Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Dominikánská republika Bayahibe

Letenka Dominikánská republika Bayahibe


Dominikánská republika - tropický ráj v Karibiku

Dominikánská republika je oblíbenou destinací pro milovníky slunce, pláže a exotického prostředí. Jedním z jejích nejkrásnějších koutů je bezesporu malé přímořské město Bayahibe, které je skvělou volbou pro dovolenou v tomto karibském ráji.

Bayahibe se nachází na jihovýchodním pobřeží země, jen kousek od známějšího letoviska Punta Cana. Pro svůj malebný a klidný charakter je často označována za "tajemné místo Karibiku". Je obklopena nádhernými plážemi a azurově modrým mořem, které láká k opalování, koupání a potápění.

Jednou z nejatraktivnějších věcí, které si v Bayahibe můžete užít, je návštěva národního parku Isla Saona. Tento malý, odlehlý ostrov nabízí návštěvníkům úchvatnou přírodu s pralesy, nedotčenými plážemi a křišťálově čistými lagunami. Můžete si zde užít fantastický výhled na palmové stromy a bílý písek, které ostrov zdobí. Prozkoumat podmořský svět se můžete při potápění nebo šnorchlování, kdy budete mít možnost spatřit korálové útesy a různorodý život v moři.

Další oblíbenou aktivitou je výlet na ostrov Catalina, který je také součástí národního parku. Zde se můžete ponořit do historie a navštívit starý španělský vrak plné se šperky a dalšími cennými poklady. Můžete také strávit den na plážích s bílým pískem či se projet po moři na jachtě.

Samotné město Bayahibe je také fascinujícím místem k prozkoumání. Staronová část města je malebná, s tropickou zelení, barevnými domy a úzkými uličkami. Můžete si zde koupit místní suvenýry, ochutnat tradiční karibské pokrmy a poznat pohostinnost domácích obyvatel.

Pro milovníky přírody je zase ideální procházka do národního parku Cotubanamá, kde se nachází několik přírodních jezer a stromový skanzen s unikátními druhy rostlin a zvířat.

Bayahibe je vyhledávána také pro své skvělé podmínky pro potápění. V blízkosti se nacházejí úžasná potápěčská místa, jako jsou korálové zahrady, jeskyně a vraky lodí. Pokud jste začátečník, můžete absolvovat kurz potápění a objevovat podmořský svět s průvodcem.

Ať už se rozhodnete navštívit Bayahibe kvůli aktivitám na vodě, procházkám po pláži nebo jen relaxaci pod palmovými stromy, tento malý koutek Dominikánské republiky vám nabídne nezapomenutelný zážitek v krásném karibském prostředí.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou v Bayahibe, doporučuji rezervovat letenky s předstihem, abyste si zajistili nejlepší cenu. Dominikánská republika je významnou turistickou destinací, a proto je lepší mít letenku zajištěnou včas. Při plánování cesty nezapomeňte také zkontrolovat požadavky na cestování (víza, očkování atd.) a zajistit si dostačující pojištění pro cestující.

Až se stanete součástí nádherného prostředí Bayahibe, budete mít možnost zažít jedinečnou kombinaci tropické krajiny, azurového moře a pohostinné kultury místních obyvatel. Pokud toužíte po dovolené plné přírodní krásy a dobrodružství, Dominikánská republika vás určitě nezklame.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Bayahibe


1) Jaké jsou nejlepší pláže v Bayahibe v Dominikánské republice?
Nejznámější pláže v Bayahibe jsou Dominicus Beach a Bayahibe Beach.

2) Jaká je nejlepší doba na návštěvu Bayahibe v Dominikánské republice?
Nejlepší doba na návštěvu Bayahibe v Dominikánské republice jsou zimní měsíce od prosince do dubna, kdy jsou nižší teploty a menší množství dešťových srážek.

3) Jak se nejlépe dopravit do Bayahibe v Dominikánské republice?
Nejlepším způsobem dopravy do Bayahibe je letecky přes letiště Punta Cana nebo Santo Domingo nebo pronájem automobilu.

4) Jaké jsou nejlepší aktivity v Bayahibe v Dominikánské republice?
Nejlepší aktivity v Bayahibe jsou šnorchlování a potápění, výlety za přírodou, vodní atrakce a exkurze do Jeskyně Fun Fun.

5) Jaké jsou nejběžnější jídla v Dominikánské republice?
Mezi nejtypičtější jídla, které je možné ochutnat v Dominikánské republice patří Pescado Frito, Moro de Guandules a Mangú.

6) Jsou v Dominikánské republice bezpečnostní problémy?
Dominikánská republika má v posledních letech problémy s kriminalitou, a proto je důležité být opatrný a dodržovat zásady bezpečnosti, jako například nechávat cennosti na hotelu a nechodit s nimi do města.

7) Má v Dominikánské republice velkou turistickou sezónu?
Ano, turistická sezóna v Dominikánské republice probíhá celoročně, ale hlavně v zimních měsících od prosince do dubna.

8) Co je dobré vědět před cestou do Dominikánské republiky?
Je dobré získat před cestou informace o místní kultuře, měně, jídle, zásadách bezpečnosti, dopravě a klimatu, abyste mohli naplánovat svůj pobyt a užít si ho naplno.


Dovolená Dominikánská republika Bayahibe


Dominikánská republika patří mezi velmi přitažlivé turistické destinace světa, a to především díky svým nádherným plážím, teplému klimatu a zářivému slunci. Mezi nejkrásnější pláže v Dominikánské republice patří pláž v městečku Bayahibe.

Bayahibe je malá rybářská vesnička ležící na jihovýchodním pobřeží Dominikánské republiky. V minulosti bylo toto místo známé jako klidné a mírumilovné místo, dnes se však Bayahibe stalo velmi populárním turistickým cílem.

Pláž v Bayahibe je jednou z nejkrásnějších pláží Dominikánské republiky. Tato pláž je perfektní pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Bavte se u vody, sluněte se a užívejte si tropických nápojů v jednom z mnoha barů a restaurací.

Jedním z největších přírodních lákadel Bayahibe je Národní park del Este. Tento park nabízí množství přírodních scén, nádherných jezer, hustých lesů a především mnoho druhů zvířat a rostlin. V Národním parku del Este se můžete také setkat s různými druhy ptáků, hmyzem a savci.

Dalším velkým lákadlem Bayahibe je potápění. Vydejte se pod hladinu a objevte podmořskou říši plnou ryb, želv, korálů a různých druhů rostlin. Pokud se cítíte opravdu odvážně, můžete se podívat na opuštěnou loď, která se nachází na dně moře.

Bayahibe je také ideálním místem pro vyzkoušení plachtění na lodi nebo windsurfingu. K dispozici jsou také další sportovní aktivity jako tenis, golf, vodní lyžování, kajaky a mnoho dalšího.

Večer se můžete vydat na procházku po promenádě v Bayahibe, kde najdete mnoho restaurací a barů, které vám nabídnou místní speciality. Pro ty, kteří milují zábavu, jsou k dispozici i noční kluby.

Dovolená v Bayahibe zaručuje nezapomenutelný zážitek. Toto místo je ideální pro ty, kteří chtějí relaxovat, užít si slunce a moře, ale také pro ty, kteří hledají dobrodružství a aktivní dovolenou. Těšte se na krásné pláže, překrásnou přírodu, skvělou kuchyni a nezapomenutelné zážitky v Dominikánské republice.


Ubytování Dominikánská republika Bayahibe


Dominikánská republika je oblíbenou destinací turistů ze celého světa a to především díky krásným plážím, turistickým atrakcím a příjemnému podnebí. Jedním z nejoblíbenějších míst pro turisty, kteří chtějí relaxovat a užít si klidné dovolené, je Bayahibe. Pokud se tedy chystáte na dovolenou na Dominikánskou republiku, možná vás zajímá, jaké možnosti ubytování v oblasti Bayahibe budou k dispozici.

V oblasti Bayahibe najdete celou řadu možností ubytování, neboť je to velmi oblíbená oblast pro turisty, kteří chtějí užít si klidu a pohody. Nabídka ubytování v této oblasti je velmi rozmanitá a najdete zde jak malé, rodinné penziony a hotely, tak i velké all inclusive resorty.

Jednou z možností ubytování v oblasti Bayahibe jsou malé rodinné penziony a hotely. Tyto ubytovací zařízení se často nacházejí v samotném centru obce, blízko k pláži a turistickým atrakcím. V těchto útulných ubytováních se budete cítit jako doma, často budete mít možnost seznámit se s místními obyvateli a ochutnat místní speciality.

Další možností jsou velké resorty, které nabízejí all inclusive služby. Tyto luxusní resorty jsou velmi oblíbené zejména mezi rodinami s dětmi a páry. Ubytování v těchto resortech je obvykle velmi pohodlné a moderní, k dispozici máte všechny potřebné amenity, jako jsou bazény, jídla a nápoje, fitness centra, masáže a další.

Kromě těchto dvou hlavních možností jsou k dispozici i další druhy ubytování, jako jsou apartmány, bed and breakfasts či soukromé vily. Výběr ubytování v Bayahibe závisí na vašich představách o dovolené a způsobu, jakým chcete dovolenou strávit.

Závěrem lze tedy říci, že v oblasti Bayahibe na Dominikánské republice najdete širokou nabídku ubytování a máte tak možnost splnit si své představy o bezstarostné dovolené. Bez ohledu na to, jaký druh ubytování zvolíte, určitě nebudete litovat svého pobytu v této krásné oblasti.


Počasí Dominikánská republika Bayahibe


Dominikánská republika je známá svým krásným tropickým podnebím, které je ideální pro dovolenou u moře. Jedním z oblíbených míst mezi turisty je Bayahibe, které se nachází na jihovýchodě země. Toto malebné letovisko nabízí nádherné pláže, průzračné moře a unikátní podmínky pro vodní sporty.

Bayahibe je typické karibské městečko s barevnými domy a přátelskými obyvateli. Je to malé a klidné místo, které je výbornou alternativou k rušným oblastem Dominikánské republiky, jako je Punta Cana. Jeho poloha na pobřeží Karibského moře zajišťuje příjemný vánek a teploty kolem 28-30 °C po celý rok.

Nejlepší čas k návštěvě Bayahibe je v zimě a na jaře, kdy teploty jsou nejlepší pro slunění a koupání. V létě jsou teploty vyšší a vlhkost může být intenzivní. Vzhledem k tomu, že se jedná o tropickou oblast, je možné občasné deště, ale ty obvykle netrvají dlouho a slunce se brzy znovu objeví.

Díky své poloze je Bayahibe také skvělým místem pro potápění. V tomto regionu se nachází několik chráněných mořských rezervací, které skrývají bohatý podmořský svět s korály, rybami a dalšími živočichy. Potápěči zde mají možnost navštívit vraky lodí, skalnaté útesy a cenotes, což jsou sladkovodní jeskyně. Bayahibe je také výchozím bodem pro výlety na populární ostrovy Saona a Catalina, které jsou známé svými krásnými plážemi a křišťálově čistým mořem.

Pro ty, kteří nejsou vodními sporty tak zaníceni, nabízí Bayahibe také možnost procházek po pláži, výlety do blízkých přírodních rezervací nebo návštěvu blízkých rybářských vesnic. Místní kuchyně je taktéž velmi chutná a nabízí tradiční karibská jídla, jako jsou ryby a mořské plody.

Bayahibe je atraktivním cílem pro jednotlivce, páry i rodiny. Díky svému příjemnému počasí a překrásnému prostředí si zde mohou turisté užívat klidného odpočinku nebo aktivně trávit čas pod vodou i nad ní. Ať už se vydáte na dovolenou do Bayahibe v létě či zimě, zážitky a paměti si odejdete odnesete vždy s sebou.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky