherný výhled na Karibské moře z většiny jeho devatenácti jamek.

Jde o jedno z nejvíce prestižních hřišť v Karibiku, které bylo navrženo světoznámým Robertem Trent Jonesem. Hřiště je známé svými dramatickými panoramatickými pohledy a strmými útesy, které padají do hluboké modré vody Karibiku. Tato kombinace způsobuje, že hra na Playa Grande Golf Course je nezapomenutelnou zkušeností pro každého golfistu.

Každá z devatenácti jamek na Playa Grande Golf Course je jedinečná a nabízí výzvu pro jakéhokoli hráče. Údolí, hory a klidný zvuk mořských vln tvoří přirozenou kulisu, která zvýrazňuje krásu tohoto hřiště. Jednou z nejznámějších jamek je šestnáctá, která je označována jako "Přirozený amfiteátr", protože hráči mohou obdivovat nádherný výhled na modré moře z vrcholu kopce.

Playa Grande Golf Course nabízí skvělé služby pro své návštěvníky. Hřiště má moderní klubovnu s restaurací, kde si mohou golfisté odpočinout a vychutnat si tradiční dominikánskou kuchyni po hře. Kromě toho je zde také škola golfu pro ty, kteří se chtějí naučit hrát nebo zlepšit své dovednosti.

Pro návštěvníky, kteří se nezajímají o golf, je zde také mnoho aktivit v okolí, které si mohou vychutnat. Dominikánská republika je známá svými nádhernými plážemi, kde si můžete dopřát opalování na slunci nebo provozovat vodní sporty jako je potápění, surfing nebo rybaření.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na Dominikánské republice, nezapomeňte navštívit Playa Grande Golf Course. Toto golfové hřiště poskytuje jedinečnou kombinaci krásy přírody a špičkového golfování. Ať už jste začátečníkem nebo zkušeným golfistou, tato destinace vám nabídne nezapomenutelný zážitek.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky