Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Chorvatsko Nin (ostrov Nin)

Nejčastější dotazy a odpovědi Chorvatsko Nin (ostrov Nin)


1. Kam se v Chorvatsku přesně nachází ostrov Nin?
Ostrov Nin je situován ve Střední Dalmácii, přibližně 15 km severozápadně od města Zadar.

2. Jak se dostanu na ostrov Nin?
Nejlepší způsob, jak se dostat na ostrov Nin, je trajektem z přístavu Zadar. Trajekty vyjíždějí pravidelně a cesta trvá přibližně 30 minut.

3. Co mohu vidět a dělat v Ninu?
V Ninu si můžete prohlédnout historické památky, jako je například Kostel Sv. Kříže, nejmenší katedrála na světě. Můžete také navštívit Nin Muzeum, které popisuje historii a kulturu města. Pláže v Ninu jsou také velmi oblíbené a známé pro své léčivé bahno.

4. Je Nin vhodný pro rodiny s dětmi?
Ano, Nin je ideální destinací pro rodiny s dětmi. Díky svým písečným plážím a klidnému moři je Nin velmi bezpečný pro děti.

5. Můžu se vydat na výlety z Ninu do okolí?
Ano, z Ninu si můžete udělat výlety do okolních destinací, jako je Zadar, které je známé pro své historické památky a nádherné pláže. Můžete také navštívit národní parky, například Kornatské ostrovy nebo Krka.

6. Jaké jsou možnosti ubytování v Ninu?
V Ninu se nachází mnoho hotelů, apartmánů a kempů, které nabízí ubytování pro různé cestovatele s různými rozpočty.

7. Jaké jsou nejlepší restaurace v Ninu?
V Ninu najdete mnoho restaurací nabízejících tradiční chorvatskou kuchyni, jako je čerstvý mořskými plody a ryby. Některé z nejlepších restaurací v Ninu jsou konoba "Laguna", restaurace "Dupin" a "Ninski Stan".

8. Jaké jsou nejlepší pláže v Ninu?
K nejlepším plážím v Ninu patří Queen's Beach, která je považována za jednu z nejkrásnějších pláží v Chorvatsku. Další populární pláže jsou Ždrijac, Zdrijac Juno a Ždrijac Kraljičina plaza.

9. Kdy je nejvhodnější čas na návštěvu Ninu?
Nejlepší čas na návštěvu Ninu je v letních měsících, kdy je teplota vhodná pro koupání a slunečního odpočinku. Měsíce červenec a srpen jsou nejteplejší, ale také nejrušnější. Když preferujete klidnější atmosféru, můžete navštívit Nin v květnu, červnu nebo září.


Dovolená Chorvatsko Nin (ostrov Nin)


Dovolená v Chorvatsku je pro mnoho lidí snem. A není divu – překrásné pobřeží, azurové moře, slunce a množství historických atrakcí. Pokud hledáte místo, kde si můžete užívat všechny tyto výhody, máme pro vás nápad – oblast Nin na ostrově Nin.

Oblast Nin se nachází na malém ostrově v zálivu Pag, blízko města Zadar. Nin je známý svými krásnými plážemi a množstvím historických památek. Ostrov se již po staletí těší oblibě turistů, kteří sem přijíždějí z celého světa.

Jednou z nejvýznamnějších památek je kostel sv. Kříže, který byl postaven v 9. století. Kostel je známý svou vysokou věží a krásným výhledem do okolí. V blízkosti kostela se nachází i biskupský palác, který v minulosti sloužil jako sídlo biskupa, a dnes je zde muzeum.

Další zajímavou památkou je tzv. Kraljičina plaža (Královnina pláž), která se nachází ve vzdálenosti několika minut chůze od Ninu. Pláž je známá svým bílým pískem a azurově modrým mořem, které je ideální pro koupání.

Na pobřeží Ninu se nachází množství dalších krásných pláží, jako třeba Zdrijac, Ždrijacina, Sabunike a další. Ty jsou ideální pro ty, kteří si chtějí užít klidné a relaxační chvíle a užít si krásné prostředí a slunce.

Přestože je Nin malé město, nabízí celou řadu zábavných aktivit. V okolí Ninu lze najít množství cyklostezek, na kterých si můžete užít krásné výhledy. Oblast je také ideální pro potápění a surfování.

Kromě vodních sportů a historických památek se v Ninu můžete těšit i na vynikající gastronomické zážitky. Místní kuchyně je známá svými čerstvými a výbornými rybími specialitami.

Pokud plánujete svou dovolenou v Chorvatsku, neváhejte navštívit Nin na ostrově Nin. Krásné pláže, historické památky a vynikající zábava – co více si můžete přát?


Ubytování Chorvatsko Nin (ostrov Nin)


Nin je malé město a obec na stejnojmenném ostrově v Chorvatsku. Nachází se blízko města Zadar a je jednou z nejstarších obydlených oblastí v této části země. Město Nin je známé svými historickými památkami, nádhernými plážemi a také zajímavou nabídkou ubytování.

Nin je populárním cílem pro turisty, kteří hledají klidnou dovolenou v příjemném prostředí. Město je bohaté na historii a architekturu, což ho činí atraktivním pro ty, kteří se zajímají o kulturu a památky. Hlavním turistickým lákadlem v Ninu je Kostel sv. Kříže, který se nachází na malém ostrůvku a je považován za symbol města. Nedaleko kostela se nachází i slavná Solinská tůň, která má geotermální prameny a slouží jako přírodní lázně.

Pokud plánujete navštívit Nin, nezapomeňte si také užít jeho krásné pláže. Jeden z nejznámějších písečných pláží v regionu se nachází v Ninu. Její pozitivní účinky na zdraví jsou dobře známé, protože vítejte na Ljubacské písečná pláž, kde se turisté mohou potěšit vředů hnilých bahna a mořského bláta. Tato pláž je ideální pro rodiny s dětmi, protože je písečná a má mělkou vodu.

Pokud hledáte ubytování v Ninu, máte na výběr z různých možností. Město nabízí různé hotely, apartmány, penziony a kempy, které splňují potřeby a preference každého cestovatele. Hotely v Ninu se nacházejí v blízkosti pláže a poskytují pohodlné ubytování se vším, co potřebujete pro příjemný pobyt. Apartmány jsou populární zejména mezi rodinami, protože nabízejí větší prostor a samostatnost. Penziony jsou ideální pro ty, kteří preferují přátelskou a osobní atmosféru.

Pro ty, kteří dávají přednost přírodnímu prostředí, je zde také možnost ubytování v kempu. Tereny v Ninu jsou vybaveny moderními přístroji a nabízejí širokou škálu služeb. Kempování je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí prozkoumat okolní přírodu, a zároveň mít pohodlné zázemí.

Celkově řečeno, ubytování v Ninu nabízí odpovídající možnosti pro každého cestovatele. Bez ohledu na váš rozpočet nebo preferovaný styl ubytování, v Ninu naleznete ideální místo, kde se můžete usadit a užívat si vaší dovolené. Výběr z písečných pláží, historických památek a malebného prostředí Ninu vám zaručí nezapomenutelný pobyt v Chorvatsku.


Letenka Chorvatsko Nin (ostrov Nin)


Chorvatsko, země plná úchvatných pláží, historických památek a malebných ostrovů, je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů ve Středozemí. Mezi mnoha lákadly této krásné země je také ostrov Nin, který se nachází nedaleko Zadaru. Pokud si plánujete dovolenou v Chorvatsku, určitě byste neměli minout možnost navštívit toto malebné místo.

Nin je malé historické město, které se nachází na ostrově stejného jména. Ostrov je spojen se pevninskou částí především díky mostu, který zajišťuje snadnou dostupnost. Pro svou malebnost a historický význam je Nin často nazýván také "starou královnou". Oblast je plná historických památek a starověkých ruin, což z něj činí opravdový ráj pro archeology a milovníky historie.

Nin je známý zejména svou slavnou katedrálou svatého Anselma, která je jedna z nejstarších křesťanských svatyní v Chorvatsku. Tato katedrála je zasazena do krásného okolí a její výjimečná architektura je skvělým příkladem středověkého stavitelství. Katedrála rovněž slouží jako připomínka historického významu města nin.

Dalším zajímavým místem k návštěvě je Zlatna vrata nebo Zlatá brána. Jedná se o pozůstatek středověkého hradu a opevnění města. Tento historický památník nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu a je skvělým místem pro pořízení fotografie.

Navigovat se Ninem můžete také po náměstí Petra Krešimira IV, které je obklopeno malebnými historickými budovami a tradičními kamennými domy. Zde naleznete mnoho kaváren, restaurací a obchodů, ve kterých si můžete vychutnat místní speciality a nakoupit si suvenýry.

Ostrov Nin je rovněž známý svými úchvatnými plážemi. Pláže na Ninu jsou obklopeny průzračným mořem a jsou ideální pro ty, kteří si chtějí užít slunečních paprsků a relaxovat na jemném písku. Pláže jako Kraljičina plaža (Králův pláž) jsou oblíbené u místních i turistů.

Pokud se chystáte navštívit Nin, jedním z nejlepších způsobů, jak se tam dostat, je letecky. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí letenky do Zadaru, což je nejbližší letiště. Po příletu na letiště si můžete pronajmout auto a pokračovat na Nin, který je od letiště vzdálený pouze 20 km.

Navštěvovat chorvatské ostrovy jako Nin je skvělý způsob, jak prozkoumat krásu Středozemního moře a zároveň objevit historii a kulturu této fascinující země. Bez ohledu na to, zda jste historický nadšenec, plážovač, nebo jenom hledáte klidnou dovolenou, Nin je tou správnou volbou. Takže si nezapomeňte zarezervovat letenku do Chorvatska a zažít nezapomenutelnou dovolenou na ostrově Nin.


Počasí Chorvatsko Nin (ostrov Nin)


Chorvatsko je země plná krásných a až exotických měst, která lákají turisty z celého světa. Mezi ně patří i malé městečko Nin, které se nachází na ostrově Nin. Pokud se chystáte na dovolenou do této země, nezapomeňte, že se můžete těšit na krásné počasí, které zde vládne.

Nin se nachází na západním pobřeží Chorvatska a rozprostírá se na území menšího ostrova, který je spojen s pevninou úzkým písečným mostem. Díky svému strategickému umístění na jadranském pobřeží, se můžete těšit na teploty, které zde během letních měsíců stoupají až k 30 °C. V zimních měsících se však teploty pohybují okolo 10-15 °C.

V červenci a srpnu se v Ninu těšíte na slunečné počasí a teplé moře. Stejně jako v jiných městech Chorvatska, i v Ninu jsou k dispozici krásné pláže, které nabízejí možnost koupání a slunění se. Moře má teploty kolem 25-27 °C, takže je ideální pro vodní sporty, jako je potápění, kajakářství, windsurfing a další.

Na začátku a na konci letní sezóny se zde můžete těšit na mírnější počasí a nižší ceny. Pokud preferujete klid a méně turistů, je ideální čas pro návštěvu Ninu na jaře a na podzim. V tomto období se však můžete setkat s občasnými dešti, ale zároveň si můžete vychutnat krásnou přírodu a množství kulturních akcí, které se zde konají.

Pro vaši návštěvu Ninu se doporučuje si vzít lehkou letní oděv, plavky a krém na opalování. Nezapomeňte si také vzít sebou sluneční brýle a čepici, abyste se ochránili před slunečním zářením. Pokud se budete chtít vydávat do větších měst, jako jsou Zadar nebo Split, nezapomeňte si vzít s sebou i déšť a vítr odolné oblečení.

Celkově lze říci, že možnosti pro turisty v Ninu jsou nekonečné. Krásné pláže, ideální podmínky pro vodní sporty, kulturní akce, vynikající kuchyně a příjemné počasí jsou jen některé ze všeho, co vás v tomto úchvatném městečku čeká. Proto neváhejte a vyzkoušejte si dovolenou v Ninu, která vám zaručeně přinese spoustu nezapomenutelných zážitků.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky