Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Bahamy Ragged Island

Letenka Bahamy Ragged Island


V posledních letech se staly Bahamy jedním z nejoblíbenějších turistických destinací na Karibských ostrovech. Ragged Island je však dosud poměrně málo známý ostrov a je ideálním cílem pro ty, kteří chtějí uniknout shonu a přeplněným plážím.

Ragged Island se nachází na jihu Baham a je jedním z nejmenších ostrovů souostroví. Jeho pláže jsou neuvěřitelně krásné a nedotčené. Když se na ostrov dostanete, budete mít pocit, že jste objevili tajemný kout světa.

Nejpohodlnějším způsobem, jak se na ostrov dostat, je letecky. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí lety z různých přístavů na Bahamách. Vyberte si ty nejlepší lety a zarezervujte si letenky na Ragged Island s několika kliknutími myši.

Letecké spojení s Ragged Islandem zahrnuje mezipřistání na některých větších ostrovech, jako jsou Nassau nebo Georgetown. Tyto lety bývají poměrně krátké a jsou často spojeny s krásnými pohledy na okolní krajinu.

Při příletu na Ragged Island vás přivítá nespočet vodních kanálů, zátok a pláží. Ostrov je obklopen korálovými útesy, což činí z pobytu na této pláži neopakovatelný zážitek. Pláže jsou také ideální pro potápění a šnorchlování, protože v zátoce se nacházejí mnohé druhy ryb a dalších mořských živočichů.

Pokud hledáte dovolenou, která vám poskytne úplné soukromí a klid, pak Ragged Island je pro vás tou pravou volbou. Ostrov nabízí mnoho činností, jako je rybaření, potápění a pozorování divokých zvířat. Pokud jste nadšený pozorovatel přírody, můžete si vychutnat pozorování želv všech druhů, delfínů, krokodýlů a mnohých dalších divokých zvířat. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají dovolenou daleko od přeplněných hotelů a pláží.

Věříme, že tento článek vás přesvědčil o tom, proč byste měli navštívit Ragged Island na Bahamách. Pokud zvažujete návštěvu tohoto ostrova, doporučujeme vám rezervovat si letenky co nejdříve, abyste si mohli užít krásy této jedinečné destinace.


Dovolená Bahamy Ragged Island


Bahamy jsou oblíbenou dovolenkovou destinací s nádhernými plážemi, azurovými vodami a relaxační atmosférou. Jedním z méně známých ostrovů je Ragged Island, který nabízí unikátní a nedotčené prostředí pro dovolenou snů.

Ragged Island, známý také jako "Ostrov osamělých", je jedním z nejjižnějších ostrovů Baham. S rozlohou pouhých 10 čtverečních kilometrů a populací méně než 100 obyvatel, zde naleznete klid a odpočinek, který si od dovolené vybírají mnozí.

Hlavní atrakcí Ragged Islandu jsou jeho pláže. Bílý písek a průzračná voda tvoří idylické prostředí pro opalování, procházky podél pobřeží nebo ležení pod palmami. Díky minimálnímu turistickému ruchu jsou pláže na Ragged Islandu často opuštěné, což vám přinese pocit, že máte celý ostrov jen pro sebe.

Pro milovníky vodních aktivit nabízí Ragged Island skvělé podmínky pro potápění a šnorchlování. Pod hladinou se skrývají korálové útesy, které jsou domovem pestrobarevných korálů a tropických ryb. Můžete navštívit také vrak lodi, která se potopila nedaleko ostrova, a prozkoumat její pozůstatky.

Ragged Island je také ideálním místem pro rybaření. Nejběžnějšími druhy ryb, které zde můžete ulovit, jsou mahi-mahi, tuňák a marlin. Na ostrově najdete také několik rybářských chat, kde si můžete pronajmout vybavení a vydat se na rybolovný výlet.

Pokud chcete poznat místní kulturu a historii, navštivte přístavní město Duncan Town, které je jediným sídlem na ostrově. Zde se nachází muzeum a galérie, kde se můžete seznámit s historií Ragged Islandu a jeho obyvateli. Město je také známé svými tradičními rybářskými vesnicemi a typickými bahamskými stavbami.

Pro ubytování na Ragged Islandu můžete vybrat mezi několika malými bungalovy a chatami, které se nacházejí přímo na pláži. Tyto ubytovací zařízení vám poskytnou přímý kontakt s přírodou a umožní vám prozkoumat okolí ostrova ve vašem vlastním tempu.

Pokud hledáte dovolenou na odlehlém místě, kde si můžete užít klid a soukromí a objevovat přírodní krásy, pak je Ragged Island ideální volbou. Tento malý rajský koutek v karibských vodách vám přinese pocit úniku od každodenního shonu a nabídne vám nezapomenutelné zážitky na celý život.


Ubytování Bahamy Ragged Island


Bahamy jsou oblíbenou turistickou destinací díky svým bílým plážím, tyrkysovým vodám a bohatému podmořskému životu. Jednou z nejmenších a nejméně známých ostrovů v tomto souostroví je Ragged Island, který nabízí jedinečné a autentické zážitky pro turisty.

Ragged Island, také známý jako Duncan Town, je malý, nedotčený ostrov nacházející se na jihozápadě Bahamů. S rozlohou pouhých 4 čtverečních kilometrů a populací okolo 50 obyvatel, ostrov je ideální pro ty, kteří hledají poklidný a odlehlý pobyt. Ragged Island je známý svou klidnou atmosférou, přátelskými místními obyvateli a fascinující historií.

Jakmile přistanete na ostrově, budete překvapeni krásou a nezkresleností jeho přírodní krajiny. Bíle pískové pláže protkané palmami a tyrkysová mořská voda jsou nádherné a zvou vás ke koupání, potápění a jiným vodním aktivitám. Ostrov je obklopen korálovými útesy a můžete se těšit na pozorování pestrobarevných tropických ryb a dalšího podmořského života při potápění nebo šnorchlování.

Díky své nedostupnosti a malé populaci je Ragged Island ideálním místem pro ty, kteří chtějí uniknout davům a stresujícímu životnímu stylu města. Můžete se procházet po plážích a objevovat skryté zátoky a jeskyně. Nejznámější pláží na ostrově je která se nazývá "Benson Beach". Tato pláž je dlouhá 9 kilometrů a nabízí nádherný výhled na obrovskou oblast nevinných modrých vod.

Pokud se zajímáte o historii a kulturu, na ostrově najdete také několik zajímavých míst k návštěvě. Například můžete navštívit starý maják na severním konci ostrova, který byl postaven v roce 1876 a je stále funkční dodnes. Můžete také prozkoumat vesnici Duncan Town, která je hlavním sídlem ostrova a domovem místních obyvatel. Tato vesnice je známá svou jednoduchou a autentickou karibskou atmosférou.

Co se týče ubytování, Ragged Island nabízí omezené možnosti. Můžete se rozhodnout využít jednoho z malých resortů, které se nacházejí na ostrově, nebo se ubytovat v jednom z pěkných soukromých domů a vil, které jsou k dispozici k pronájmu. Od března 2023 bude také dostupný luxusní hotel s plnou obsluhou, který přinese větší škálu ubytovacích možností.

Ať už se rozhodnete zůstat na Ragged Island na krátkou dovolenou nebo déle, určitě budete fascinováni krásou tohoto malého a nedotčeného ostrova. Ragged Island je ideálním útočištěm pro ty, kteří hledají klid, krásu a autentičnost v rámci bahamského ráje.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Ragged Island


Dotaz: Kde se nachází Bahamy Ragged Island?
Odpověď: Bahamy Ragged Island se nachází v Atlantiku a je součástí souostroví Bahamy.

Dotaz: Jak se dostanu na Ragged Island?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat na Ragged Island, je leteckým spojením z Nassau, hlavního města Baham.

Dotaz: Co je na Bahamách Ragged Island k vidění?
Odpověď: Na Bahamách Ragged Island můžete navštívit krásné pláže, zatopené jeskyně, ale také se těšit na rybaření a potápění v okolních korálových útesech.

Dotaz: Kdy je nejlepší doba na návštěvu Baham Ragged Island?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Baham Ragged Island je od listopadu do dubna, kdy je počasí příjemné a teploty jsou nejvyšší.

Dotaz: Existuje na Bahamách Ragged Island nějaké ubytování?
Odpověď: Bohužel, na Bahamách Ragged Island není žádné tradiční ubytování, jako jsou hotely nebo resorty. Je možné si pronajmout soukromou vilu nebo domov prostřednictvím Airbnb nebo jiných stránek pronájmu.

Dotaz: Jaká je tradiční kuchyně na Bahamách Ragged Island?
Odpověď: Tradiční kuchyně na Bahamách Ragged Island zahrnuje čerstvé mořské plody, jako jsou ryby a humři, ale také pokrmy z místního ovoce a zeleniny. Koření a sladkosti jsou také důležitou součástí místní kuchyně.


Počasí Bahamy Ragged Island


Bahamy jsou krásným souostrovím v Karibiku, který je známý svými azurovými plážemi, slunečným počasím a teplými vodami oceánu. Jedním z menších ostrovů Baham je i Ragged Island, který je skvělým místem k relaxaci a odpočinku.

Ragged Island, který se nachází na jižním konci Baham, se pyšní svými úchvatnými plážemi a překrásnými výhledy na oceán. Tohoto ostrova, který je domovem pro pouhých několik set obyvatel, se přezdívá "ostrov kukuřičných větrů". Tato přezdívka je způsobena silnými a konstantními větry, které ovlivňují počasí na ostrově.

Klima na Ragged Islandu je tropické mořské, s převážně slunečnými a teplými roky. Průměrná teplota se pohybuje kolem 25-30 °C, což je ideální pro dovolenou na pláži. Vyšších teplot dosahují během letních měsíců, zatímco v zimě se teploty pohybují spíše kolem 20 °C. Srážky jsou na Ragged Islandu celoroční, ale nejvíce deštivé jsou období září a října, kdy mohou zdejší tropické bouře zasáhnout ostrov.

I přesto, že Ragged Island nemá tolik turistických atrakcí jako jiné ostrovy v Bahamách, nabízí nádherné přírodní scenérie a možnosti k vodním sportům. Pláže na ostrově jsou čisté, bez velkého množství turistů a vhodné k opalování, koupání a potápění se.

Ragged Island také nabízí příležitosti k rybaření a lovu humrů, což jsou dvě velmi populární aktivity mezi místními obyvateli i návštěvníky. Tento ostrov je také ideálním místem pro výlety lodí a prozkoumávání okolních ostrovů a korálových útesů.

Pokud plánujete návštěvu Ragged Islandu, doporučuje se přibalit si lehké a vzdušné oblečení, plavky, opalovací krém s vysokým faktorem ochrany, klobouk nebo šálu k ochraně proti slunci a šnorchlovací vybavení. Je také dobré mít s sebou lehkou deku nebo šatičky, které vám poslouží jako krytí proti větru.

Počasí na Ragged Islandu je ideální pro milovníky slunce, tepla a krásných pláží. Nechte se tedy unést atmosférou tohoto malého karibského ostrova a užijte si svou dovolenou v ráji na zemi.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky