Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve

Letenka Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Národní rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna v Bolívii: Poklad And

Pokud hledáte cestovatelskou destinaci, která kombinuje úchvatnou přírodu, neuvěřitelné výhledy a bohatou biodiverzitu, pak byste se měli zaměřit na rezervaci Eduardo Avaroa Andean Fauna v jihozápadní Bolívii. Tato úchvatná oblast, která je nazvána po bolivijském válečníkovi a hrdinovi Eduardo Avaroovi, je jedním z nejvíce fascinujících přírodních parků na světě.

Nachází se v departementech Potosí a Oruro a rozkládá se na ploše přibližně 7 147 km² v Andské pánvi. Rezervace je uložena v nadmořské výšce mezi 3 200 a 6 354 metry, což ji činí jednou z nejvyšších rezervací na světě. A právě tato výjimečná výška dělá z návštěvy této oblasti jedinečný zážitek.

Rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna je známá svými nádhernými lagunami, sopkami, geotermálními poli, horkými prameny a termálními jezery. Jedním z nejpopulárnějších míst v rezervaci je slavný modrý jezerní laguna, známá jako Laguna Colorada. Voda v této laguně je bohatá na různé minerály, což jí dodává jedinečně intenzivní modrý odstín. Jezero je rovněž domovem pro mnoho plameňáků, kteří se tu shromažďují a tvoří ohromující přírodní scénu.

Dalšími významnými lagunami v rezervaci jsou Laguna Verde (Zelená laguna) a Laguna Blanca (Bílá laguna), které se též vyznačují svými nádhernými barvami. Zatímco Laguna Verde získala své jméno díky zelenému odstínu vody, Laguna Blanca je známá pro svou studenou, bělobou barvu.

Díky své geomorfologii je rezervace domovem mnoha druhů ohrožených živočichů. V oblasti žije například vzácný krokodýl dlouhý, kalous andský nebo různé druhy plameňáků. Na rozloze rezervace žije také mnoho dalších druhů ptáků, jako jsou vzácní kondoři nebo orli. Rezervace je také domovem pro ohrožené druhy savců, jako je například vikuně, lama nebo jaguár.

Cestování do rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna je jedinečným zážitkem, který je třeba si dopřát. Nejbližším letištěm je letiště Uyuni, ale cesta do rezervace je možná i z letiště v Puerto Suárez nebo z hlavního města Bolívie, La Paz. Nejběžnějším způsobem, jak si rezervaci prohlédnout, je zajištěním prohlídky s místními průvodci, kteří vám poskytnou informace o rezervaci a zajistí, že si užijete všechny nejlepší okamžiky.

Chcete-li obdivovat úžasnou krásu And, zachytit vzácné druhy zvířat a prozkoumat nádherná jezera a sopky, neváhejte navštívit rezervaci Eduardo Avaroa Andean Fauna. Ujistěte se, že rezervujete letenku do Bolívie a připravte se na fantastickou dobrodružnou cestu plnou přírodních divů a vzrušení.


Dovolená Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Bolívie je země známá svojí ohromující přírodní krásou. Jedním z nejúžasnějších míst, které stojí za návštěvu, je Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve. Tato rezervace se nachází v jihozápadní části Bolívie a je jednou z nejvýznamnějších přírodních oblastí v zemi.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve byla pojmenována po bolivijském hrdinovi, který se zasazoval o ochranu přírody. Rezervace leží v nadmořské výšce mezi 4 200 a 5 400 metrů, což z ní činí jedno z nejvyše položených ochranných území na světě. Je známá svými nádhernými jezery, sopkami, termálními prameny a neuvěřitelnou biodiverzitou.

Rezervace je domovem mnoha ohrožených druhů zvířat a rostlin. Mezi nejvýznamnější zvířata zde patří vzácné andské plameňáky, které jsou symbolem Bolívie. Dále zde žijí kondory, lamy, guanaky a mnoho dalších unikátních druhů. Pro milovníky přírody je toto místo skutečným rájem.

Jezera v rezervaci jsou jednou z jejích největších atrakcí. Jedno z nejznámějších je Laguna Colorada, červené jezero, které je domovem tisíců růžových plameňáků. Voda má svou charakteristickou barvu díky mikroskopickým sinicím, které se v ní vyskytují. Dalšími krásnými jezery jsou Laguna Verde a Laguna Blanca, která se nachází u sopky Licancabur.

Rezervace je také tvořena několika sopkami a termálními prameny. Jednou z nejznámějších je sopka Ollagüe, která se nachází na hranici s Chile. Je to aktivní sopka a nabízí úžasné výhledy na okolní krajinu. Termální prameny pak slouží jako přírodní lázně, ve kterých si můžete užít relaxaci a zároveň si dopřát prospěšné léčení minerálními látkami.

Navštěva rezervace si vyžaduje trochu dobrodružného ducha, protože se nachází ve vzdálené oblasti s omezeným přístupem. Doporučuje se si najmout místního průvodce, který vám představí krásy tohoto místa a zároveň vás provede bezpečně přes rozlehlou rezervaci.

Pokud milujete přírodu a dobrodružství, návštěva Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je pro vás nezapomenutelnou zkušeností. Uvidíte ohromující přírodní scenérie, jedinečnou andskou faunu a poznáte bohatství biodiverzity této oblasti. Bolívie skutečně nabízí jedno z nejkrásnějších míst na světě a tato rezervace je jednoznačnou ukázkou toho.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


1. Jaké je nejlepší čas navštívit rezervaci Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve v Bolívii?
Odpověď: Nejlepší čas k návštěvě je od května do října, kdy jsou podmínky pro cestování nejlepší.

2. Jak se dostat do Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve?
Odpověď: Nejlepší způsob je pronajmout si vozidlo nebo najmout průvodce, který vám pomůže v navigaci a poskytne informace o rezervaci.

3. Co si s sebou vzít do Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve?
Odpověď: Doporučuje se vzít si vodu, sluneční brýle, krém na opalování, teplé oblečení, trekové boty, fotoaparát a dalekohled.

4. Jaké druhy zvířat lze v rezervaci Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve spatřit?
Odpověď: V rezervaci se můžete setkat s různými druhy zvířat, jako jsou lamy, vikuně, kondory, pinky a mnoho dalších druhů zvířat a ptáků.

5. Je nutné k návštěvě rezervace získat povolení?
Odpověď: Ano, pro vstup do rezervace je nutné získat permit nebo platit vstupné.

6. Jak dlouho by měla být návštěva rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve?
Odpověď: Doporučuje se strávit alespoň jeden celý den v rezervaci, aby si návštěvníci mohli užít krásné scenérie, zvířata a přírodní zajímavosti.

7. Co si musím dát pozor v Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve?
Odpověď: Je důležité dodržovat pravidla a neplavat v jezerech, oblastech, kde není povoleno, a nerespektovat křehkou a křehkou přírodu.


Ubytování Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Bolívie je jednou z nejkrásnějších a nejdivočejších zemí na světě. Nachází se v srdci Jižní Ameriky a nabízí ohromující krajinu, bohatou na živočišnou a rostlinnou diverzitu. Jedním z nejuznávanějších a nejnavštěvovanějších míst v Bolívii je Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve.

Tato rezervace byla založena v roce 1973 a je pojmenována po bolivijském vojevůdci z 19. století, který bojoval za nezávislost země. Jeho název také čestně zahrnuje faunu And, neboť rezervace je domovem mnoha vzácných a ohrožených druhů.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve se nachází na jihozápadě Bolívie a rozkládá se na ploše přes 7,100 kilometrů čtverečních. Je jednou z nejvyšších geografických oblastí na světě, což ji činí jedinečným přírodním územím.

Rezervace je známá svými jedinečnými geologickými útvary. Najdeme zde solné pláně, sopky, jezera a horský masív. Jedním z nejznámějších míst v rezervaci je slané jezero Uyuni, které je největším slaným jezerem na světě. Tento okouzlující přírodní úkaz přitahuje mnoho návštěvníků každý rok.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je také domovem mnoha druhů zvířat. Můžete zde spatřit vzácná alpaka, lamy, kondory, různé druhy plameňáků a mnoho dalšího. Rezervace je také známá svými termálními prameny a gejzíry, které tvoří útočiště pro místní ptactvo.

Tato oblast je ideální pro všechny milovníky přírody a dobrodružství. Nabízí mnoho aktivit, jako je pěší turistika, horské výlety, kempování, cyklistika a mnohem více. Místní průvodci jsou vždy připraveni nabídnout vám nezapomenutelné zážitky a zároveň ochraně přírody, aby se zaručilo, že rezervace zůstane nedotčená.

Pokud se rozhodnete navštívit Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve, měli byste se připravit na extrémní podmínky. Rezervace se nachází ve vysokohorské oblasti, což znamená, že zde může být velmi chladno a zima. Je nezbytné vzít si s sebou dostatečné vybavení, oblečení a náhradní zdroje potravy a vody.

Navštěvování rezervace vyžaduje také povolení od místních úřadů, takže byste se měli předem informovat o aktuálních pravidlech a postupech.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je bezpochyby jedním z nejúžasnějších míst v Bolívii a stojí za to navštívit. Nabízí vám nezapomenutelné přírodní krásy a možnost objevit jedinečnou faunu a flóru And.


Počasí Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Bolívie je jednou z nejkrásnějších zemí v Jižní Americe a ve svém srdci ukrývá Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve. Tento národní park, pojmenovaný po bolivijském hrdinovi bojujícím za nezávislost země, se rozkládá na ploše 7 147 km² a nachází se v jihozápadní části Bolívie.

Jednou z charakteristik této oblasti je její horská krajina a nekompromisní klimatické podmínky, které se zde projevují především v extrémních teplotách, nízké vlhkosti a silných větrech. Nachází se zde také jedno z nejvýše položených jezer na světě, Laguna Verde. Jeho voda má zelenavý odstín a je zbarvena vysokým obsahem mědi a síry, které vstupují do jezera z místních sopek.

Díky těmto extrémním podmínkám je Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve domovem mnoha zvláštních druhů živočichů, jako jsou například vikuně, divoké lamy, lamy, kondor peruánský, andské pišťuchy, říční krokodýli a mnoho dalších. Tento národní park také proslul díky nádherné krajinné kráse, kterou tvoří neuvěřitelné sopky, vodopády, gejzíry a křišťálově čistá říční koryta.

V zimě (červenec a srpen) je zde extrémně studeně a během noci mohou teploty klesnout až pod -20 stupňů Celsia. V létě je pak situace opačná a teploty mohou dosahovat až 40 stupňů Celsia. Přestože jsou tyto podmínky pro většinu lidí velmi náročné, jsou ideální pro některé druhy zvířat a rostlin, které nemohou přežít v jiných oblastech.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je jedním z nejkrásnějších a nejobdivovanějších přírodních záznamů v Jižní Americe. Jeho jedinečná krajina a vysoká biodiverzita přitahují turisty z celého světa a umožňují jim navštívit netknutou přírodu, jakou nenajdete nikde jinde na světě. Pokud máte rádi krásné krajiny a přírodu, rozhodně nebylo by špatné navštívit Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve v Bolívii.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky