Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Chorvatsko Pirovac

Počasí Chorvatsko Pirovac


Pirovac je malé přímořské město, které se nachází na pobřeží Jaderského moře v Chorvatsku. Toto malebné letovisko je oblíbeným cílem turistů, kteří sem míří za krásnými plážemi, azurovou vodou a příjemným počasím.

V průběhu letních měsíců je počasí v Pirovacu velmi teplé a slunečné. Teploty se pohybují kolem 30 stupňů Celsiusu a voda dosahuje teploty příjemných 25 stupňů. Tento ideální stav počasí přiláká návštěvníky, kteří sem přijíždějí relaxovat na pláže, zaplavat si a opalovat se.

Jaro a podzim jsou v Pirovacu mírné a příjemné. Teploty se pohybují kolem 20 až 25 stupňů a moře je stále dostatečně teplé na koupání. Tyto období jsou ideální pro procházky po pobřeží, objevování okolních přírodních krás a vychutnávání si místních delikates.

V zimních měsících se počasí v Pirovacu mírně ochladí, ale teploty stále zůstávají relativně mírné ve srovnání s jinými evropskými zeměmi. Teploty se pohybují kolem 10 stupňů a existuje možnost dešťových srážek. Nicméně, i v této době je možné si užít procházky po pláži, relaxovat v kavárnách a ochutnat čerstvé ryby v místních restauracích.

Celkově lze říci, že Pirovac má skvělé počasí po většinu roku, což je jedním z důvodů, proč je toto místo tak populární mezi turisty. Jeho příjemné podnebí, spolu s nádhernými plážemi a skalnatými zátokami, poskytuje ideální podmínky pro dovolenou u moře.

Při plánování návštěvy Pirovacu je vždy dobré sledovat předpověď počasí. Místní meteorologové často poskytují aktualizované informace o teplotách, srážkách a případných bouřích. To vám umožní naplánovat své aktivity a využít každý den vaší dovolené v tomto krásném chorvatském přímořském městě.


Ubytování Chorvatsko Pirovac


Chorvatsko je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací ve Středomoří a nabízí nádherné pláže, krásnou přírodu a bohatou historii. Jedním z malebných měst, které stojí za návštěvu, je Pirovac. Toto přímořské město se nachází v blízkosti známých turistických center jako je Zadar a Šibenik, a nabízí skvělou možnost ubytování pro turisty.

Pirovac je ideálním místem pro ty, kteří si přejí strávit klidnou dovolenou. Město je situováno na malebném poloostrově mezi dvěma zátokami a je obklopeno překrásnou přírodou. Pláže v Pirovacu jsou typické svou čistotou a křišťálově čistou vodou, takže jsou ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

Jednou z možností ubytování v Pirovacu jsou rodinné hotely a penziony. V tomto typu ubytování si můžete užít příjemnou atmosféru a přirozenou pohostinnost místních obyvatel. Rodiny mají často dlouholetou tradici v poskytování ubytování a velkou péči věnují svým hostům. Tyto hotely a penziony jsou často situovány v centru města, takže máte dokonalý přístup k restauracím, obchodům a dalším místním atrakcím. Příjemnou možností je také výhled na moře, který si můžete užít přímo z vašeho pokoje.

Další možností ubytování v Pirovacu jsou samostatné apartmány a rekreační domy. Tyto nabízejí větší soukromí a flexibilitu během vaší dovolené. Apartmány jsou plně vybaveny a mají vlastní kuchyňku, což vám umožňuje vařit vlastní jídlo a snídat na vlastním balkóně nebo terase. Pokud preferujete zcela nezávislé ubytování, můžete si pronajmout rekreační dům, který je dokonale vybaven pro rodiny nebo skupiny přátel.

Při výběru ubytování v Pirovacu si můžete vybrat z různých možností, které vyhovují vašim potřebám, požadavkům a rozpočtu. Město nabízí ubytování ve všech cenových kategoriích, takže si každý najde to, co hledá. V nejvyšší turistické sezóně je doporučeno rezervovat své ubytování předem, aby se zajistila dostupnost.

Během vaší dovolené v Pirovacu můžete také využít různé aktivity a atrakce. Město je známé pro své pestrobarevné trhy, kde můžete zakoupit čerstvé ovoce, zeleninu, ryby a další místní produkty. Můžete také vyzkoušet různé vodní sporty jako je potápění, plachtění nebo jízdu na vodním skútru. Pokud máte rádi turistiku a přírodu, můžete se vydat na výlet do národního parku Krka, který se nachází v blízkosti Pirovacu.

Pirovac je skutečným skvostem na chorvatském pobřeží a nabízí skvělé možnosti ubytování. Ať už se rozhodnete pro rodinný hotel, apartmán nebo rekreační dům, máte jistotu, že zde strávíte skvělé chvíle plné příjemné atmosféry a mořského vánku. Pirovac je ideálním místem pro zážitkovou dovolenou, kde se můžete odpočinout a zapomenout na stres každodenního života.


Nejčastější dotazy a odpovědi Chorvatsko Pirovac


1. Jak se dostat do Pirovacu z letiště?
Odpověď: Z letiště Split nebo Zadar je možné se dostat do Pirovacu buď místním autobusem, pronajatým autem nebo taxíkem.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Pirovacu?
Odpověď: Mezi nejlepší pláže v Pirovacu patří Pláž Lolić, Pláž Makirina, Pláž Ćirila i Metoda, Pláž Soline a Pláž Sv. Danijela.

3. Existuje v Pirovacu možnost vodních sportů?
Odpověď: Ano, v Pirovacu je možné provozovat vodní sporty jako windsurfing, šnorchlování, potápění a jízdu na vodním skútru.

4. Jaké památky stojí za návštěvu v okolí Pirovacu?
Odpověď: V okolí Pirovacu stojí za návštěvu města Zadar a Šibenik se svými historickými centry, Národní park Krka se svými krásnými vodopády a Kornatské ostrovy, které jsou ideální pro výlet lodí.

5. Kde se mohu ubytovat v Pirovacu?
Odpověď: V Pirovacu je možné se ubytovat v hotelu, apartmánu, penzionu nebo soukromém pronájmu. Existuje zde mnoho možností ubytování ve všech cenových kategoriích.

6. Jaké jsou nejlepší restaurace v Pirovacu?
Odpověď: Mezi nejlepší restaurace v Pirovacu patří Konoba-Pizzeria Skalinada, Restoran Ribarska Koliba, Konoba Brka a Restoran Lanterna.

7. Jaké jsou nejlepší aktivity pro rodiny s dětmi v Pirovacu?
Odpověď: Pro rodiny s dětmi jsou v Pirovacu k dispozici pláže s pozvolným vstupem do moře, vodní park Mirnovec ve městě Biograd na Moru a možnost výletů lodí na blízké ostrovy.

8. Kde mohu nakoupit v Pirovacu?
Odpověď: V Pirovacu se nachází několik obchodů, supermarketů a místních trhů, kde je možné nakoupit potraviny a další zboží.

9. Jaké jsou nejlepší možnosti dopravy v Pirovacu?
Odpověď: V Pirovacu je nejlepší způsob dopravy pěšky, na kole nebo autem. Místní autobusy jsou také k dispozici pro cestování do okolních měst a letovisek.

10. Jaké jsou nejlepší časy na návštěvu Pirovacu?
Odpověď: Nejlepší časy na návštěvu Pirovacu jsou jaro a podzim, kdy je počasí příjemné a turistický ruch je nižší než v letních měsících.


Letenka Chorvatsko Pirovac


Chorvatsko je jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní dovolenou a jeden z jeho skrytých pokladů je malebné městečko Pirovac. Nachází se ve střední Dalmácii na pobřeží Jaderského moře. Pirovac je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou atmosféru, krásné pláže a autentickou chorvatskou atmosféru.

Avšak před tím, než se ponoříme do tohoto úchvatného města, je důležité si zajistit letenku a dopravu do Pirovacu. Existuje několik možností, jak se do tohoto města dostat, ale nejjednodušší a nejrychlejší způsob je nalézt letenku do nejbližšího letiště, kterým je letiště Zadar.

Zadar je vzdálené pouhých 40 kilometrů od Pirovacu, což znamená, že po přistání lze snadno a rychle dorazit do svého ubytování. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí přímé lety do Zadaru z různých evropských destinací, ať už jste odkudkoliv.

Jakmile přistanete v Zadaru, můžete se rozhodnout mezi pronájmem auta, taxi nebo autobusem. Cesta z letiště bude trvat přibližně 45 minut a nabídne vám nádherný výhled na chorvatskou krajinu a moře.

Po příjezdu do Pirovacu budete okouzleni jeho přírodní krásou a půvabem. Městečko je situováno na jemném poloostrově, obklopené malebnými zálivy a borovicovými lesy. Centrum města je plné úzkých kamenných uliček, historických budov a útulných kaváren, kde si můžete vychutnat tradiční chorvatskou kuchyni.

Pláže v Pirovacu patří mezi nejkrásnější v regionu. Kromě hlavní pláže, která se nachází v blízkosti města, je tu i několik odlehlejších pláží, kam se můžete vydat pro klid a soukromí. Voda je průzračně modrá a ideální pro koupání, potápění a další vodní aktivity.

Pokud máte rádi historii a kulturu, určitě navštivte blízké památky, jako je starověké město Šibenik s katedrálou svatého Jakuba, která je zapsaná na seznamu UNESCO, nebo národní park Krka, kde můžete obdivovat krásné vodopády a malebnou přírodu.

Pirovac je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou s možností objevovat krásy chorvatského pobřeží. S krátkou letenkou do Zadaru je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí zažít autentickou atmosféru Chorvatska, bez negativního vlivu turistického ruchu.

Takže když si budete plánovat svou letní dovolenou, nezapomeňte zvážit letenku do Chorvatska a návštěvu malebného městečka Pirovac. Budete překvapeni jeho krásou a pohostinností a zamilujete se do chorvatského životního stylu.


Dovolená Chorvatsko Pirovac


Chorvatsko je jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní dovolenou v Evropě. Tato země, ležící na pobřeží Jaderského moře, je známá svými malebnými plážemi, krásnými přírodními scenériemi a bohatou historií. Jedním z příjemných letovisek v Chorvatsku je Pirovac.

Pirovac je malebné město, které se nachází na pobřeží Jaderského moře, asi 25 kilometrů od známého přímořského města Šibenik. Jeho poloha je ideální pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou, mimo rušnější letoviska. Pirovac má přitažlivou starou část města s úzkými kamennými uličkami a historickými budovami, které poskytují autentickou atmosféru.

Jednou z hlavních atrakcí Pirovace je jeho přístav, který je místem, kde se plaví rybářské lodě a malé lodě do ostrova Kornati. Pro milovníky vodních sportů je zde také možnost půjčit si kajak, případně se vydat na potápěčský výlet a objevovat korálové útesy a bohatý podmořský život.

Pláže v Pirovacu jsou krásné a vhodné pro rodiny s dětmi. Jedna z nejpopulárnějších pláží je Pláž Lolić, která se nachází v blízkosti centra města. Tato oblázková pláž nabízí čisté vody a komfortní vybavení, včetně lehátek a slunečníků k pronájmu. Navíc pláž disponuje příjemným stínem borovicového lesa, který poskytuje úkryt před slunečním žárem.

Přestože Pirovac nenabízí rušné noční život jako některá jiná přímořská letoviska v Chorvatsku, nabízí dostatek možností pro večerní zábavu. Místní restaurace nabízejí tradiční chorvatská jídla, včetně čerstvého mořského ovoce a ryb. Kromě toho, v blízkosti Pirovacu je možné navštívit areál zabavovacího centra Solaris, který nabízí různé aktivity jako bazény, wellness centra, restaurace a noční kluby.

Navštěvovat Pirovac také znamená získat možnost poznat a prozkoumat okolní region. Nedaleko se nachází národní park Kornati, známý svými nádhernými ostrovy, útesy a starověkými památkami. Také město Šibenik, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, stojí za návštěvu. Zde můžete navštívit slavnou katedrálu svatého Jakuba a procházet se úzkými uličkami starého města.

Pirovac v Chorvatsku je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klidnou a příjemnou dovolenou u moře. Krásné pláže, malebné prostředí, bohatá historie a možnost objevovat okolní regiony z něj dělají ideální místo pro odpočinek a relaxaci.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky